דוקטורט במדעי המוח הקוגניטיביים, החישוביים והחברתיים

כללי

תיאור התכנית

2019/20 תוכניות דוקטורט בבית IMT School for Advanced Studies Lucca

מועד אחרון לבקשות - 10 ביולי 2020 , 12 בערב CEST

כעת מתקבלות מועמדות לתוכניות הדוקטורט IMT School for Advanced Studies Lucca 2020/21 בבית IMT School for Advanced Studies Lucca ( www.imtlucca.it), אחד מששת בתי הספר למצויינות באיטליה ואחד מבתי הספר הגבוהים ביותר לבוגרי אירופה, על פי הסקר האחרון U-Multirank. מועמדים בעלי מוטיבציה גבוהה מכל התחומים מוזמנים להגיש מועמדות לאחת מתוך 33 המלגות הממומנות במלואן במסגרת שתי תכניות דוקטורט המשלבות כישורים מדעיים של כלכלה, הנדסה, מדעי המחשב, מדעי המוח ופסיכולוגיה התנהגותית, פיזיקה, יישומים מתמטיקה, סטטיסטיקה, היסטוריה ומדעים של מורשת תרבותית.

אחד מארבעת המסלולים הספציפיים לתחום העיסוק הוא מדעי החשיבה הקוגניטיביים, החישוביים והחברתיים , הנמצאים במסגרת תכנית הדוקטורט "קוגניטיבית ותרבותית". מסלול מחקרי רב-תחומי זה מתמקד בחקר מדעי המוח הקוגניטיביים, החישוביים והחברתיים, ומשלב שיטות טבעיות של מדעי המוח, ביולוגיה מולקולרית וגנטיקה, עם פסיכולוגיה ניסיונית מסורתית ומדעי מוח קוגניטיביים. הסטודנטים ישתתפו בקורסים מרובים, ביניהם יסודות בפסיכולוגיה קוגניטיבית, מדעי המוח ההתנהגותיים והחברתיים, נוירופסיכולוגיה, פסיכו-פיזיולוגיה, נוירוטיקה, הבסיס העצבי של התפיסה, הבסיס העצבי של התודעה, פילוסופיה של המדע, חשיבה ביקורתית, הדמייה מבנית ופונקציונלית ושיטות בסיסיות / מתקדמות לניתוח נתונים.

בפרט, מסלול ה- CCSN נועד להכשיר חוקרים שיתרמו לידע בתחומים רב-תחומיים, כגון תפיסה רב-חושית, סופרו-מודליות ומצב-חוצה; שינה ותודעה; הכרה בפעולה ובקרה מוטורית; נוירופלסטיות ולמידה; ארגון מושגים סמנטיים; neurolinguistics; חברתית ואנטי חברתית; תהליכי קבלת החלטות בכלכלה ובסביבה פיננסית; תפיסה אסתטית. במהלך הדוקטורט שלהם, מעודדים את התלמידים לבצע את המחקר שלהם עם יחידות המחקר של בית הספר . לצורך ביצוע פעילויות הניסוי שלהם, התלמידים יכולים להסתמך על מתקני הבית והן במיקור חוץ. בית הספר IMT יש מעבדה Cyberphysics מצויד עבור התנהגותי, פסיכופיסיקה ו EEG (64 ו 256 מגברים ערוצים) מחקר. ניתן לבצע בדיקות MRI פונקציונליות ומבניות בכל אחד מאתרי הסריקה MRI של השותפים בפיזה (1.5 ו -7 טסלה) ומסה (3 טסלה); רכישת EEG ו- fMRI יכולה להיות משולבת.

הקורסים מובילים על ידי חוקרים בעלי שם עולמי ומספקים לתלמידים את כל המיומנויות התיאורטיות ואת הכלים המתקדמים הנדרשים לצורך טיפול קפדני במספר רב של בעיות ניתוח, תכנון וניהול בתוך המסגרת הרחבה של ניתוח מערכות בתחומים כלכליים, חברתיים, מדעיים, טכנולוגיים ותרבותיים . צוות סגל וסטודנטים מתמחים יוצרים רשת המספקת הדרכה ותמיכה מרכזיים לאורך כל תכנית הדוקטורט. בעבודה צמודה עם הסגל, הן בכיתה והן בפיתוח המחקר, מגיעים התלמידים לרמות הגבוהות ביותר של הישגים לימודיים. בוגרי דוקטורט IMT יוכלו להשתמש במיומנויות שרכשו במהלך לימודיהם כדי לזהות ולפתור בעיות מורכבות, לבחור את השיטה המתאימה ביותר או מכשיר לנצל כאשר מתקרבים בעיות אלה, גם בתחומים שאינם מחוץ לתחום המחקר העיקרי שלהם.

כל התלמידים מבוססים על סאן פרנצ'סקו המשוחזר לאחרונה, קומפלקס משולב במלואו במרכז ההיסטורי של העיר היפה טוסקנה של לוקה. הקמפוס כולל מתקני מגורים מחודשים, מזנון באתר, חדרי לימוד וחיים, ספרייה חדישה ומרחבי פנאי חיצוניים, המעניקים סביבה תרבותית, מקצועית וחברתית ייחודית לתוכנית הדוקטורט שלנו.

תלמידים זכאים, בנוסף לחדר בחינם ולוח , יקבלו גם מלגת מחקר בהיקף של כ 15,300 € בשנה . המלגות הן במימון מלא עד ארבע שנים , עם אפשרות לסיים את השנה השלישית.

תוכניות הדוקטורט בבית הספר IMT מושך תלמידים מרחבי העולם, מתן סביבה בינלאומית באמת. אנגלית היא השפה הרשמית של בית הספר. בנוסף, לכל התלמידים תהיה הזדמנות לבלות תקופות בחו"ל במכוני מחקר, מעבדות או אוניברסיטאות, הן במסגרת ארסמוס והן באמצעות הסכמי ניידות אד-הוק.

רוב בוגרי ביה"ס לתואר שלישי במסגרות IMT הגיעו לתפקידים בולטים באקדמיה, במוסדות ממשלתיים, בחברות ציבוריות ופרטיות או במקצועות ברחבי העולם.

למידע נוסף על בית הספר, דרישות הקבלה וכיצד להגיש מועמדות, עיין https://www.imtlucca.it/he

מועד אחרון לבקשות - 10 ביולי 2020, 12 בערב CEST

עדכון אחרון: אפר 2020

אודות בית הספר

IMT School for Advanced Studies Lucca is a public graduate school and research institute that focuses on the analysis of economic, societal, technological and cultural systems.

IMT School for Advanced Studies Lucca is a public graduate school and research institute that focuses on the analysis of economic, societal, technological and cultural systems. קרא פחות