דוקטורט במדיניות ציבורית

כללי

תיאור התכנית

1489470987_p.JPG

אתגרי המדיניות הגלובלית, כגון הזדקנות, שינויי אקלים, משברים כלכליים וטרור קוראים פתרונות חדשניים מעבר לגבולות מוסדיים ומשמעתיים, ובתי ספר, מחלקות, מכונים ותוכניות הוקמו באוניברסיטאות מובילות ברחבי העולם כדי להתמודד עם בעיות אלו אתגרים. עם עוצמות משמעותיות בתחומי המדע, ההנדסה, העסקים והניהול והמדע החברתי הכמותי, מכוונים את האגף למדיניות ציבורית (PPOL) ואת המכון למדיניות ציבורית (IPP) לפיתוח מדיניות ציבורית כמרחב אסטרטגי מתפתח על ידי טיפוח שיתוף פעולה הדוק על פני דיסציפלינות ולתרום יותר לפיתוח מדיניות בתחומי המדיניות המרכזיים הן ברמה המקומית והן ברמה הגלובלית.

מטרת התכנית היא לפתח תכניות ייחודיות בין-תחומיות לתואר שני, על מנת לספק הכשרה קפדנית למחקרי מדיניות במגוון רחב של תחומי מדיניות, כגון מדיניות סביבתית / חברתית / כלכלית, חדשנות ומדיניות טכנולוגית העונות על צורכי החברה ועל הצרכים המקצועיים.

דוקטורט במדיניות ציבורית

עבודת הדוקטורט של התכנית למדיניות ציבורית מספקת הכשרה קפדנית במחקרי מדיניות ציבורית לסטודנטים המצטיינים מבחינה אקדמית השואפים להמשיך בקריירה בתחום המחקר וההוראה במדיניות. לאור רוחב ועומק המומחיות של הסגל HKUST בחוגים ובבתי ספר ב- HKUST , יוכלו הסטודנטים בתוכנית המדיניות הציבורית להתמחות באחד מארבעת תחומי המדיניות הבאים: מדיניות מדע, טכנולוגיה וחדשנות, מדיניות סביבתית וקיימות, וכן שינויים חברתיים ומדיניות ציבורית ומדיניות הפיתוח של סין.

מוקדי מחקר

התחומים הבאים הם המוקדים העיקריים של האגף:

  • מדע, טכנולוגיה וחדשנות מדיניות
  • מדיניות סביבתית וקיימות
  • שינויים חברתיים ומדיניות ציבורית
  • מדיניות הפיתוח של סין

על מנת להקל על המחקר הבין-תחומי, יירשמו הסטודנטים המשתתפות בתוכנית על ידי חברי סגל המחלקה, שמונו במשותף עם בתי ספר אחרים.

img 2

מידע התוכנית לשנת 2020/21 מוכן כעת בשעה

דרישות קבלה

אני. תנאי קבלה כללית

מועמדים המבקשים להתקבל לתואר דוקטור צריכים להיות:

  • השיג תואר ראשון עם תואר מוכח של ביצועים מצטיינים ממוסד מוכר; או הציגו עדויות לעבודה משביעת רצון ברמת התואר הראשון במשרה מלאה לפחות שנה אחת, או באופן חלקי לפחות שנתיים.

ii. תנאי קבלה באנגלית

אתה צריך למלא את דרישות השפה האנגלית עם אחד ההישגים הבאים מיומנות *:

  • TOEFL-iBT 80 #
  • TOEFL-pBT 550
  • מבחן שנמסר על ידי TOEFL הועבר למבחן 60 (ציוני סך הכל עבור קטעי קריאה, האזנה וכתיבה)
  • IELTS (מודול אקדמי) הציון הכולל: 6.5 וכל ציוני המשנה: 5.5

* אם השפה הראשונה שלך היא אנגלית, ואת התואר הראשון שלך או הסמכה שווה הוענק על ידי מוסד שבו המדיום של ההוראה היה אנגלית, אתה תהיה ויתרו על מילוי הדרישות הנ"ל שפה אנגלית.

# מתייחס לציון הכולל בניסיון אחד בודד

מועדי יישום

בבקשה התייחס ל

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World Univ ... קרא יותר

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World University Rankings (2018), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (PhD) degrees. All programmes are taught in English. קרא פחות