דוקטורט בניהול חירום

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

המשימה של תוכנית ניהול החירום של NDSU היא ליצור צוות בוגרים עם ידע תיאורטי ויישומי נרחב בניהול חירום שיכול לקדם את התחום והמשמעת של ניהול חירום. התוכנית בנויה על ליבה של קורסים בניהול חירום ושיטות / תיאוריה כדי לעזור לתלמידים לגשת לחקר אסונות וניהול חירום מנקודת מבט משמעת של ניהול חירום. בנוסף, התוכנית נובעת מדיסציפלינות אחרות המשפרות את התפתחותם של תהליכים וטכניקות להתמודדות עם מצבי חירום ואסונות.

תוכניות התואר השני והדוקטורט בניהול חירום ב- NDSU מבוססות על קמפוס. סטודנטים פוטנציאליים מוזמנים לבקר בקמפוס ולפגוש סטודנטים בפקולטה לתארים מתקדמים.

דוקטורט

אוניברסיטת מדינת צפון דקוטה מציעה דוקטור לפילוסופיה פנים-אל-פנים בניהול חירום שנועד להכין את הבוגרים לקריירה המלמדת דורות עתידיים של סטודנטים לניהול חירום בתכניות להשכלה גבוהה, תוך ביצוע מחקר המתאר ומסביר דפוסים, תהליכים, שינוי ויעילות / יעילות הקשורה בניהול חירום, ו / או פיתוח וניתוח מדיניות הקשורים לניהול חירום.

כאשר סטודנט מסיים תואר דוקטור בניהול חירום במחלקה לניהול חירום באוניברסיטת מדינת צפון דקוטה, על הסטודנט להיות מסוגל לעשות את הדברים הבאים:

  1. הצע השלכות מההתפתחות של ניהול חירום על מדיניות, פרקטיקה ומחקר.
  2. להפגין ידע נרחב בספרות הקשורה לדיסציפלינה האקדמית בתוך שניים מארבעת תחומי ההתמחות בתחום ניהול חירום (כלומר מוכנות, תגובה, התאוששות, הפחתה).
  3. פיתוח תובנות, הסקת מסקנות ו / או הסקת מסקנות לגבי מצב הידע הנוכחי (למשל אתגרים, הזדמנויות ומגמות) ומעמד התיאוריה בנושאים מרכזיים בתחום הדיסציפלינה.
  4. גיבוש גישות למאמצי ניהול חירום.
  5. העריך את השיטות העיקריות / גישות אנליטיות וסטנדרטים מחקריים הקשורים לתחום.
  6. צור ידע חדש באופן התואם את תקני המחקר המשמעתי.

תוכנית הלימודים בנויה על ליבה של קורסים לניהול חירום כדי לעזור לסטודנטים ללמוד כיצד בני אדם יוצרים, מתקשרים ומתמודדים עם סכנות, פגיעות ואירועים נלווים. התוכנית מדגישה את המחקר כיצד בני אדם מתמודדים עם אירועי סכנה באמצעות פעילויות הקשורות למוכנות, תגובה, החלמה והפחתה. תוכנית מקיפה ומאתגרת זו מחויבת הן למחקר מקיף והן ליישומה המעשי בתחומי ניהול חירום. לאורך הקריירה הבוגרת שלהם, לסטודנטים תהיה אפשרות לבצע מחקר ולעבוד בתחום.

צפו בדרישות הקשורות לתואר דוקטור בניהול חירום.

הדוקטורט מוענק כהוקרה לעומק ההבנה המשמעותי ולהישגים המלומדים בניהול חירום. על הנמען לסיים את כל עבודות הקורס הנדרשות, כולל שני קורסים להתמחות בתחום הפונקציונלי, לעבור שני בחינות מקיפות בכתב והגנה בעל פה עליהן (אחת בנושא תורת ניהול חירום ואחת על שיטות מחקר), להשלים פרויקט מחקר חדשני ומשמעותי מַסָה; ולהגן בהצלחה על מחקר זה בבדיקה בעל פה. התקדמות התלמיד תיבחן על ידי ועדת פיקוח האחראית על בחינת תוכנית הלימוד של התלמיד, בחינות מקיפות בכתב, הצעת עבודת הגנה והגנת עבודת גמר.

דרישות קבלה

המחלקה לניהול חירום ב- NDSU היא בררנית בבחירת מועמדים לתארים מתקדמים לתואר שני. הקבלה תחרותית המשקפת את מחויבות המחלקה לקבוצות סטודנטים קטנות ואיכותיות התואמות את יכולת החונכות של הפקולטה.

מועמדים יוערכו בתהליך דו-שלבי. בשלב הראשון יישמרו על ידי הפקולטה למחלקה לניהול חירום את בקשת בית הספר לתארים מתקדמים, מכתבי התייחסות, ציוני GRE (אם רלוונטיים) ודוגמאות נייר כתיבה אקדמיות. מועמדים המוכיחים כי הם מתאימים למשימה ולמטרותיה של המחלקה לניהול חירום וכושר לימודים לתארים מתקדמים יוזמנו להשלים את השלב השני של תהליך הקבלה.

סיוע כלכלי

ניתן לקבל גם עוזרי הוראה ומחקר, המותנים בכספי מחקר מחלקתיים ופקולטיים. כל הסטודנטים נחשבים אוטומטית ללימודי עוזרים לתארים מתקדמים, אלא אם כן הם מבקשים אחרת, ולכן אין צורך בהליך הגשה נפרד לצורך שיקול כזה. פרסים מבוססים על ביצועים אקדמיים ומקצועיים בעבר. תהליך הבדיקה הוא תחרותי ביותר.

עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often in ... קרא יותר

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often interdisciplinary, research. Additionally, our students have access to professional development opportunities, and events such as Three Minute Thesis. Our low tuition costs make NDSU a bargain, and our career outcomes are excellent. We are located in Fargo, ND – a Midwestern “hidden gem,” and a welcoming and vibrant community of about 230,000 with a unique rural-urban feel. We have a bustling entrepreneurial atmosphere; rich culture; great local fare, arts, and entertainment; and family friendly environment. קרא פחות