דוקטורט בניתוח וניהול המורשת התרבותית

כללי

תיאור התכנית

Lucca

2019/20 תוכניות דוקטורט בבית הספר IMT ללימודים מתקדמים alt = "לוקה

מועד אחרון לבקשות - 10 ביולי 2020 , 12 בערב CEST

מועמדות להתקבל כעת לתכניות הדוקטורט לשנת 2020/21 בבית הספר IMT ללימודים מתקדמים alt = "Lucca ( www.imtlucca.it), אחד מששת בתי הספר למצויינות באיטליה ואחד מבתי הספר לתארים מתקדמים הגבוהים ביותר באירופה על פי סקר ה- U-Multirank האחרון. מועמדים בעלי מוטיבציה גבוהה מכל התחומים מוזמנים להגיש בקשה לאחת מ -33 המלגות הממומנות במלואן במסגרת שתי תכניות דוקטורט המשלבות כישורים מדעיים של כלכלה, הנדסה, מדעי המחשב, מדעי המוח ופסיכולוגיה התנהגותית, פיזיקה, מתמטיקה שימושית, סטטיסטיקה, היסטוריה ומדעי מורשת תרבותית.

אחד מארבעת המסלולים הספציפיים בתחום הוא ניתוח וניהול של מורשת תרבותית , הנמצאת במסגרת תוכנית הדוקטורט "קוגניטיבית ותרבותית". המסלול מציע קורסים בארכיאולוגיה, תולדות האמנות, חקיקה אירופית ובינלאומית על המורשת התרבותית והנוף, המוזיאולוגיה, ניהול המורשת התרבותית ומוסדות התרבות, הטכנולוגיות מיושמות על מנת לאמוד את המורשת התרבותית.

הן קורסים מחקריים והן מעשיים מהווים את התכנית, שמטרתה לחנך אנשי מקצוע מוסמכים הפועלים בתחום הבניה של תרבות ואקדמיה. היא מקדמת מחקר על ידי חשיפת התלמידים לגישות מחקריות שונות ולמתודולוגיות, באמצעות מחקרי מקרה השייכים לתחומי מחקר מורשת תרבותית. במהלך הדוקטורט שלהם, מעודדים את התלמידים לבצע את המחקר שלהם עם יחידות המחקר של בית הספר .

הקורסים מובילים על ידי חוקרים בעלי שם עולמי ומספקים לתלמידים את כל המיומנויות התיאורטיות ואת הכלים המתקדמים הנדרשים לצורך טיפול קפדני במספר רב של בעיות ניתוח, תכנון וניהול בתוך המסגרת הרחבה של ניתוח מערכות בתחומים כלכליים, חברתיים, מדעיים, טכנולוגיים ותרבותיים . צוות סגל וסטודנטים מתמחים יוצרים רשת המספקת הדרכה ותמיכה מרכזיים לאורך כל תכנית הדוקטורט. בעבודה צמודה עם הסגל, הן בכיתה והן בפיתוח המחקר, מגיעים התלמידים לרמות הגבוהות ביותר של הישגים לימודיים. בוגרי דוקטורט IMT יוכלו להשתמש במיומנויות שרכשו במהלך לימודיהם כדי לזהות ולפתור בעיות מורכבות, לבחור את השיטה המתאימה ביותר או מכשיר לנצל כאשר מתקרבים בעיות אלה, גם בתחומים שאינם מחוץ לתחום המחקר העיקרי שלהם.

כל הסטודנטים מתגוררים במתחם סן פרנצ'סקו המשוחזר לאחרונה, קמפוס משולב במלואו במרכז ההיסטורי של העיר הטוסקנית היפה של אלט = "לוקה", כולל מתקני מגורים מחודשים, מזנון באתר, חדרי לימוד וחדר מגורים, הספרייה הממלכתית של המדינה וחללי הפנאי החיצוניים, המעודדים סביבה תרבותית, מקצועית וחברתית ייחודית לתכנית הדוקטורט שלנו.

תלמידים זכאים, בנוסף לחדר בחינם ולוח , יקבלו גם מלגת מחקר בהיקף של כ 15,300 € בשנה . המלגות הן במימון מלא עד ארבע שנים , עם אפשרות של סיום הלימודים לאחר השנה השלישית.

תוכניות הדוקטורט בבית הספר IMT מושך תלמידים מרחבי העולם, מתן סביבה בינלאומית באמת. אנגלית היא השפה הרשמית של בית הספר. בנוסף, לכל התלמידים תהיה הזדמנות לבלות תקופות בחו"ל במכוני מחקר, מעבדות או אוניברסיטאות, הן במסגרת ארסמוס והן באמצעות הסכמי ניידות אד-הוק.

רוב בוגרי ביה"ס לתואר שלישי במסגרות IMT הגיעו לתפקידים בולטים באקדמיה, במוסדות ממשלתיים, בחברות ציבוריות ופרטיות או במקצועות ברחבי העולם.

למידע נוסף על בית הספר, דרישות הקבלה וכיצד להגיש מועמדות, עיין https://www.imtlucca.it/he

מועד אחרון לבקשות - 10 ביולי 2020 , 12 בערב CEST

עדכון אחרון: אפר 2020

אודות בית הספר

IMT School for Advanced Studies Lucca is a public graduate school and research institute that focuses on the analysis of economic, societal, technological and cultural systems.

IMT School for Advanced Studies Lucca is a public graduate school and research institute that focuses on the analysis of economic, societal, technological and cultural systems. קרא פחות