דוקטורט בסמיוטיקה ופילוסופיה של תקשורת

כללי

תיאור התכנית

תכנית הדוקטורט סמיוטיקה ותקשורת מספקת את ההכשרה התובענית הנחוצה למחקר פילוסופי וסמיוטי לתקשורת, לאבולוציה, לשינויים וליחסים עם תחומי חברה אחרים. תחום הלימוד הוא בינתחומי. הכוונה היא ללמוד אסטרטגיות תקשורת, הנחות חברתיות שלהם, ואת ההשפעות שלהם. השדה הוא הגה תיאורטית אבל הבוגר יכול גם לקבל גישה לתהליכים מעשיים כי זה עוזר להבין טוב יותר את התפקיד של semosis בתהליך התקשורת ההמונית תקשורת. התלמידים מעודדים לבנות על הקווים המסורתיים של חקר הסמיוטיקה של העולם ושל הצ'כוסמטיקה הצ'כית ופילוסופיית התקשורת כדי לרכוש את הידע התיאורטי האחרון ולפתח אותם בצורה יצירתית.


תיאור קריטריונים לאימות והערכה

במהלך בחינת הכניסה, על המועמד להוכיח עניין מחקרי ברור בפילוסופיה ובסמיוטיקה של תקשורת, בידע של גישות תיאורטיות ובמתודולוגיות רלוונטיות. הוא / היא צריכים להיות מסוגלים להציג בעיה ספציפית הוא / היא רוצה ללמוד.

החלק הפומי של בחינת הכניסה כולל דיון בפרויקט הדוקטורט (עד 20 נקודות) ואימות מיומנויות השפה הזרה - חלק מהדיון יתקיים בשפה הנבחרת (מבחר שפות: AJ, NJ, FJ , I) (מקסימום 10 נקודות).

מועמד שמקבל פחות מ -10 נקודות מן ההערכה של הפרויקט דיסרטציה לא ניתן לקבל.

היישום כולל את הקבצים המצורפים הבאים:

  • פרויקט הדיסרטציה, כולל שאלות המחקר ורשימת הספרות המתאימה;
  • רשימה של פרסומים מקצועיים;
  • קורות חיים מובנים.


תנאי כניסה

הקבלה ללימודי הדוקטורט מותנית בהשלמה מוצלחת של תכנית לימודים לתואר שני.

שיטת אימות:


סיכוי קריירה

בוגר לימודי הדוקטורט סמיוטיקה ופילוסופיה של תקשורת הוא מומחה מוסמך בעל הבנה מעמיקה של גישות תיאורטיות באסטרטגיות תקשורתיות, מיומנויות אנליטיות רלוונטיות וידע מוצק למחקר פילוסופי וסמיוטי של תהליך התקשורת. תוכנית הלימודים מספקת הכשרה מתאימה לאלה המוכנים לעבוד במחקר בסיסי ויישומי במכונים ובאוניברסיטאות של התמצאות תיאורטית מסוימת. הבוגרים מוכנים גם לתפקידים ביקורתיים, מושגים ויצירתיים, והם כשירים לעבודה בתפקידים כאלה במרחב המדיני האקדמי או המסיבי שבו ההיכרות עם סמיוטיקה ותיאוריה של תקשורת היא נכס חיוני.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Originally founded as the Institute for Liberal Education of Charles University in 1994, the Faculty of Humanities is the youngest Faculty under esteemed Charles University and as such it offers uniqu ... קרא יותר

Originally founded as the Institute for Liberal Education of Charles University in 1994, the Faculty of Humanities is the youngest Faculty under esteemed Charles University and as such it offers unique study programs and opportunities. קרא פחות