דוקטורט בלימודי חזותיים

כללי

תיאור התכנית

דוקטורט בלימודי חזותיים

משך זמן רגיל: 3 או 4 שנים (במשרה מלאה)

מקום: הונג קונג

מחקרים ויזואליים בלינגנן הם מחלקה עצמאית, המתמקדת בתת-תחומי הליבה הבאים: תולדות האמנות, לימודי קולנוע ואסתטיקה פילוסופית. הדגש על אסתטיקה פילוסופית מעניק ללימודים חזותיים בלינגנן פרופיל ייחודי, כמו גם הדגש על גישות קוגניטיביות לסרט, לימודי מוזיאונים, אמנות ורווחה, ואמנות סינית בהקשר גלובלי. לקבלת מידע נוסף על המחלקה שלנו, בקר http://www.ln.edu.hk/visual/.

שיטות יישום

מועמדים רשאים לבקש קבלה לתכנית הדוקטורט בשתי דרכים כדלקמן:

1. החל על תוכניות דוקטורט באמצעות תוכנית הונג קונג PhD Fellowship Scheme (HKPFS)

מועמדים מצטיינים ומבריקים עשויים לבקש קבלה דרך ה- HKPFS עד ה- 1 בדצמבר 2020 (שעון הונג קונג 12:00 בצהריים) . למענקי המלגה יקבלו מלגה עם מלגה חודשית בסך 26,600 דולר הונג קונג *, ויתרו על מלוא שכר הלימוד עבור שנת הלימודים הראשונה שלו. סטודנטים שמגישים מועמדות ואינם מקבלים את המלגה עדיין יכולים להיחשב למקומות הדוקטורט הרגילים בלינגנן.

($ 1 = HK $ 7.8).

(* שיעור לשנים 2020-21, בכפוף לבדיקה שנתית)


כדי להגיש בקשה לקבלה, אנא הגש בקשה ראשונית למערכת הקבלה של ה- RGC בכתובת www.rgc.edu.hk/hkphd בתקופה שבין 1 בספטמבר ל -1 בדצמבר 2020 (שעון הונג קונג 12:00 בצהריים) . לכל מועמד יוקצה מספר סימוכין. לאחר מכן המבקש נדרש להגיש בקשה מלאה ישירות למערכת האלקטרונית של לינגנן בכתובת www.LN.edu.hk/admissions/applyonline/index-rpg.html ביום 2 בדצמבר 2020 או לפני כן (שעון הונג קונג 23:59 אחר הצהריים) . בקשות מאוחרות לא ייחשבו.

2. החל על תוכניות PhD ישירות

מועמדים רשאים גם לבקש קבלה לתכניות הדוקטורט על ידי פנייה ישירה לאוניברסיטה. סטודנטים במשרה מלאה בדרך כלל יקבלו סטודנטים לתואר שני. סטודנט לתואר שלישי לתואר דוקטור יעמוד על 18,090 דולר הונג קונג לחודש *.
* יועלו ל- HK $ 18,440 לחודש לאחר אישור המועמדות. (תעריף לשנים 2020-21, בכפוף לבדיקה שנתית)

האוניברסיטה מזמינה בקשות מ -2 בנובמבר 2020 עד 22 בינואר 2021 . מועמדים רשאים להגיש בקשה באופן מקוון דרך www.LN.edu.hk/admissions/applyonline/index-rpg.html . לפרטים, אנא בקרו באתר www.LN.edu.hk/sgs/docs/pgrad.

תנאי קבלה כללית

1. מבקש קבלה למועמדות לתואר דוקטור צריך בדרך כלל:
א. להחזיק בתואר שני שהוענק על ידי מוסד חינוך על-תיכוני המוכר למטרה זו על ידי האוניברסיטה; או
ב. להחזיק בתואר ראשון רלוונטי בהצטיינות מדרגה ראשונה או ב 'או בסטנדרט שווה, ונרשמו לתכנית לימודים לתואר שני במוסד חינוך על-תיכוני מוכר למשך שנה לפחות ויש להם עדויות להישגי מחקר; או
ג. השיגו הסמכה שווה ערך של א) או ב) לעיל; או
ד. סיפקו ראיות מספקות להשגה אקדמית ומקצועית.
הערה: בוגרי תואר ראשון עם כישורי מחקר או ניסיון מוכחים עשויים להתקבל ישירות ללימודי תואר שלישי רק תחת מעגלים חריגים. בדרך כלל מועמד ללא תואר שני לא יתקבל ללימודי דוקטורט ועליו להירשם כסטודנט MPhil מלכתחילה.

2. בנוסף לכל האמור לעיל, מבקש שתוארו אינו ממוסד שלישוני בהונג קונג או מדינה דוברת אנגלית צריך לקבל ציון מינימלי של 550 (מבחן מבוסס נייר) או 79 (מבחן מבוסס אינטרנט) במבחן מבחן אנגלית כשפה זרה (TOEFL), או ציון להקה של 6.5 ומעלה במערכת הבדיקות הבינלאומית לשפה אנגלית (IELTS), או ציון שווה ערך במבחן מוכר, או כישורים שווה כדי להוכיח את מיומנות השפה שלו אשר ייחשבו על כל מקרה לגופו. המועמדים נדרשים למלא דרישות נוספות, אם בכלל, שנקבעו על ידי התוכניות אליהן הם פונים לקבלת קבלה

[הערה: לגבי כישורי IELTS ו- TOEFL להתקבל לצריכה 2020-21 ואילך, האוניברסיטה מקבלת רק תוצאות שנמצאות בתקופת התוקף, כלומר. שנתיים, מרגע הגשת בקשת הקבלה לקבוצת הצריכה הספציפית.]

3. לצורך קבלה לתכניות דוקטור לינגנאן דרך ה- HKPFS, קבעה ה- RGC כי עבור מבקש מאוניברסיטה שאינה דוברת אנגלית, אלא אם כן הוא יביא הוכחה לכך שאנגלית היא שפת ההוראה לכל הקורסים למוסדות הכניסה. מתוכניות הדוקטורט המוצעות שלו / היא נדרש לצרף תוצאות ציון של TOEFL או IELTS ביישום הדוקטורט. ניתן לפטור דרישה זו (הגשת חובה של תוצאות ציון TOEFL / IELTS) עבור מועמדים אשר לימודיהם לתואר שלישי הם מוצעים באופן ספציפי במדיום שאינו אנגלי, למשל סינית. עם זאת, המבקשים עדיין צריכים לעמוד בדרישות השפה של האוניברסיטה כאמור בפסקה 2 לעיל.

דרישות קבלה ספציפיות לתוכנית

במקום מבחן הבחינות של מערכת אנגלית לשפה זרה (TOEFL) / אנגלית (IELTS), יכול המבקש לקבל את הציון ג 'או יותר בבחינות הבגרות בקמברידג' בשפה האנגלית; או כיתה ג 'ומעלה בשפה האנגלית בתעודת החינוכ הכללית של חו"ל (GCE).

המבקש עשוי להידרש להוכיח את יכולתו באנגלית ו / או בסינית באמצעות ראיון.

עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, wh ... קרא יותר

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, when our forerunner, the Christian College in China, was founded in Guangzhou, and to 1967, when the institution, as Lingnan College, was re-established in Hong Kong. In 2015, Lingnan University was named as one of the “Top 10 Liberal Arts College in Asia” by Forbes. קרא פחות