דוקטורט בלימודי אנרגיה

כללי

תיאור התכנית

מטרת הדוקטורט בלימודי אנרגיה הוא לספק לסטודנטים המוסמכים הבנה מעמיקה וידע משולב עם תיאוריה מתקדמת הניתנת ליישום בתחום לימודי האנרגיה. דוקטורט בלימודי אנרגיה הוא מחקר מחקרי מבוסס-מדע המחייב את המועמדים להפגין יכולת מחקר ברמה גבוהה ולתרום תרומה אקדמית משמעותית ומקורית בגבולות תחום ההתמחות.

הדוקטורט בלימודי אנרגיה דורש רמה גבוהה מאוד של ידע מדעי מומחה אינטלקטואלי, תיאורטי ומעשי ותובנות בבעיות הקשורות לתחום הלימוד ויישום שיטות וטכניקות ניסוי מתקדמות של המחקר המודרני, כמו גם של מדע בסיסי. וערכים אקדמיים בהפקה, עיבוד, פרשנות והצגת נתוני מחקר בעל פה ובכתב.

עדיף כי הקבלה לדוקטורט בלימודי אנרגיה מחייבת תואר שני בלימודי אנרגיה, אם כי ניתן לקחת בחשבון קבלה סטודנט בעל תואר שני במקצוע קשור, ובעל ניסיון מתאים בענף האנרגיה. חלים כללי קבלה כללים, כפי שנקבעו על ידי הפקולטה למדעים והאוניברסיטה.

תזה בנושא מתאים, שנבחרה לאחר התייעצות עם רכזת התוכנית ללימודי אנרגיה, נדרשת לתואר הרופא. התואר המוענק יהיה הדוקטורט. (מחקרי אנרגיה).

תאריכי הרשמה והתחלה

ההרשמה מתחילה בינואר והרצאות בפברואר לתוכניות עבודה לתואר ראשון וגם לתואר שני.

כל תכניות המחקר לתואר שני ותואר שלישי יכולות להירשם לאורך כל השנה.

תאריך סיום: האקדמי מתחיל בינואר ומסתיים בדצמבר. המועד האחרון לתכנית נקבע לפי משך התוכנית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... קרא יותר

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. קרא פחות