סקירה כללית

Ph.D. תוכנית במערכות מידע היא STEM תואר שנועד לייצר חוקרים בעלי ידע מצויין על טבעו של מערכות מידע, יישומים ומחקר על האדם ממוקד מחשוב ומדע המידע, ואת הטכנולוגיה התומכת.

התוכנית שואפת לפתח אנשים שיכולים להרחיב הן את הפרקטיקה ואת התיאוריה של מערכות מידע עבור יישומים מורכבים ו / או סביבות ארגוניות. היא עוסקת במידע משולב, מערכות מחשב ותקשורת, התומכות ומגדילות יחידים וקבוצות בכל תחומי היישום: ניהול, עסקים, הנדסה וייצור, בריאות ורפואה, חינוך, מדעי החברה, אמנות ומדעי הרוח ועוד.

רבים שלנו Ph.D. בוגרי מערכות מידע כיום מחקר ומלמדים באוניברסיטאות, בעוד אחרים עובדים עבור מנהיגים חיתוך קצה בתעשיית התוכנה, כגון מיקרוסופט ו Avaya.

דוקטורט. מטרות התוכנית

סטודנטים לתואר דוקטורנטים התוכנית תהיה מסוגלת להוכיח את היכולת:

  1. להבין את הידע הבסיסי של וליישם שיטות מחקר בתוך המוקד נבחר של התלמיד ממוקד האדם מחשוב (HCC) או מחקר עתיר נתונים
  2. לבחון באופן ביקורתי את המחקר בתחום המחקר הנבחר של התלמיד
  3. לפתח שאלות מחקר, לתכנן מתודולוגיות מחקר, ליישם מערכות, לפרש תוצאות ולדון בהשלכות על פרויקט מחקר באזור המחקר הנבחר של התלמיד,
  4. ללמד ביעילות קורס אחד IS

דוקטורט. זיכויי התוכנית

Ph.D. התוכנית כוללת 4 שלבים. תלמידים במשרה מלאה עם תואר שני לתואר שני צפויים להסתיים תוך 4 שנים. אלה שנכנסו רק עם BS או שאינם רקע IS צפויים להשלים תוך 5 שנים. מדיניות NJIT, משך הזמן המרבי ללימודי הדוקטורט הוא 7 שנים עבור סטודנטים במשרה מלאה או חלקית. הטבלה הבאה מציגה את הזמן הצפוי והמקסימלי המותר לכל שלב

דרישות הקורס

על התלמידים לשמור על ממוצע ציונים של 3.5 (B) או יותר בקורסי הליבה. לא יהיה קורס עם ציון פחות מ B יספור. עד 2 קורסים עשויים להיות מחקר עצמאי. לפחות 4 קורסים חייבים להיות ברמת 700.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 2 תוכניות שמוצעות על ידי New Jersey Institute of Technology »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2019
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date