דוקטורט במדעי החברה

כללי

תיאור התכנית

social science

ב- HKUST , אנו מציעים את התוכנית הבין-אוניברסיטאית הגדולה ביותר במדעי הרוח ו- alt = "מדעי החברה בסין ובסין רבתי, והיחיד שיש לו מוקד השוואתי מפורש, רחב-תחומי, כפי שמוצג בתעודות החדשניות שלנו בסין .

כמו כל אוניברסיטה מצויינת, אנו מחויבים למחקר ולהוראה. מה שמבדיל בינינו לבין בני גילם הוא ההתמקדות שלנו במפורש בעולם, בעיקר בצפון אמריקה ובסינית, בהוראה, בהדרכה ובשיבוץ, ובמחקר שלנו.

הדוקטורט במדעי החברה מכין סטודנטים המעוניינים להמשיך בקריירה באקדמיה, במחקר מדיניות או בייעוץ הקשור לענייני החברה, הפוליטיקה או הכלכלה. כמו עם סטודנטים, סטודנטים לתואר שלישי מוקצים יועץ תזה ומסופק עם סטודנט לתואר שני שמוביל איתו את האחריות של הוראה / מחקר סיוע.

בדרך כלל, התלמידים יכולים לבחור להתמחות או בתחום של כלכלה פוליטית, אשר מכסה תחומי התמחות בפוליטיקה, כלכלה, גיאוגרפיה אזורית, יחסים בינלאומיים מדע, טכנולוגיה וחברה (STS), או קשרים חברתיים ההתמחות הנלוות שלו בתחומי דיסציפלינות של סוציולוגיה, פסיכולוגיה, אנתרופולוגיה ודמוגרפיה. כדי להבטיח שבוגרי הדוקטורט שלנו יהיו בעלי מיומנויות מחקר גבוהות, התלמידים נדרשים לקחת את ארבעת קורסי המתודולוגיה חובה ללא קשר לתחום ההתמחות שלהם.

מוקדי מחקר

במדעי החברה, המחקר מתמקד בעיקר בהתפתחות הכלכלה, הפוליטיקה והחברה של סין. נושאים ספציפיים כוללים רפורמות כלכליות ופיתוח, ריבוד חברתי וניידות, פוליטיקה של מחלוקת, מדיניות חוץ ויחסים, דמוגרפיה היסטורית והגירה, מדיניות סביבתית, רגשות ואישיות סינית, וכן נושאים רחבים הנוגעים למין, לתרבות ולתפקיד חדשנות וטכנולוגיה בחברה.

students

מידע התוכנית לשנת 2020/21 מוכן כעת בשעה

דרישות קבלה

אני. תנאי קבלה כללית

מועמדים המבקשים להתקבל לתואר דוקטור צריכים להיות:

  • השיג תואר ראשון עם תואר מוכח של ביצועים מצטיינים ממוסד מוכר; או הציגו עדויות לעבודה משביעת רצון ברמת התואר הראשון במשרה מלאה לפחות שנה אחת, או באופן חלקי לפחות שנתיים.

ii. תנאי קבלה באנגלית

אתה צריך למלא את דרישות השפה האנגלית עם אחד ההישגים הבאים מיומנות *:

  • TOEFL-iBT 80 #
  • TOEFL-pBT 550
  • מבחן שנמסר על ידי TOEFL הועבר למבחן 60 (ציוני סך הכל עבור קטעי קריאה, האזנה וכתיבה)
  • IELTS (מודול אקדמי) הציון הכולל: 6.5 וכל ציוני המשנה: 5.5

* אם השפה הראשונה שלך היא אנגלית, ואת התואר הראשון שלך או הסמכה שווה הוענק על ידי מוסד שבו המדיום של ההוראה היה אנגלית, אתה תהיה ויתרו על מילוי הדרישות הנ"ל שפה אנגלית.

# מתייחס לציון הכולל בניסיון אחד בודד

מועדי יישום

בבקשה התייחס ל

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World Univ ... קרא יותר

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World University Rankings (2018), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (PhD) degrees. All programmes are taught in English. קרא פחות