דוקטורט בלימודי אפריקה או באמריקה הלטינית

כללי

תיאור התכנית

הפקולטה לפילוסופיה של אוניברסיטת הרדץ Králové מציעה דוקטורט. תואר אשר עשוי להיות רדוף במשרה מלאה ללמוד. Ph.D. התוכנית מיועדת לסטודנטים אשר קיבלו תואר שני במדע המדינה ובדיסציפלינות מחקר קשורות. המחקר תוכנן כסקירה כללית של מחקרי שטח ומדעי המדינה, המתמקדים באפריקה או באמריקה הלטינית.

af

מהם מחקרים אפריקאים ולטינו-אמריקאים?

Ph.D. לימודי התחום ללימודי אפריקה ודוקטורט. מחקר של התחום לימודי אמריקה הלטינית מכוונים להכנה של מומחים מוסמכים בלימודי שטח עם דגש עיקרי על אפריקה או אמריקה הלטינית. Ph.D. הלימודים מיועדים במיוחד לתלמידים בעלי תואר שני במדעי המדינה או בדיסציפלינות קשורות. המחקר מתמקד בעיקר בחקר השוואתי של האזור הנבחר במטרה ליישם ידע תיאורטי ומתודולוגי לבעיות חברתיות, פוליטיות וכלכליות של אפריקה או של אמריקה הלטינית.

98065_18501_la3.jpg


ניסיון בלימודים באפריקה או באמריקה הלטינית

מטרתן של שתי תכניות הלימודים היא חינוך והכנה של חוקרים המעוניינים במחקר ובהוראה תוך התמקדות באזור נתון. המחקר נועד להכשיר את הבוגרים אשר ירכשו ידע תיאורטי ומתודולוגי, כמו גם מיומנויות מעשיות שנרכשו באחת האוניברסיטאות השותפות ומוסדות מחקר רבים במדינות אפריקניות או לטיניות. הסטודנטים אמורים לבצע מחקר שדה נרחב באזור הנבחר הקשורים לנושא הדוקטורט שלהם. הניסיון המיידי של המחקר והמחקר בחו"ל יאפשר לבוגרי הדוקטורט. תוכנית לקחת פרויקטים מחקר לקלוט את הידע טוב יותר ולמקסם את השימוש המעשי שלה.

af2

בוגרי

הבוגרים יוכשרו באופן מקצועי ושהם גם מוכנים מבחינה לשונית למחקר ולהוראה מדעיים עצמאיים, לעבודה במוסדות ציבוריים, כגון משרדים עם סדר יום המתמקד באזור נבחר, בתקשורת, בארגונים לא ממשלתיים, בדיפלומטיה ובמוסדות זרים או ביתיים אחרים מחפש מומחים בתחום הלימודים.

graduates


תנאי נוהל הקבלה

תנאי מוקדם עבור הקבלה ללימודי הדוקטורט הוא השלים בהצלחה את ההשכלה האקדמית עם תואר שני או תואר הנדסה במסגרת תוכנית המחקר מדע המדינה או מחקרים טריטוריאליים בינלאומיים . יתכן שהם יכולים להיות אלופים = "בוגרי תכניות לימודים רלוונטיות (היסטוריה, סוציולוגיה, אנתרופולוגיה, כלכלה), באופן טבעי בהנחה של מילוי מוצלח של דרישות ההרשמה שמטרתן ביטוי של רמת הפוליטולוגיה המתאימה ידע טריטוריאלי ויכולת של פעילות מדעית עצמאית.

ועדת הקבלה מתייחסת לפרויקט המחקר (הצעת פרויקט התזה) ומסמכים קשורים אחרים בהעדר המבקש. הם מעריכים במיוחד את איכות הפרויקט המחקר, ההסמכה של המבקש לעבודה מדעית, אלא גם את כישורי השפה שלו. Ph.D. הידע של התלמיד בשפה האנגלית חייב להיות לפחות ברמה B2 של מה שמכונה מסגרת הפניה האירופית. הידע בשפות אחרות (במיוחד ספרדית, פורטוגזית וצרפתית) הוא יתרון משמעותי. תנאי נוסף ללימודים הוא שהייה לטווח ארוך בצ'כיה, משום שיש צורך במשרה מלאה בתוכנית הלימודים האישית.


af3מסמכים שיש לצרף ליישום

  • העתק מעיד על תעודה של התעודה / דיפלומה (במקרים יוצאים מן הכלל במועד רישום הלימוד לכל המאוחר)
  • קורות חיים מובנים
  • לפחות 2 המלצות / המלצות מאוניברסיטת הסיום
  • הצעה לפרויקט מחקר בהיקף של כ. 4-5 עמודים סטנדרטיים - על הפרויקט לכלול את המפרט של הנושא והיעדים של העבודה, המסגרת התיאורטית, דרכי ההתפתחות ורשימת הספרות הרלוונטית (נושא הפרויקט חייב להתאים למיקוד המחקר הטריטוריאלי על האפריקאי / הלטיני -טריטוריה אמריקאית)
  • אישור על כישורי שפה (תעודות וכו ') ועל פעילות פרסום פוטנציאלי
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The Philosophical Faculty offers also full-time MA and PhD study programmes in English, i.e. MA study programme Central European Studies and two PhD study programmes Latin American Studies and African ... קרא יותר

The Philosophical Faculty offers also full-time MA and PhD study programmes in English, i.e. MA study programme Central European Studies and two PhD study programmes Latin American Studies and African Studies. Apart from these study programmes it offers a Preparatory course of Czech language and specialized university training for international students. קרא פחות