דוקטורט בספרות רומנטית

כללי

תיאור התכנית

בוגרי הדוקטורט. Program in רומנטיקה ספרות הם מומחים מוסמכים ביותר שהוכשרו לבצע עבודת מחקר בתחום שלהם (הספרות של אחד או יותר דוברי רומן אזורים). הם מסוגלים לנתח את הספרות של האזור הדובר-רומנטי שנבחר בצורה מסודרת, תוך יישום גישה סינכרונית או דיאכרונית ושיטות ספרותיות מודרניות ונהלי מחקר. יתר על כן, המומחיות שלהם כוללת את הידע של התיאוריה הספרותית הכללית, את יסודות הספרות ההשוואתית ואת התיאוריה הספרותית והביקורת עם דגש מיוחד על האזור הדובר רומנטיקה שנבחרה. הבוגרים מוסמכים לתפקידים באקדמיה (אוניברסיטאות, מרכזי מחקר וכו '); כישורי הלשון והחינוך הנרחב שלהם מעניקים לבוגרים תעסוקה במוסדות תרבות, בתקשורת, בדיפלומטיה ובתחומים אחרים.


משך הלימוד: 4 שנים

שפת ההוראה היא אנגלית. ספרות רומנטיקה היא תוכנית בתשלום דמי.


תיאור קריטריונים לאימות והערכה

בחינת כניסה: בחינה אחת, ראיון

  1. דיון בפרויקט הדוקטורט. מסה: 0-30 נקודות;
  2. הערכת המחקרים הקודמים של המבקש, מחקר ופעילויות אקדמיות אחרות: 0-15 נקודות;
  3. הערכת הידע של המבקש בספרות שנייה (על פי הרשימה שהוגשה על ידי המבקש): 0-15 נקודות.

מועצת אזור הנושא אינה מציעה או מטילה דוקטורט מסוים. אך מאפשר למבקשים להציע הצעות מחקר בהתאם להעדפותיהם האישיות.

מוצע Ph.D. יש להתייעץ מראש בנושאים עם יו"ר מועצת אזור הנושא. יו"ר מועצת אזור הנושא (מנהל התכנית): doc. PhDr. אווה Voldřichová Beránková, Ph.D., דואר אלקטרוני: eva.berankova@ff.cuni.cz.


את המועמד ניתן לקבל רק אם הוא מקבל לפחות 30 נקודות בבחינת הכניסה, ובמקביל מקבל נקודות מספיקות בין המספר הצפוי של תלמידים שהתקבלו לתכנית או לסניף המתאים (עיין ב את ההליך תנאי הקבלה החלים על תוכניות הפרט וענפי המחקר); הקבלה תינתן לכל המועמדים אשר יקבלו את אותו מספר נקודות כמו המבקש שמגיע אחרון בדירוג הקבלה. יש לציין כי מספר ההרשמות הצפויות השונות חל על הלימוד המלא והמקובל. לא ניתן לקבל את המועמדים בלי לספק, לא יאוחר מיום ההרשמה, עדות לחינוך הקודם שלהם (ראה סעיף 5.4).


תנאי כניסה

הקבלה ללימודי הדוקטורט מותנית בהשלמה מוצלחת של תכנית לימודים לתואר שני.

שיטת אימות:
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Faculty of Arts at Charles University is currently one of the largest and most important research and educational institutions in the arts and humanities in Central Europe.

The Faculty of Arts at Charles University is currently one of the largest and most important research and educational institutions in the arts and humanities in Central Europe. קרא פחות