קרא את התיאור הרשמי

ה דוקטורט תוכנית במדיניות ציבורית הוא במסלול מתמחה בתוכנית הדוקטורט במדעי המדינה מנוהלת על ידי המדע הספר פוליטית דוקטורט CEU, מדיניות ציבורית ויחסים בינלאומיים. CEU הוא בוגר בית הספר בשפה האנגלית בבודפשט, הונגריה, כי הוא מוכר בארצות הברית והונגריה.

קביעת מדיניות מודרנית, מוקדש לעקרונות של מנהל תקין, שקיפות, אחריות, ואפקטיבי, צריכה להתבסס על ניתוח אקדמי קול. תוכנית דוקטורט במדיניות ציבורית מיועדת חוקרים להתעניין באפשרות לבצע מחקר על הגורם, פונקציה, טבע, ואת התוצאה של מדיניות ציבורית.

התכנית מכינה סטודנטים לתואר שני לקריירות הם מוסדות מחקר אקדמיים ויישומים. קורסי ליבה להתמקד בפיתוח של מחקר ברמה מקצועי כישורים אנליטיים בתחומי מדיניות ציבורית אירופאית ובינלאומית, ניתוח מדיניות השוואתי, וכלכלה פוליטית.

הסגל המעורב בתכנית הדוקטורט מגיעה ממגוון רקעים משמעתיים הקשורים בנושאי מדיניות ציבוריות, לרבות יחסים בינלאומיים, פוליטיקה, חוק וכלכלה. בנוסף להיותו קולות סמכותיים בתחומם של המחקר, יש להם גם ניסיון מדיניות ממקור ראשון, עובד עבור צוותי חשיבה (למשל בתאגיד ראנד) או לעסקים (למשל Vodafone), התייעצות עם ארגונים לא ממשלתיים (מכון החברה הפתוחה למשל, שקיפות הבינלאומי) או מייעץ ממשלות לאומיות או מקומיות, כמו גם ארגונים בינלאומיים (מכון למשל הבנק העולמי).

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
בקשת מידע
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Sep 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

Sep 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date