דוקטורט במדעי הרוח

כללי

תיאור התכנית

humanities

ב- HKUST , אנו מציעים את התוכנית ברמה הגבוהה ביותר באוניברסיטה בין-תחומית ב- alt = "מדעי הרוח ומדעי החברה בסין ובסין רבתי, והיחיד שיש לו מוקד השוואתי מפורש, רחב-תחומי, כפי שמוצג על-ידי תארים גלובליים חדשניים שלנו בסין .

כמו כל אוניברסיטה מצויינת, אנו מחויבים למחקר ולהוראה. מה שמבדיל בינינו לבין בני גילם הוא ההתמקדות שלנו במפורש בעולם, בעיקר בצפון אמריקה ובסינית, בהוראה, בהדרכה ובשיבוץ, ובמחקר שלנו.

עם 42,000 ציטטות של Google Scholar, אנו גאים במיוחד בהשפעה האקדמית של הסגל שלנו ומחקרי הסטודנטים שלנו העניקו את גודל הפקולטה הקטן שלנו, את הנוער היחסי שלנו ואת הדגש שלנו על מחקר אמפירי.

הדוקטורט התוכנית מספקת הכשרה לסטודנטים המתכוונים להמשיך בקריירה מקצועית ואקדמית. סטודנטים עשויים להתמחות בבלשנות, ספרות, היסטוריה ואנתרופולוגיה, או פילוסופיה ודת. עליהם לעבור קורסים, לעבור בחינה כשירה ולהציג ולהגן על עבודת גמר.

מוקדי מחקר

במדעי הרוח, המוקדים שלנו הם היסטוריה כלכלית וחברתית סינית, היסטוריה השוואתית של סביבה וטכנולוגיה, היסטוריה אינטלקטואלית ותרבותית אירופית, והיסטוריה של יחסי סין-חוץ, בלשנות סינית והיסטוריה של שפה ודיאלקטים סיניים, פילוסופיה סינית (קונפוציאניזם, טאואיזם, ובודהיזם), פילוסופיה פוליטית ומוסרית, פילוסופיה השוואתית בין מזרח למערב, ספרות סינית, ספרות השוואתית, לימודי אנימציה וסרטים, ולימודי תרבות, ואנתרופולוגיה תרבותית על דרום סין הכפרית והעירונית.

HKUST" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/47/47009_W2302_03_610_Lowres.JPG" alt="HKUST" />

דרישות קבלה

אני. תנאי קבלה כללית

מועמדים המבקשים להתקבל לתואר דוקטור צריכים להיות:

  • השיגה תואר ראשון עם רקורד מוכח של ביצועים יוצאי דופן ממוסד מוכר; או הציג ראיות לעבודה מספקת ברמה לתואר שני במשרה מלאה למשך שנה לפחות, או במשרה חלקית למשך שנתיים לפחות.

ii. תנאי קבלה באנגלית

אתה צריך למלא את דרישות השפה האנגלית עם אחד ההישגים הבאים מיומנות *:

  • TOEFL-iBT: 80 #
  • TOEFL-pBT: 550
  • מבחן העברת נייר מתוקן TOEFL: 60 (סך כל הציונים לקטעי קריאה, האזנה וכתיבה)
  • IELTS (מודול אקדמי): ציון כולל: 6.5 וכל ציוני המשנה: 5.5

* אם השפה הראשונה שלך היא אנגלית, ואת התואר הראשון שלך או הסמכה שווה הוענק על ידי מוסד שבו המדיום של ההוראה היה אנגלית, אתה תהיה ויתרו על מילוי הדרישות הנ"ל שפה אנגלית.

# מתייחס לציון הכולל בניסיון אחד בודד

לקבלת מידע נוסף על התוכנית, עיין ב- pg.ust.hk/programs

עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

Located at the Clear Water Bay of Hong Kong, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a research-focused institution that ranks first among top young universities in the world (Ti ... קרא יותר

Located at the Clear Water Bay of Hong Kong, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a research-focused institution that ranks first among top young universities in the world (Times Higher Education Young University Rankings, 2020). With an international outlook and global reputation, the university aims to be a leading university, both locally and internationally, through excellence in teaching and research. With the unprecedented demand for high-end talent in support of the development of Hong Kong and the world, The Hong Kong University of Science and Technology (Guangzhou) (HKUST(GZ)) will be set up in Nansha, south of Guangzhou, to synergize with its Clear Water Bay (CWB) counterpart, nurturing talents and facilitating collaboration amongst Hong Kong, the Guangdong-Hong Kong-Macao Greater Bay Area (GBA) and beyond on education, research and knowledge transfer. קרא פחות