דוקטורט במצרים

כללי

תיאור התכנית

Ph.D. בוגר בעל ידע תיאורטי מעמיק בכל התחומים העיקריים של המצרים וסקירה מפורטת והבנה עדכנית של מצב המחקר הנוכחי והבעיות הקשורות אליו. על בסיס דוקטורט הדוקטורט. מסה, הוא / היא מסוגלת להפגין איכות יוצאת דופן שלו / שלה התמחות ספציפית. הידע, השפה והמיומנות האנליטית של הבוגר הופך אותו / שלה מאובזר באופן מלא למחקר מקצועי אקדמי פדגוגי ברמה בינלאומית. Ph.D. בוגר יכול להיות מועסקים במוסדות רבים בדירוג הגבוה ביותר שממוקדים בחקר העת העתיקה, כמו גם ברמה של מנהלים בכירים אפקטיביים במוסדות המשתתפים ביחסים תרבותיים, פוליטיים, כלכליים או מסחריים בין צ'כיה ומצרים.


מספר המועמדים הכולל בשנה קודמת: 1 (הסמכה קודמת)
מספר המועמדים שהתקבלו בשנת הלימודים הקודמת: 1 (הסמכה קודמת)
משך הלימוד: 4 שנים
שפת ההוראה היא אנגלית. המצרים הם תוכנית בתשלום שכר.


תיאור קריטריונים לאימות והערכה

בחינת כניסה: בחינה אחת, ראיון

  1. דיון בפרויקט הדוקטורט. מסה: 0-30 נקודות;
  2. הערכת המחקרים הקודמים של המבקש, מחקר ופעילויות אקדמיות אחרות והערכת הידע של המבקש בספרות שנייה (על פי הרשימה שהוגשה על ידי המבקש): 0-15 נקודות;
  3. תרגום וניתוח טקסט מצרי נבחר: 0-15 נקודות.

מוצע Ph.D. יש להתייעץ מראש בנושאים עם יו"ר מועצת אזור הנושא. יו"ר מועצת אזור הנושא (מנהל התכנית): פרופ 'מ. מירוסלב ברטה, ד"ר, צרו קשר: miroslav.barta@ff.cuni.cz.


את המועמד ניתן לקבל רק אם הוא מקבל לפחות 30 נקודות בבחינת הכניסה, ובמקביל מקבל נקודות מספיקות בין המספר הצפוי של תלמידים שהתקבלו לתכנית או לסניף המתאים (עיין ב את ההליך תנאי הקבלה החלים על תוכניות הפרט וענפי המחקר); הקבלה תינתן לכל המועמדים אשר יקבלו את אותו מספר נקודות כמו המבקש שמגיע אחרון בדירוג הקבלה. יש לציין כי מספר ההרשמות הצפויות השונות חל על הלימוד המלא והמקובל. לא ניתן לקבל את המועמדים בלי לספק, לא יאוחר מיום ההרשמה, עדות לחינוך הקודם שלהם (ראה סעיף 5.4).


תנאי כניסה

הקבלה ללימודי הדוקטורט מותנית בהשלמה מוצלחת של תכנית לימודים לתואר שני.

שיטת אימות:
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Faculty of Arts at Charles University is currently one of the largest and most important research and educational institutions in the arts and humanities in Central Europe.

The Faculty of Arts at Charles University is currently one of the largest and most important research and educational institutions in the arts and humanities in Central Europe. קרא פחות