דוקטורט בניהול

כללי

תיאור התכנית

דוקטורט זה התוכנית במנגמנט תהיה מעניינת במיוחד הן עבור אלה המעוניינים להמשיך בקריירות מחקר או פרויקטים מתקדמים במוסדות ציבוריים או פרטיים או רוצים להמשיך בקריירה שלהם כמורים במוסדות להשכלה גבוהה או למרכזי מחקר.

דוקטורט. בניהול

בהנאה רבה אנו מציגים מהדורה חדשה של הדוקטורט. תכנית בניהול. הצלחתן של מהדורות קודמות הושגה באמצעות השלמת פרויקטים מחקריים טובים ופרסום כתוצאה של תוצאותיהם בכנסים ובמאמרים עיוורים שנבדקו על ידי עמיתים שפורסמו בכתבי עת בינלאומיים עם דירוג טוב. עובדות אלה מצדיקות את ההתלהבות והמחויבות שלנו מהשקת המהדורה הזו.

לאורך כל קיומו, בית הספר לכלכלה וניהול ( ISEG ) תרם תרומה מהותית להכשרת אנשי קאדר ומנהיגים של ארגונים פורטוגזיים ובינלאומיים. הסגל וה ISEG של ISEG . בוגרים מציגים רקורד טוב לפרסום וציטוט.

תכנית הדוקטורט לניהול שמה לה למטרה לספק לדוקטורטים הבנה מעמיקה של בעיות ניהול ורקע חזק בשיטות וטכניקות מחקר יישומי לניהול. הכניסה לרשתות של חוקרים מקודמת לא רק באמצעות שיתוף פעולה של מורים וחוקרים מכמה אוניברסיטאות בצפון ובדרום אמריקה, אלא גם על ידי ניצול החברות של ISEG במועצה האקדמית של EIASM - המכון האירופי ללימודים מתקדמים במחקר הנהלה, שבסיסה בבריסל, וקבוצת IMP (שיווק ורכש תעשייתי), בין היתר.

דוקטורט זה תספק לך את הידע המוביל בתחום תורת העסקים והניהול ואת הכלים, המתודולוגיות והאסטרטגיות המחקר הנחוצות לצורך פיתוח המחקר הרלוונטי והמשפיע שלך בתחום הספציפי שלך לעניין עסקי או ניהול. פיתוח התוכנית אם כי תובעני למדי עבור סטודנטים במשרה מלאה וגם סטודנטים במשרה חלקית, תואם לשמירה על מקצוע או בפעילות בענף. מתקני בית הספר מצוינים והפרופסורים מוסמכים מאוד, מוכשרים וידידותיים.

תנאי כניסה וקריטריונים

להלן מוזמנים להגיש בקשה ללימודי דוקטורט לניהול:
> בוגרים עם תואר שני, או שווה ערך;
> בוגרים עם תואר ראשון בעלי תכנית לימודים מדעית אקדמית רלוונטית במיוחד, המכירים ביכולתם ללמוד מחזור לימודים זה.
הבקשות מתבצעות באופן מקוון ועליהן לכלול, בין היתר, מסמכים:> תעודות תואר ראשון ושני;
> הצעת פרויקט תזה של עד 2,000 מילים;
> קורות חיים

יַעַד

אלה המחפשים השכלה מתקדמת ומעוניינים לבצע מחקר בכלכלה, לקראת תפקיד מוסמך מאוד במגזר הציבורי או במגזר הפרטי. תפקיד כזה כולל הוראה ומחקר באוניברסיטאות, הנהגה וניהול של ארגונים לאומיים ובינלאומיים, ייעוץ, הכשרה ופרויקטים ומחקרים מחקריים.

נושאי לימוד:

תחומי המחקר העיקריים לדוקטורט בניהול הם: התנהגות ארגונית, משאבי אנוש, מימון, הנהלת חשבונות, מערכות מידע, ניהול תפעול, אסטרטגיה ושיווק.

מתודולוגיה לימודית:

על הסטודנט לדוקטורט לרשום את פרויקט התזה שלו במהלך השנה השנייה לתכנית הדוקטורט, תוך סיכום נושא המחקר ושם המנחה המיועד. כדי לרשום את פרויקט התזה שלו, התלמיד חייב היה להשיג לפחות 40 נ"ז ביחידות הקורס. יש להגיש את פרויקט התזה להגנה עד סוף השנה השנייה ולהגן עליו עד תחילת השנה השלישית. פרויקט התזה הוא חלק חשוב בעבודת המחקר.
על הפרויקט לכלול:
> הגדרת שאלת המחקר;
> עדכון של הספרות הרלוונטית;
> האסטרטגיה למחקר שלאחר מכן, כולל טכניקות לאיסוף וניתוח הנתונים שישמשו;
> כרונוגרמה של העבודה שכבר בוצעה, ובכל זאת מבוצעת.
עם קבלת פרויקט התזה ימנה רכז התכנית פאנל בחינות שיעריך את הפרויקט ואת הצגתו והגנתו בהתאמה. לאחר שהעריך את הפרויקט, צוות הבדיקה פולט את דעתו על התזה ועשוי להציע תיקונים והגשה אפשרית מחדש של הפרויקט, או אפילו להמליץ על הפסקתו. בנוסף לפרויקט התזה, סטודנט לתואר שלישי צריך גם להציג מצגת על מצבן המחקר הנוכחי במהלך תוכנית הלימודים. תקשורת זו תתקיים במהלך השנה השנייה לתכנית, באחד הסמינרים המאורגנים באופן קבוע על ידי המחלקה לניהול, והיא צריכה להזמין את סטודנט הדוקטורט במחלקה לניהול.

Covid-19
ISEG ליסבון נוקטת בכל האמצעים לבריאות ובטיחות הקהילה שלנו בראש סדר העדיפויות. מאז מרץ אנו פועלים 100% באופן מקוון, עוסקים כמעט ומשתמשים בכלים מקוונים ללמידה והערכה.
ISEG LSsbon מחויבת באופן מלא להבטיח את בטיחות המועמדים שלנו לצריכה הבאה, ואנחנו מכינים הכל בכדי לקבל את פניכם בספטמבר.

עדכון אחרון: אוג 2020

אודות בית הספר

The first school of Economics and Management in Portugal, ISEG belongs to the University of Lisbon, the largest Portuguese University. ISEG Lisbon is internationally recognized and accredited by AACSB ... קרא יותר

The first school of Economics and Management in Portugal, ISEG belongs to the University of Lisbon, the largest Portuguese University. ISEG Lisbon is internationally recognized and accredited by AACSB and AMBA, complying with the best higher education standards. ISEG’s research centers are very well rated by the Portuguese research council (FCT). With an experienced and well prepared faculty, students from more than 70 countries contribute to an ever-increasing international academic environment, and take advantage of the school's excellence and location. ISEG Lisbon has excellent modern premises at the heart of Lisbon, right next to the Parliament and the river Tagus, in a vibrant neighborhood full of social life, business and culture. At ISEG, you will find a culture of excellence and achievement, alongside a climate of inclusiveness and cooperation. This is made by the mutual collaboration of students, faculty and staff. ISEG is a School prepared for the future: with a unique blend of quantitative skills and social contextualization of economic and managerial decisions, ISEG’s faculty, professionals, students and alumni are at the forefront of those who address the UN’s 17 Sustainable Development Goals (SDGs) with an entrepreneurial and collaborative mindset. קרא פחות