דוקטורט בכלכלה

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

המטרה Ph.D. תכנית בכלכלה באוניברסיטת מזרח הים התיכון הוא לצייד את בוגריה עם הכישורים בתאוריה כלכלית, שיטות כמותיות וניתוח מדיניות כדי להיות מסוגל ללמד את הכלכלה ברמה מתקדמת, ולערוך מחקר כלכלי ולנתח בעיות ומדיניות כלכליות ברמה גבוהה ביותר של מקצועיות.

מועמדים ל דוקטור לפילוסופיה לתואר בכלכלה נדרשים להשלים שמונה קורסים (24 ​​אשראי שעות) ועבודה. התכנית מורכבת מארבעה קורסי ליבה נדרשים. בנוסף, התלמידים חייבים להשלים ארבעה קורסי בחירה בכלכלה. לאחר השלים כל קורסי החובה, אחד נדרש לעבור ארבע בחינות במוקדמות במייקרו כלכלה, מקרו כלכלה, אקונומטריקה, והאזור שבו הם בחרו בנושא עבודת הדוקטורט שלהם. לאחר שסיים בהצלחה את הבחינות הללו יש להשלים את הדוקטורט עבודה ויש לי מאמר אחד שפורסם מהעבודה בכתב עת מוסמכת על מנת לקבל תואר הדוקטור תואר.

סטודנטים שמעוניינים להמשיך Ph.D. תכנית בכלכלה, אבל סיימו תואר שני בתחום אחר עשוי להתקבל לתכנית, כפוף להשלמה בהצלחה נבחרת לתואר ראשון תנאי וקורסי כלכלה לתואר שני.

תנאי קבלה

יישומים לתכנית הדוקטורט במחלקה לכלכלה מתקבלים פעמיים בשנה, לפני תחילת כל סמסטר. כל המועמדים שעבורם אנגלית היא שפה שנייה עשויים להידרש לעבור בחינת בקיאות אנגלית, או להציג ציון TOEFL האחרון מעל 550 מועמדים לתואר שלישיים. דרישות תכנית לתואר שלישי, בנוסף להסמכה השני לפני הכניסה, משתנות בהתאם לתכנית.

מועמדים פוטנציאליים נדרשים למלא טופס בקשה זמין במשרדו של הרשם, ולהגיש את הטופס מלא, יחד עם מכתב של התייחסות ותמליל רשמי של כל הבוגר וקורסים לתואר ראשון השלים עד למועד הגשת הבקשה. מועמדים, שאינם אזרחיה של הרפובליקה הטורקית של צפון קפריסין או הרפובליקה של טורקיה, נדרשים בנוסף להגיש מסמך ערבות כספית מראה כי די כספים זמינים להוצאות שכר לימוד ומגורים.

הזדמנויות קריירה

יש לי בוגרים אזור רחב של הזדמנויות תעסוקה. הידע והכישורים שלהם בכלכלה, כמו גם שליטה טובה שלהם באנגלית ויישומי מחשב, כמו גם היכרות עם נושאים גלובליים פותחים הזדמנויות תעסוקה בארגונים בינלאומיים, חברות רב לאומיות ושירותים ציבוריים ובעסקים פרטיים.

עדכון אחרון: אוק 2015

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The Eastern Mediterranean University is the largest university on the island of Cyprus. The university has its roots in the Higher Technological Institute, a vocational training college established in ... קרא יותר

The Eastern Mediterranean University is the largest university on the island of Cyprus. The university has its roots in the Higher Technological Institute, a vocational training college established in 1979. קרא פחות
הרפובליקה הטורקית של צפון קפריסין , פמגוסטה + 1 יותר פחות