קרא את התיאור הרשמי

תנאי קבלה:

 • מחקר הושלם אוניברסיטת התואר שני במדעי מחשב (תואר שהושג תואר שני. או תואר מהנדס מקביל במדעי מחשב)
 • ידע של מדעי מחשב המתאימים לתואר שני, והוכחה של מומחיות המבוסס על תוצאות שפורסמו או שלא פורסמו
 • פטירתו המוצלחת של ראיון קבלה התמקדה בעיקר ברקע כללי במדעי מחשב ופרופיל מחקר פוטנציאלי של המועמד
 • ידע יסודי של אנגלית, שניהם משותף ומיוחד למדעי מחשב
 • הסכם ראשוני עם מפקח עבודת דוקטורט פוטנציאל

החלטת ההודאה הסופית תלויה בדיקן הפקולטה, על בסיס ההמלצה של ועדת הקבלה המורכבת מהערבים של תכנית הלימודים.

מדעי מחשב

דמי כניסה:

560, - CZK לבקשה שהוגשה לצורה הקלסית (כפול דף A3 צורה מודפסת ניתן לבקש במחלקה למדע והחוץ. יחסי FPS) 470, - CZK ליישום על-קו (בSTAG מערכת מידע)

מחקר בתשלום שבוצע באנגלית:

P1801 מדעי מחשב - 70.999 CZK / שנה אקדמית התשלום משולם ביורו או הכמות שווה הערך של שער החליפין CZK הודיעה על ידי הבנק הלאומי הצ'כי בתוקף במועד תשלום. המבקש התקבל ללימודים הבינו בשפה זרה מחויב לשלם שכר לימוד ביום של גיוס לכל מאוחר במלוא הסכום עבור כל שנת הלימודים מראש.

שם הבנק: מספר ČSOB אוסטרבה חשבון: 8,010-0309706853 / 0300 סמל קבוע: 558 (לתשלום בבנק) סמל קבוע :: 179 (לסוג שובר תשלום) סמל משתנה: 1013 סמל ספציפי: birthcode של מועמד / ללא קו נטוי (YYYYMMDD) בעת הגשת הטופס הקלאסי (כפול דף A3) המועמד שולח בשיתוף עם נספחי חובת טופס בקשה.

בעת הגשת אלקטרונית, המועמד מדפיס את טופס הבקשה (גרסה מקוצרת), הסימנים ושולח אותו ביחד עם נספחי חובה.

נספחי חובה ליישום:

 • הוכחת תשלום, גם במקרה של תשלום שלא במזומן באופן אלקטרוני או תשלומי טלפון ניידים. אנחנו גם קיבלנו דואר אלקטרוני שנשלח למועמד במקרה של זיכוי סכום על חשבון לסגל,
 • עותק של תואר master's, תוספת תעודה או אישור של בחינת מצב סופית מוסמכת באופן רשמי על ידי vidimation- לא לבוגרים FPS SU; (מועמדים שלא סיימו את התואר שני, נדרשים להגיש עותק של תואר master's, תוספת תעודה או אישור של בחינת מצב סופית מוסמכת באופן רשמי על ידי vidimation במהלך בחינת הכניסה או ללמוד גיוס לכל המאוחר
 • קורות חיים הכוללים סקירה של ניסיון מקצועי הנוכחי
 • רשימת פעילויות פרסום הנוכחיות
 • אישור ראשוני של מפקח פוטנציאל של מועמד עם הצעה של תזת הדוקטורט

מועד אחרון להגשת בקשה: 31 מאי 2015

תאריך של בחינת כניסה: ג'וני (2015 התאריכים המדויקים יפורסמו, מועמדים יקבלו הזמנה בכתב).

מידע מחקר מפורט:

מטרת מחקר הדוקטורט במדעי מחשב בסניף של מערכות אוטונומיות מחקר היא ההכשרה של מומחים לתכנון, מחקר ויישומים של קשת רחבה של מערכות אוטונומיות וmultiagent. סטודנטים לבחור התמחותם בין נושאים כמו בינה מלאכותית (מערכות קוגניטיביות), מערכות ידע והנדסת ידע, תיאורטי ויישומי רובוטיקה, בקרת מזל"ט ועיבוד של זרמי נתונים ממזל"ט (מטוס ללא טייס - רכב אוטונומי בלתי מאויש), מודלים מתמטיים של מערכות רב סוכן, בהשראת יו מחשוב multiagent, טכנולוגיות מחשוב ועוד. יש להם גם הזדמנויות רחבות של השתתפות בפרויקטי מחקר, תמיכת מענק, לטווח קצר ושהיית מחקר הזר לטווח ארוך.

פרופיל בוגר:

בוגרי תואר שלישי יהיו למצוא עבודה כמומחי IT בכירים בשני החברות פרטיות וארגונים במגזר ציבוריים. הם יכולים להשתתף בפיתוח של פלטפורמות תוכנת קוד פתוח, כדי להוביל צוותי פיתוח פרויקטי תוכנה גדולים, לתכנן ולבנות מאגרי ידע, להיות יועצים של טכנולוגיות המידע העדכני ביותר. אחרון חביב, הם יכולים להמשיך בקריירה האקדמית שלהם כחוקרים באוניברסיטאות ובמרכזי מחקר בינלאומיים.

ארגון מחקר:

תכנית הלימודים היא זמינה במשרה מלאה ובצורה חלקית. משך מחקר סטנדרטי הוא 3 שנים בצורה במשרה מלאה ו -5 שנים בצורה החלקית. סטודנטים של הטופס במשרה מלאה יינתנו מלגה בהתאם לרגולציה האוניברסיטה בפועל. בתמורה, הם ישתתפו בחובות הוראה של המכון למדעי מחשב, עד 4 שעות שבועיות.

המחקר עוקב אחר תכנית לימוד אישית תחת שליטה של ​​המפקח של התלמיד. תכנית הלימוד האישית מעוצבת בשיתוף פעולה של המנחה לסטודנט, וחייבת להיות מאושרת על ידי תכנית מחקר המועצה המדעית. תכנית הלימוד האישית מכילה:

 • נושא עבודת דוקטורט
 • רשימת קורסי התלמיד צריך לעבור
 • רשימה של חובות והצעות לשנים שלאחר מכן של מחקר (פרסומים מדעיים, כנס והשתתפות סדנה וכו ') אחרים
 • תיאור של שליטה המתמשכת של מדינת הכנת עבודת הדוקטורט

תכנית הלימוד האישית כוללת לפחות 5 קורסי מחקר הגיעו למסקנה בבחינות שנערכו על ידי בית דין בחינה. התלמידים של טופס במשרה מלאה חייבים לעבור את הבחינות בשנתיים הראשונות של מחקר, והסטודנטים של צורה חלקית חייבים לעבור אותם בשלוש השנים הראשונות של מחקר. הקורסים אוטונומיים המערכות ואנגלית למדעי מחשב הם חובה, התלמיד גם מבקר Seminarium כל סמסטר של study.1 לפחות ארבעה קורסים נבחרים מרשימת קורסי הבחירה בהתאם לנושא של עבודת הדוקטורט.

תוכן, היקף וצורה של בחינת דוקטורט המדינה:

בדיקת דוקטורט המדינה מאורגנת כמחלוקת מדעית עם המועמד והוא כולל נושאים של שלושה קורסים של תכנית הלימוד האישית, נבחר כך שיהיה צמוד עם נושא עבודת דוקטורט ובחינות הסטודנט עבר. היקף שלושת קורסים אלה מוגדר ברשימה שפורסמה בפועל של נושאים לבחינות גמר, ובפרטים נוספים גם בתיאור תוכן של קורסים אלה. הסטודנט צפוי להוכיח התמצאות במדעי מחשב התיאורטיים, בינה מלאכותית ותחום הסוכנים אוטונומיים ומערכות multiagent.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 1 תוכניות שמוצעות על ידי Faculty of Philosophy and Science, Silesian University in Opava »

This course is Campus based
Start Date
May 2019
Duration
בקשת מידע
תכנית מלאה
Price
560 CZK
470, - CZK ליישום מקוון
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
May 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

May 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date