דוקטורט במדעי המחשב

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

אנחנו אחד האוניברסיטאות הפוליטכני הציבורית המובילה של המדינה ואת מוסד מחקר ברמה העליונה. עם ההרשמה של יותר מ -11,000 סטודנטים לתואר ראשון וסטודנטים לתואר שני, אנו מציעים אינטימיות בקמפוס קטן עם המשאבים של האוניברסיטה מחקר ציבורי גדול. NJIT היא מובילה עולמית בתחומים כמו מחקר סולארי, מאגרי מולטימדיה, נתונים גדולים, רשתות רכב, מידע רפואי, ביואינפורמטיקה, מערכות מידע וביטחון הקיברנטי, בין היתר. אנו מדורגים החמישית בין האוניברסיטאות הפוליטכני בארה"ב בהוצאות מחקר, גיוס 100 מיליון דולר, והם בין אחוז אחד העליון של המכללות הציבוריות והאוניברסיטאות עבור החזר על ההשקעה החינוכית, על פי PayScale.com.NJIT תופסת 45 דונם בקמפוס אוניברסיטת גבהים קטע של מרכז העיר ניוארק יחד עם Rutgers - מדינת ניו יורק קמפוס ניוארק, Rutgers בית הספר לרפואה אסקס קאונטי קולג '. NJIT ממוקם 20 דקות מניו יורק.

סביבה אקדמית

ארגוני הסטודנטים שלנו פעילים במחלקה למדעי המחשב שלנו, מה שהופך את התלמיד לחוויה עשירה ומספקת יותר. ארגונים אלה כוללים פרק סטודנטים של האגודה למיחשוב מכונות (ACM), פרק סטודנטית לנשים של ACM, פרק NJIT של האגודה לחברת המחשוב (WICS), וכן איגוד של סטודנטים לתואר שני במדעי המחשב (DeepCS) ו איגוד רחב של סטודנטים לתואר שני. ארגונים אלה אחראים למימון נסיעות סטודנטים לכנסים, לארגון אירועים מקצועיים בקמפוס (כגון סמינרים, סדנאות, תחרויות) וכן ביקורים ארגוניים מחוץ לקמפוס ואירועי רשת.

סביבה מקצועית

בצפון ניו ג'רזי, בתוך ניו יורק מטרופולין ניו יורק, NJIT היא חלק ממערכת אקולוגית תוססת של שחקנים בטכנולוגיה גבוהה כולל חברות התרופות הגדולות (למשל, פייזר), חברות תקשורת (למשל, Avaya Labs), וול סטריט חברות (למשל, דויטשה בנק, בלומברג, גולדמן סאקס), מרכזי מחקר תאגידי (למשל, Panasonic, Siemens, NEC) וסוכנויות פדרליות (למשל, מינהל התעופה הפדרלי באטלנטיק סיטי). זה מציע לבוגרים שלנו וסטודנטים הזדמנויות מצוינות עבור התמחויות, יזמות, ותעסוקה.

דרישות קבלה

מועמדים צפויים להיות בעלי רקע מעולה במתמטיקה, בתורת מדעי המחשב ובפרקטיקה, ובמדעי היסוד. הם חייבים להיות בעל תואר ראשון ממוסד מוכר ולהוכיח מיומנות באנגלית. תלמידים שאינם עומדים בדרישות אלה חייבים לחזק את הרקע שלהם לפני שהם זכאים להתקבל. GRE נדרש עבור המועמדים לתוכנית זו.

דרישות תואר

על התלמידים להשלים את כל הקורסים הנדרשים, לבלות שנה אקדמית אחת בתושבות מלאה, להשתתף בהוראת קורס מדעי המחשב בפיקוח של חבר סגל, ולהגיש טיוטה סופית של עבודת הדוקטורט בהגנה מוצלחת על עבודת הדוקטורט.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Welcome to New Jersey Institute of Technology. As the state’s public polytechnic university, we continue to invest in the renewal of our existing facilities in addition to adding new spaces, with the ... קרא יותר

Welcome to New Jersey Institute of Technology. As the state’s public polytechnic university, we continue to invest in the renewal of our existing facilities in addition to adding new spaces, with the goal of providing an exceptional teaching, learning, and living environment. קרא פחות