דוקטורט במימון

כללי

תיאור התכנית

על המועמד לפתח מיומנויות מיומנות ומיומנויות מעשיות בשליטה, פרשנות, הבנה ויישום של נושא בתחום הרחב יותר של מימון. דרך עבודת הדוקטורט, סטודנט מוסמך יגלה עדויות לעבודה מדעית עצמאית ומקורית. התזה תהווה תרומה מכרעת לידע של תובנה בתחומי הנושא כמו גם לתחום המחקר.

מועמדים מתאימים יציגו גם הם כישורים ביישום מתודולוגיית מחקר קשורה ובתקשורת הכתובה ו / או בעל פה התקין של תהליך המחקר והממצאים.

תנאי קבלה: מועמד שנמצא בבעלותו של מוסמך מוסמך כלכלי באוניברסיטה, הנמצא ברמת NQF חדשה 9 / NQF ישן, רמה 8, רשאי להגיש בקשה לקבלה לתואר זה. לחלופין, כל הסמכה אחרת הקשורה לתכנית מינימלית ספציפית לתכנית ברמה החדשה NQF ברמה 9 / NQF ישנה ברמה 8, וניסיון בנושא מימון שנחשב לרלוונטי ומספיק על ידי המחלקה לכספים וניהול השקעות. הקבלה לתכנית לדוקטורט מותנית בהגנה מוצלחת של הצעת מחקר. יש להציג את הצעת המחקר בפני פאנל שכינס מחלקת הכספים וניהול ההשקעות לצורך זה. סיום ההרשמה לתכנית (ו / או המשך ההרשמה) כפוף למועמדים העומדים בדרישות הספציפיות למחלקה. דרישות כאלה כוללות בדרך כלל עבודות הכנה המובילות להצעת מחקר שאושרה על ידי המחלקה. דוגמאות אפשריות לעבודת הכנה הן קריאה מקדימה, סקירת ספרות, פיתוח מושגים והשלמה מוצלחת של קורסים קצרים המכוונים למיומנויות ו / או פיתוח ידע. המועמדים עשויים להידרש גם להגן בהצלחה על הצעות המחקר שלהם בישיבות דיון מיוחדות.

פרטי התקשרות: פרופ 'אילזה בוטה / 011 559 2056 / ilseb@uj.ac.za

תאריכי הרשמה והתחלה

ההרשמה מתחילה בינואר והרצאות בפברואר לתוכניות עבודה לתואר ראשון וגם לתואר שני.

כל תכניות המחקר לתואר שני ותואר שלישי יכולות להירשם לאורך כל השנה.

תאריך סיום: האקדמי מתחיל בינואר ומסתיים בדצמבר. המועד האחרון לתכנית נקבע לפי משך התוכנית.

עדכון אחרון: אוג 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... קרא יותר

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. קרא פחות