דוקטורט במדעי ההומניזם

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

doctorado

הדוקטורט במדעי ההומניזם (DHH) מבקש ליצור ידע מתחום מדעי הרוח, באמצעות מחקר בין-תחומי באיכות גבוהה, מתוך כוונה להרחיב את האופקים שמהם ניתן להיווצר השתקפות ביקורתית על הסביבה הנוכחית ועל האתגרים שלה.

ה- DEH מבקש להכשיר חוקרים עצמאיים בעלי מיומנויות, ידע ומיומנויות להציע, לפתח ולייעץ לפרויקטים מחקריים לאומיים ובינלאומיים בתחומי התמחותם; ליצור ידע חדש בתחום מדעי הרוח; ולפתח פרויקטים יזמות חברתית עם יכולת גבוהה כדי לענות על הצרכים של הקהילה.

התוכנית מציעה ארבע שורות מחקר המאפשרות העמקה, הבנה והשקפת פרספקטיבות על הדילמות של התרבות העכשווית. השורות האלה הן: מדע, טכנולוגיה וחברה; תקשורת ומדיה; מחקרים על שיח היסטורי, תרבותי וספרותי; ואתיקה.

יתרונות

מורים

תוכנית לימד פרופסורים עם תואר "דוקטורט" וניסיון מקצועי של בית הספר למדעי הרוח וחינוך של Tecnológico דה מונטריי. 80% של הסגל האקדמי שייך למערכת הלאומית לחוקרים (SNI).

הסמכות

תוכנית זו יש הסמכה והכרה מן המוסדות הלאומיים והבינלאומיים כגון: תוכנית מוכר על ידי לאומי בוגר תעודת איכות (PNPC) של הוועדה CONACYT של אוניברסיטאות של איגוד בתי הספר והאוניברסיטאות של דרום ארצות הברית (SACS).

Tecnológico דה מונטריי הוא מוכר על ידי ועדת האוניברסיטאות של איגוד בתי הספר והאוניברסיטאות של דרום ארצות הברית להעניק תארים מקצועיים תארים אקדמיים של אדונים alt = "דוקטורט". צור קשר עם ועדת האוניברסיטאות ב 1866 דרום ליין , דקטור, ג 'ורג' יה 30033-4097, או להתקשר (1) 404-679-4500 (1) 404-679-4500, לשאלות על ההסמכה של Tecnolóico דה מונטריי הכרה בתוקף הרשמי של מזכירות החינוך הציבורי של מקסיקו .

מודל חינוכי

ההשתתפות הפעילה של התלמידים בחינוך המקצועי והאישי מקודמת באמצעות למידה פרטנית ושיתופית. מודל זה גם מאפשר לתלמיד לבנות את הידע שלהם בהדרכת מורים מומחים בתחום המקצועי ובהוראה.

אני מכוונת

התוכנית מיועדת לאנשים המבקשים לפתח מנקודת מבט בינתחומית הכשרה שבה הם יכולים להתמחות, בתחומי הלימוד שלהם, לייצר ידע ומיומנויות באמצעות מחקר התורמים לפיתוח ושיפור חברתי של המדינה. בפרט, הוא נועד:

 • אקדמאים העומדים בפני היצירתיות והיצירתיות של האתגרים והצרכים של היזמות החברתית, הכרחיים בהקשרים גלובליים ודיגיטליים חדשים.
 • מנהיגים ומשתפי פעולה של ארגונים לא ממשלתיים המקדמים את ההבנה של החברה ואת התהליכים הנוכחיים שלה כדי להנחות את הפעולה שלה.
 • אנשי מקצוע העוסקים במגזר הפרטי, הציבורי והחברתי, אשר האינטרסים שלהם או צורכי העבודה שלהם מחייבים פיתוח פרופיל הומניסטי וחברתי חדשני.
 • אנשים המעוניינים לחזק את מערכת ההשכלה הגבוהה באמצעות תרגול הוראה ומחקר.

מטרות

הדוקטורט במדעי ההומניזם שואף:

 • להציע, לפתח ולייעץ לפרויקטים מחקריים לאומיים ובינלאומיים, בתחום ההתמחות שלהם, מהגישה לביצוע.
 • יצירת ידע חדש במדעי הרוח, במיוחד בתחומי ההתמחות שלהם, באמצעות פרסומים מדעיים הנסקרים על ידי עמיתים, כגון מאמרים (בכתבי עת "סקופוס"), פרקים בספרים, ספרים או פיתוח תוכניות חינוכיות חדשניות.
 • לפתח פרויקטים יזמות חברתית עם יכולת גבוהה כדי לענות על הצרכים של הקהילה.
 • שייך למערכת הלאומית של חוקרים של CONACYT או דומה, אם הוא מתגורר מחוץ מקסיקו.
 • להיות יוצר במערכת הלאומית של בוראים או דומה, אם אתה מתגורר מחוץ מקסיקו.

תחומי מחקר

קווי הדור והשימוש בידע (LGAC) שבהם מתמקדים הדוקטורט במדעי ההומניזם הם:

 • מדע, טכנולוגיה וחברה. זה LGAC מבקש ללמוד את היחסים המורכבים בין החברה, הטכנולוגיה, המדע והתרבות, ואת ההשלכות שלהם, מ אפיסטמולוגי כלכלי.
 • תקשורת ומדיה. שורה זו של מחקר מתמקדת בהסבר ובניתוח של התקשורת בחברה בת זמננו, במיוחד בהשתתפותה בבניית החברה.
 • מחקרים על שיח היסטורי, תרבותי וספרותי. קו מחקרי זה מבקש ללמוד את ביטויי השיח השונים בתמיכתו הכתובה, הדיגיטלית או האורקוליסטית מגישות היסטוריות, אמנותיות וספרותיות
 • אתיקה קו זה מבקש להיות תחום של יצירת ידע, שבו התנועות והנטיות של החברה הנוכחית, המתפרשת מנקודות מבט שונות, נחקרות מנקודת מבט אתית-פילוסופית.
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

El Tecnológico de Monterrey es una institución de carácter privado, sin fines de lucro, independiente y ajena a partidos políticos y religiosos. Fue fundado en 1943 gracias a la visión del empresario ... קרא יותר

El Tecnológico de Monterrey es una institución de carácter privado, sin fines de lucro, independiente y ajena a partidos políticos y religiosos. Fue fundado en 1943 gracias a la visión del empresario mexicano Eugenio Garza Sada. Cuenta con 31 campus y 21 sedes y oficinas de enlace internacional. Su objetivo es formar líderes con espíritu emprendedor, sentido humano y un alto nivel de competitividad. קרא פחות
מונטריי , בואנויסטה , העיר מקסיקו , זאפופן , מורליה , פואבלה סיטי , העיר מקסיקו , סנטיאגו דה קוארטרו , טולוקה , ארגנטינה אונליין , בוליביה און ליין , צ'ילה ברשת , קולומביה און ליין , קוסטה ריקה אונליין , אקוודור אונליין , אל סלבדור און ליין , גואטמלה און ליין , הונדורס ברשת , ניקרגואה אונליין , פנמה און ליין , פרגוואי און ליין , פרו מקוון , הרפובליקה הדומיניקנית ברשת , אורוגוואי אונליין , ונצואלה און ליין , פורטו ריקו (ארה"ב) ברשת , בואנוס איירס , לה פז , סנטיאגו , קאלי , קרטחנה , סאן חוזה , גואיאקיל , קיטו , סן סלבדור , אנטיגואה גואטמלה , טגוסיגלפה , יוסטון , מנגואה , העיר פנמה , אסונסיון , לימה , מחוז אורנג , סנטו דומינגו , מונטווידאו , קראקס , Irapuato , ליאון , סן לואיס פוטוסי , צ'יוואווה , סיודאד חוארז , Coahuila , Saltillo , טמפיקו , אגואסקליינטס , סיודאד אוברגון , Culiacán , הרמילו , Zacatecas , טקסטלה גוטיירס , Cuernavaca , פצ'וקה , Córdoba , בוגוטה , מדלין , Bucaramanga + 65 יותר פחות