דוקטורט במערכות מידע

כללי

תיאור התכנית

is

אגף מערכות מידע וניהול עסקי (IST) = "istes and management Management (ISOM) consalt =" ists of two divalt = "isions: מערכות מידע וניהול תפעול המחלקה alt =" מוכרת בעולם למחקריה הסמכותי ומדורגת בין למעלה מ -20 בעולם ומספר 1 באזור אסיה-פסיפיק, לפי סקר של אוניברסיטת טקסס בדאלאס (2009-2013) של כתבי עת של ISOM: מחקר מערכות מידע, רבעון MIS, מדעי הניהול וחקר ביצועים.

חברי הפקולטה של ​​מערכות המידע (IS) divalt = "ision נמצאים על לוחות המערכת של כתבי העת המובילים של ה- IS, הסטודנטים שלנו עברו לתפקידים אקדמיים באוסטרליה, פינלנד, צרפת, הונג קונג, הולנד, סינגפור, בריטניה ארה"ב, חלקם כיום פרופסור / פרופסורים עמיתים על לוחות העריכה של כתבי עת IS העליון.

תוכנית התואר דוקטור לפילוסופיה ( Ph.D. ) במערכות מידע (IS) alt = "היא תואר מוכוון מחקר שמטרתו להכין את הסטודנטים לקריירת מחקר והוראה באוניברסיטאות, מכוני מחקר, ארגונים ממשלתיים או עסקיים. לתוכנית נקודת מבט של ניהול טכנולוגיה עם דגש על דוגמנות כלכלית ומחקר התנהגותי בנוגע לניהול, תכנון, שימוש והשפעה סוציו-אקונומית של טכנולוגיית המידע על אנשים, ארגונים וחברות. תוכנית הדוקטורט (IS) alt = "נועד להילקח כחלק המעקב של תוכנית MPhil (IS).

מוקדי מחקר

שני תחומי המחקר העיקריים המתמקדים בתחום ה- IS divalt = "הם כדלקמן:

מחקר התנהגותי

העניין העיקרי שלנו alt = "הוא בלימוד ניהול טכנולוגיות המידע (IT) והשימוש ב- IT למטרות ניהוליות וארגוניות. המחקר שלנו בוחן יותר מסתם מערכות טכנולוגיות או מערכות חברתיות - הוא חוקר את התופעות המופיעות כאשר השניים מתקשרים. דוגמאות כוללות אינטראקציה בין אדם למחשב, קבלת משתמשים לחידושים בתחום ה- IT, אסטרטגיית IT, קהילות אלקטרוניות, ממשל אלקטרוני, מסחר אלקטרוני ומדיניות טלקומוניקציה. המתודולוגיות הנהוגות כוללות סקרים, ניסויים ולימודי שטח. צריך לעבור קורסים בפסיכולוגיה, התנהגות ארגונית, תכנון סקרים, תכנון ניסיוני, סטטלט רב-משתני = "איסטיקה וכו '. עדיפים סטודנטים פוטנציאליים עם יכולת ניתוח מצוינת ובקיאות טובה באנגללט =".

דוגמנות אנליטית ואמפירית

כלכלה תרמה לעושר התיאורטי ולהקפדה המתודולוגית של מחקר ה- IS. דוגמאות לכך כוללות כלכלת מידע, כלכלת המסחר האלקטרוני, מודלים כלכליים להשפעת ה- IT על ארגונים ושווקים, והיצע וביקוש ל- IT. Thalt = "הוא interdalt =" שיתוף פעולה תחומי יש פוטנציאל לסייע בפתרון בעיות IS = alt = "קשות. סטודנטים לתואר דוקטור המעוניינים בת"ת =" זה צורך ללמוד קורסים בתורת המשחקים, בארגון תעשייתי, בתורת המחירים, בכלכלה. וכו '. מעדיפים סטודנטים פוטנציאליים עם רקע אקדמי כמותי חזק.

is

אדמלט = "דרישות איסיון

אני. כללי Admalt = "דרישות איסיון

מועמדים המבקשים קבלה = "מועמדות לתואר דוקטור צריכים להיות:

  • השיגה תואר ראשון עם רקורד מוכח של ביצועים יוצאי דופן ממוסד מוכר; או שהוכחו עדויות לסטטלט = "עבודה מפעלית ברמה לתואר שני על בזלת במשרה מלאה =" היא למשך שנה לפחות, או על בזלת חלקית = "היא למשך שנתיים לפחות.

ii. Englalt = "Ish שפה Admalt =" דרישות איסיון

אתה צריך להגשים Englalt = "דרישות השפה ish עם אחת ההישגים הבאים מיומנות *:

  • TOEFL-iBT: 80 #
  • TOEFL-pBT: 550
  • TOEFL-Revalt = "מבחן אספקת נייר מסוים: 60 (ציונים כוללים עבור קטעי קריאה, Lalt =" כתיבה וכתיבה)
  • IELTS (מודול אקדמי): ציון כולל: 6.5 וכל ציוני המשנה: 5.5

* אם השפה הראשונה שלך alt = "הוא Englalt =" ish, ואת התואר הראשון שלך או הסמכה שווה הוענק על ידי מוסד שבו המדיום של ההוראה היה Englalt = "איש, אתה תהיה ויתר ממילוי Englalt לעיל =" שפה ish דרישות.

# מתייחס לציון הכולל בניסיון אחד בודד

לקבלת מידע נוסף על התוכנית, עיין ב- pg.ust.hk/programs

עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

Located at the Clear Water Bay of Hong Kong, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a research-focused institution that ranks first among top young universities in the world (Ti ... קרא יותר

Located at the Clear Water Bay of Hong Kong, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a research-focused institution that ranks first among top young universities in the world (Times Higher Education Young University Rankings, 2020). With an international outlook and global reputation, the university aims to be a leading university, both locally and internationally, through excellence in teaching and research. With the unprecedented demand for high-end talent in support of the development of Hong Kong and the world, The Hong Kong University of Science and Technology (Guangzhou) (HKUST(GZ)) will be set up in Nansha, south of Guangzhou, to synergize with its Clear Water Bay (CWB) counterpart, nurturing talents and facilitating collaboration amongst Hong Kong, the Guangdong-Hong Kong-Macao Greater Bay Area (GBA) and beyond on education, research and knowledge transfer. קרא פחות