קרא את התיאור הרשמי

תכנית הלימודים מיועדת בעיקר לבוגרי עם תואר שני במדע המדינה או בכל תחום אחר של מדעי החברה המתכוון להעמיק את ידיעותיהם במדעי מדינה, תוך התמקדות בסוגיית צורות דמוקרטיות דמוקרטיות של הממשלה, שינויים במערכות פוליטיות, עם דגש מיוחד על פיתוח מגמות הקשורות מודרניזציה ודמוקרטיזציה ובנושאים אחרים בעלי הניתוח השוואתי, כוללים ארציות ואזורית זהויות, או ניתוח של אלמנטים בודדים של מערכות פוליטיות.

תיאור של בחינת הכניסה קריטריונים להערכה

תוכנית תואר דוקטורט מונחה על ידי חוקים ברורים עבור הארגון הלימוד בפקולטה למדעי החברה באוניברסיטת קארל אמות מידה משפטיות גבוהות יותר של צ'רלס האוניברסיטה.

מבחן כניסה:

בחינת הכניסה לוקחת בחשבון: • הצעת עבודת • ההיקף של המבקש, על פי הרשימה הגישה בספרות עיונית • פרסומים קודמים

קריטריונים מכריעים ההודאה של המבקש הם כדלקמן:

• איכות פרויקט הדיסרטציה: המושג, יחד עם התוצאות התיאורטיות והמתודולוגיות, צפויה להיות מוגנת על ידי המבקש במהלך בחינת הכניסה.

• ההיקף של המבקש, על פי הרשימה הגישה בספרות עיונית יילקח בחשבון.

• היבט נוסף המוערך יהיה העובדה אם המבקש קיבל אישור בכתב על ידי חבר הסגל האקדמי שב"ס FSS CU ב לפרויקט שלו / שלה של התזה מסה.

כל מועמד יכול לקבל עד 100 נקודות עבור בחינת הכניסה.

הסכום המרבי של נקודות שנצברו בחלק הראשון של בחינת הכניסה של הפרויקט המתוכנן הוא 50 נקודות; את הסכום המקסימאלי של נקודות בחלק השני הערכת ההיקף של המבקש, על פי הרשימה הגישה בספרות עיונית הוא 30 נקודות. הוועדה תביא גם להעריך את ההוצאה לאור הקודמת של המבקש, הוראה ופעילויות מחקר עם 20 נקודות לכל היותר.

מידע על המימוש בוגר

מטרת התוכנית שלנו היא להכשיר מומחים מוכשרים שמסוגלים להמשיך מחקר בסיסי ויישומי במוסדות אקדמיים ואוניברסיטאות. הם גם יהיו מוכנים לעבוד במגזר הציבורי צ'כיה (במיוחד וגופים ממשלתיים) ולייצג אינטרסים צ'כיה בזירה הבינלאומית, במיוחד ברמת האיחוד האירופי. אימוץ מגוון רחב של מתודולוגיות ונושאים מצפן גורף, תכנית הדוקטורט שלנו במדעי המדינה מספקת בוגרים שלנו עם כישורים מקצועיים מקיפים הוא להלכה ולמעשה.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 4 תוכניות שמוצעות על ידי Faculty of Social Sciences, Charles University (FSV UK) »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Oct 2019
Duration
4 - 8 שנים
תכנית מלאה
Price
250 EUR
בכל סמסטר
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Sep 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
Oct 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

Sep 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date

Oct 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date