דוקטורט במדעי החישוב

כללי

תיאור התכנית

131624_PhDComputationalSciences.png

שמו המלא של התואר הסופי הוא דוקטור לפילוסופיה במדעי החישוב. התוכנית תחנך את הסטודנטים ותבצע מחקר משמעותי במדעי החישוב עם התמחות בתחומים חשובים הדורשים מיחשוב ביצועים גבוהים כגון דוגמנות אקלים, פיזיקה חישובית, למידת מכונות, מחשוב מדעי, כימיה חישובית, הדמיית תלת מימד, וביולוגיה חישובית. ליתר דיוק, התוכנית מחנכת חוקרים עתידיים במודלים מתמטיים ושיטות וטכניקות חישוביות הדרושות לפיתרון בעיות מדעיות והנדסיות מורכבות, כמו גם בניהול והדמיה של מערכי נתונים מורכבים.

התוכנית מספקת את התפאורה החינוכית הנחוצה בה מטפחים מצוינות בחינוך ובמחקר באמצעות שיתוף פעולה בין תחומי בבעיות אזוריות בעלות משמעות עולמית.

מבנה התוכנית והדרישות

The Cyprus Institute משתמש במערכת העברת אשראי וצבר אירופי (ECTS). שווה לכל קורס 10 נקודות. כדי לעמוד בדרישות הדוקטורט. התוכנית, סטודנט דורש בסך הכל 180 נ"ז, מתוכם 50 נ"ז מהקורסים.

קורסים לתכנית

 • גבולות CoS 501 בתחום מחשוב ובביצוע חזותי מדעי
 • גבולות CoS 502 בשיטות נומריות
 • CoS 504 פיסיקה חישובית
 • הדמיות CoS 508 בקנה מידה אטומי
 • מבני נתונים CoS 510
 • CoS 516 גרפיקה ממוחשבת וחקירת נתונים
 • CoS 518 ביולוגיה של מערכות חישוביות ואינטגרטיביות
 • דוגמנות אקלים CoS 520
 • CoS 521 כרומודינמיקה קוונטית סריג
 • CoS 522 טכניקות נומריות למחקר בתערוכות ובזרימות מורכבות

* כל הקורסים שלעיל משלימים על ידי הרצאות, ימי עיון וסדנאות רלוונטיות המאורגנות ומוצעות על ידי מרכז CaSToRC. ניתן להעביר קורסים בצורה של סדנאות.

131890_131721_Quantum_Fluctuations.jpg

מידע על דרישות כלליות ודרישות

תכניות הדוקטורט הן בררניות מאוד ומיועדות לתלמידים מוכווני מחקר השואפים להיות מובילים בתחומי הלימוד שלהם. סטודנטים אשר מתקבלים לתכנית שקועים בסביבת מחקר בינלאומית קפדנית שתידרש התחייבות במשרה מלאה לכל אורך התוכנית.

להיחשב להתקבל לתואר שלישי. התוכנית, על הסטודנט להיות følgende:

1. תואר שני ממוסד מוכר מוכר, בעל תואר אקדמי חזק בתחום לימודים עיקרי ורקע הרלוונטי ללימודים המוצעים לתואר שני.

2. הוכחת כישורי השפה האנגלית

אם השפה הראשונה שלך אינה אנגלית, עליך לספק עדויות עדכניות לכך שהפקודה המדוברת והכתובה שלך בשפה האנגלית מתאימה לתוכנית עליה אתה מגיש בקשה. ניתן להוכיח הוכחות למיומנות בשפה האנגלית על ידי הגשת אחת מהתעודות הבאות (או שווה ערך כפי שנאמר על ידי ועדת הקבלה).

 • גרסה אקדמית של IELTS: לפחות 6.5 (צולמה בשנתיים האחרונות)
 • מבחן מבוסס TOEFL באינטרנט: לפחות 79 (נלקח בשנתיים האחרונות)
 • GCSE / IGCSE: כיתה ג ומעלה (רצוי עם דיבור)

עדיף IELTS או TOEFL.

ניתן לוותר על דרישת מבחן מיומנות בשפה האנגלית אם יש לך / ות בוגר / ת מוסד להשכלה גבוהה בו האנגלית היא אמצעי ההדרכה והתקשורת או אם יש לך לפחות שמונה עשר חודשי עבודה במדינה ש- CyI מחשיבה שהיא "רוב דוברי אנגלית", לא יותר משנתיים לפני מועד ההרשמה המוצע.

3. מיומנויות חישוביות חזקות המאפשרות חיפוש וניתוח מוכשרים המתאימים לתחום המחקר שנבחר.

131720_Dust.jpeg.jpgתהליך בחינה ובחירה לתכנית לדוקטורט

ועדת הקבלה של The Cyprus Institute בודקת בקשות על סמך הכשרון והפוטנציאל של מועמדים לעבודה לתארים מתקדמים, כמו גם קריטריונים הכוללים את ציוני המועמדים, מכתבי המלצות והתואר בו האינטרסים המחקריים שלהם תואמים את עבודתם ומומחיותם של סגל ה- CyI. חברים.

מועמדים נבחרים יתבקשו לראיון בקפריסין או באמצעות שיחת ועידה בווידיאו. בעקבות הראיון, הודעה בכתב על תוצאת הבקשות נשלחת לפונים. מועמדים מצליחים מוזמנים להמשיך בפורמליות הרשמתם.

איך ליישם

The Cyprus Institute מציע את ההזדמנות להגיש מועמדות לתואר שלישי. תוכנית באמצעות מערכת היישומים המקוונים שלנו.

מסמכים שיוגשו עם הבקשה המקוונת

1. קורות חיים

2. תעודות תואר ותמלילים

דרוש עותק רשמי של התואר השני והתמלול הרשמי של עבודות אקדמיות ולימודים בעבר. התמלול / ים צריכים לכלול רשימה מפורטת של הקורסים / הסמינרים שנלקחו יחד עם הציונים שהתקבלו בכל קורס ו- GPA. המכון מקבל תואר שני שהושג ממוסד מוכר מוכר עם GPA לפחות 3.5 (בסולם 4.0) או שווה ערך. אם מבקש טרם סיים תואר שני, יש לספק תמליל / ים המפרטים עבודות וציונים עד כה, ותאריך סיום התואר הצפוי.

התמלילים חייבים להיות באנגלית: או שהונפקו באנגלית על ידי מוסד ההשכלה הגבוהה, או אם מוסד ההשכלה הגבוהה לא יכול להוציא תמליל באנגלית, עליך לספק תרגום רשמי מוסמך כדין לאנגלית.

3. תעודות בשפה האנגלית

אם השפה הראשונה שלך אינה אנגלית, עליך לספק עדויות עדכניות לכך שהפקודה המדוברת והכתובה שלך בשפה האנגלית מתאימה לתוכנית עליה אתה מגיש בקשה. הוכחה למיומנות בשפה האנגלית ניתנת להפגנה על ידי הגשת אחת מהתעודות הבאות (או שווה ערך כפי שנאמר על ידי ועדת הקבלה).

4. דו"ח ציון GRE למבחן GRE כללי (לא חובה)

5. הצהרת כוונות

הצהרה המתארת עבודות אקדמיות שוטפות ותוכניות מקצועיות עתידיות ביחס לאחד ממרכזי המחקר והתכנית לדוקטורט של The Cyprus Institute שאליהם מועמד הסטודנט. זה צריך להצביע על ההתנסויות החינוכיות, המחקריות והאישיות שעיצבו את האינטרס של התלמיד בתחום המחקר המוצע. עליו לתאר את תחום המחקר בו מבקש הפונה ואת נושאי המחקר המיועדים להיחקר בעת שהותו במוסד. יש לציין בתמציתיות דוגמאות לעבודותיו של המבקש המסבירות את הבשלות האקדמית ואת הפוטנציאל לעמוד בציפיות של תוכנית הלימודים האינטנסיבית The Cyprus Institute . עליו גם להסביר בקצרה כיצד העבודה תהיה חדשנית ומועילה לחוקרים אחרים בתחום. ההצהרה לא תעלה על 1500 מילים והיא חייבת להיכתב באנגלית

6. הפניות

הפונים מתבקשים למסור פרטי קשר של לפחות שני חברי סגל או אנשי מקצוע אחרים אשר מכירים היטב את עבודתם האקדמית, המחקרית והמקצועית של המועמדים ומוכנים לספק הפניות.

ציר הקבלה לתכנית לדוקטורט

ניתן להתקבל לסטודנטים פעמיים בשנה, בסתיו (אוקטובר) ובאביב (פברואר). התאריך המדויק של תחילת הסמסטר נקבע על ידי הוועדה האקדמית ומוצג באתר האינטרנט ובתשקיף.

מועד אחרון להגשת בקשה

סמסטר סתיו

מוקדם
דמי כניסה

רגיל
דמי כניסה

מאוחר
דמי כניסה

פתוח לסטודנטים בינלאומיים של האיחוד האירופי.


פתוח לסטודנטים בינלאומיים של האיחוד האירופי.


פתוח לסטודנטים באיחוד האירופי ובינלאומי שאינם זקוקים לויזה

מועמדים יקבלו עדיפות לשיקול 3 המלגות המצטיינות של דיקן ומספר מוגבל של סטודנטים למחקר .

מועמדים ייחשבו למספר מוגבל של סטודנטים למחקר (בכפוף לזמינות).


מועמדים ייחשבו למספר מוגבל של סטודנטים למחקר (בכפוף לזמינות).


יישום
מועד אחרון

31 בינואר

15 באפריל

15 ביולי

סמסטר אביב

רגיל
דמי כניסה

מאוחר
דמי כניסה

פתוח לסטודנטים בינלאומיים של האיחוד האירופי.

פתוח לסטודנטים באיחוד האירופי ובינלאומי שאינם זקוקים לויזה

מועמדים יקבלו עדיפות לשיקול 3 המלגות המצטיינות של דיקן ומספר מוגבל של סטודנטים למחקר .

מועמדים ייחשבו למספר מוגבל של סטודנטים למחקר (בכפוף לזמינות).

יישום
מועד אחרון

15 בספטמבר

1 בדצמבר

 • סטודנטים בינלאומיים צריכים להגיש מועמדות מוקדם כדי למנוע אכזבה בגלל מועדי הגירה.
 • על הפונים נודע כשישה שבועות לאחר תאריכי הגשת הבקשה.
 • התאריכים המופיעים בסעיפים לעיל מעידים ועשויים להשתנות.

131722_Yuri1.jpeg.jpg

באדיבות The Cyprus Institute

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Cyprus Institute is an international research organization located in Nicosia, the capital of Cyprus. It operates under the umbrella of the Cyprus Research and Educational Foundation, governed by ... קרא יותר

The Cyprus Institute is an international research organization located in Nicosia, the capital of Cyprus. It operates under the umbrella of the Cyprus Research and Educational Foundation, governed by an internationally acclaimed Board of Trustees. Its mission is to serve as a science, technology and innovation hub for the Eastern Mediterranean and Middle East region addressing issues of regional relevance and global significance. קרא פחות