דוקטורט במימון

כללי

תיאור התכנית

מחלקת האוצר והנדל"ן מודה באצווה של סטודנטים לדוקטורט במימון בסמסטר הסתיו של כל שנה חלופית. גודל אצווה תלוי במימון כמו גם את הבריכה התחרותית של המועמדים. התלמידים עוברים קורסים מוגדרים מראש בתחומים מרכזיים ותומכים במשך כשנתיים, ולאחר מכן בחינה מקיפה וכתובית.

דרישות קבלה

קבלה לתואר דוקטור. התוכנית מבוססת על השלמת דרישות הקבלה הכללית של הקבלה לתואר שני. עבור Ph.D. תוכנית הקבלה, ציון על בחינת קבלה בוגר מוסמך (GMAT) או בחינות שיא בוגר (GRE) ו תיעוד של תואר ראשון ו תואר שני ברמה האקדמית ביצועים נדרשים. סטודנטים שאנגלית אינה שפת האם שלהם חייבים להשיג ציון TOEFL של 550 לפחות. לא ניתן לוותר על TOEFL, גם כאשר סטודנט בעל תואר שני מאוניברסיטה אמריקאית. מועמדים בינלאומיים כי הציון מתחת לרמות מינימום מקובל על החלק המילולי של בחינות הכניסה עשויים להתקבל בתנאי שהם עוברים מבחן מיומנות אנגלית או להשלים UT ארלינגטון של בוגר תוכנית מיומנויות אנגלית לפני תחילת הלימודים לתואר שני. מועמדים מוזמנים להגיש קורות חיים עם יישומם המדגיש הישגים מקצועיים ואישיים, יכולות לשוניות, מומחיות מחשב וניסיון מנהיגותי. הצהרת מטרה המתארת ​​את הרקע האקדמי של המועמד ואת עבודתו, תחומי מחקר, ואת הסיבות לפניה לדוקטורט UTA. התוכנית נדרשת כחלק היישום.

קריטריונים מרובים משמשים כדי לקבל החלטות הכניסה. צעדים כמותיים כוללים GMAT של המבקש או ציון GRE ו ממוצעים כיתה נקודות על קורסים לתואר ראשון ו ברמת המאסטר כפי שחושב על ידי ההרשמות לתואר שני. לא נעשה שימוש בנוסחה או במשקולות שהוקצו לגורמים אלה. אין ציונים מינימום שנקבעו עבור GMAT או GRE הנדרשים להרשמה וללא ציוני חיתוך על ממוצעים של נקודות ציון. ציון מבחן סטנדרטי (GMAT או GRE) אינו משמש כקריטריון היחיד להחלטת הודאה של המבקש.

דוקטורט. החלטות הקבלה מתקבלות על ידי ועדה בראשות מתאם השדה הראשי למסלול המבקש להתמחות בו (ניהול, כספים וכו '). ועדות אלה מתייחסות בדרך כלל לגורמים רבים (מטרות חינוכיות, מכתבי המלצה וכו ') בנוסף לערכים כמותיים כדי להגיע להחלטה. כל התלמידים המעוניינים לקבל בקשה חזקה לתואר שלישי התוכנית מעודדת לצבור ניסיון מחקרי באמצעות פעילויות כגון עבודה כעוזרת מחקר של חבר סגל, כתיבת עבודת גמר לתואר שני ו / או הצגת מאמרים בכנסים אקדמיים. ביצועים חזקים בקורסים בשיטות מחקר וסטטיסטיקות מתקדמות נלמדים גם הם בצורה חיובית. סטודנטים המעוניינים ללמוד עוד על תהליך הקבלה של תחום מסוים במינהל עסקים מוזמנים ליצור קשר עם רכז השטח העיקרי עבור אותו אזור.

מידע נוסף על התוכנית.

שכר לימוד ומשתלם

מידע על שכר לימוד בנושא UTA ומידת האפשרויות

תאריכי יישום עדיפות

סתיו | 15 במרץ
אביב | 15 באוגוסט
קיץ | 15 בפברואר

הבקשות מתקבלות לאחר תאריך העדיפות שפורסם עבור כל קדנציה, אך לשיקול מובטח של קבלה אנא הגישו את הבקשה והחומרים הנלווים אליהם עד לתאריך העדיפות. עם זאת, חשוב להגיש מועמדות זמן רב לפני תאריך ההתחלה המיועד שלך כדי להיות זכאי להזדמנויות מימון ספציפיות לתוכנית, כגון עוזרות ומלגות. זכור כי זמני עיבוד היישומים המחלקתיים משתנים מאוד וכי תוכניות מסוימות דורשות יישומים עד שנה מראש.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

An educational leader in the heart of the Dallas-Fort Worth, the University of Texas at Arlington nurtures minds within an environment that values excellence, ingenuity, and diversity. There is strong ... קרא יותר

An educational leader in the heart of the Dallas-Fort Worth, the University of Texas at Arlington nurtures minds within an environment that values excellence, ingenuity, and diversity. There is strong economic development here--Dallas-Fort Worth is one of the top ten fastest growing metros in the United States. קרא פחות