דוקטורט בכלכלה

כללי

תיאור התכנית

 • על פי (RePEc), CERGE-EI הוא אחד מחמשת האחוזים המובילים במחלקות הכלכליות / מוסדות המחקר בעולם
 • תוכנית בהיקף קטן: חילופי ידע שיתופיים וגישה אינדיבידואלית
 • הזדמנויות למחקר נשארים באוניברסיטאות יוקרתיות ברחבי העולם (MIT, פרינסטון, ברקלי, אוקספורד, ...)
 • תמיכה בכישורים אקדמיים: הכשרה בכתיבה אקדמית ומיומנויות מצגת
 • כל התלמידים מקבלים קצבות בגין עלויות מחיה
 • מלגת הצטיינות לשנה א 'עבור 1-3 המועמדים הטובים ביותר

124037_achievement-3855287_960_720.jpg
rawpixel / Pixabay

דרישות כניסה

דרישות רקע

 • רקע חזק במתמטיקה מתקדמת.
 • שליטה מצוינת באנגלית כתובה ומדוברת.
 • מומלצת השכלה קודמת בכלכלה.

דרישות חינוכיות

 • תואר שני או שווה ערך שניתן להכיר בצ'כיה (או הציפייה לסיים תואר שני עד ספטמבר של השנה בה אתה מגיש מועמדות).
 • אנו מקבלים בקשות של בעלי תואר ראשון מוכשר המבקשים ללמוד השכלה לתואר שלישי. עם זאת, עקב חוק צ'כיה להשכלה גבוהה 1998, סעיף 48 (3) : " הקבלה לתכנית לתואר דוקטור מותנית בסיום הלימודים בתכנית לתואר שני ," לכן על מנת לקבל סטודנט לתואר ראשון לתואר שלישי בארה"ב. לתוכנית, נדרש המועמד להגיש בקשה במקביל לתכנית לתואר שני במחקר כלכלי כדי להיות מסוגל להירשם ישירות למסלול לימודי הדוקטורט.

איך ליישם

יש להגיש את כל חומרי הבקשה, כולל מכתבי המלצה, באמצעות טופס הבקשה המקוון שלנו או למסור אותם בנייר, עד המועד האחרון ל -31 במרץ (23:59 שעון קיץ מרכז אירופה).

החומרים הבאים נדרשים לצורך קבלת עיבוד של בקשה. יש להגיש את כל החומרים באנגלית או בליווי תרגום לאנגלית .

 1. טופס בקשה מקוון
 2. קורות חיים
 3. הצהרת מוטיבציה: הצהרה באנגלית המתארת את הרקע האקדמי והמחקרי שלך, תחומי העניין שלך ואת יעדי הקריירה שלך, וכיצד התוכנית ב- CERGE-EI תעזור לך לעמוד ביעדים שלך. אורך ההצהרה לא יעלה על 4000 תווים. אנא עיין בהנחיות הצהרת המוטיבציה
 4. עותקים מאומתים של תעודת הבוגר והתואר הראשון (תוספת תעודה) עם תרגומים מוסמכים לאנגלית במידת הצורך (אם המסמך המקורי בשפה אחרת). אנא עיינו בהנחיות לאימות תעודות ותמלילים לפרטים. תצטרך להציג מסמכים אלה בצורה נייר אם אתה מוזמן לסמסטר ההכנה או להתקבל ישירות (עם הגעתך ל- CERGE-EI). מועמדים שיסיימו את לימודי התואר השני או יקבלו תעודת תואר שני רק לאחר המועד האחרון לבקשתם, חייבים להגיש אישור ללימודים מהאוניברסיטה הנוכחית שלהם והתמליל הנוכחי.
 5. הוכחת רמת הבקיאות באנגלית. מועמדים שאינם דוברי שפת אם (לא נולדו במדינה בה אנגלית היא הרשמית העיקרית ושפת הרוב, כמו אוסטרליה, ניו זילנד, קנדה, בריטניה או ארצות הברית) נדרשים כולם לספק הוכחה תקפה לאנגלית שלהם מיומנות - תעודת בחינה מוכרת בינלאומית (IELTS, TOEFL - IC 2403, קיימברידג ', ...). למעט תעודת בחינות קיימברידג ', המסמכים לא צריכים להיות גדולים יותר משנתיים.
 6. פרטי קשר לשני שופטים (או מקסימום שלושה). יש להגיש את מכתבי ההמלצה שלהם באמצעות דף הייחוס בבקשה המקוונת או לשלוח במעטפה אטומה עם חתימת הממליצים על פני המעטפה. על השופטים להכיר את הרקע האקדמי שלך המתואר בטופס הבקשה המקוון. אנא עיין בהנחיות מכתבי המלצות.

חומרים אופציונליים:

 • אנו ממליצים מאוד להגיש מועמדים לספק את תוצאות ה- GRE או GMAT מכיוון שהם עשויים להגדיל את הסיכוי שלהם לקבלה.
 • המועמדים מעודדים להגיש מסמכים רלוונטיים אחרים העשויים לתמוך בבקשתם, כמו רשומות לימוד נוספות, תעודות, דוגמאות של עבודות כתובות וכו '.

יש להעלות את כל החומרים דרך טופס הבקשה המקוונת או להעביר אותם בעותק קשיח. חומרים שנשלחו בדוא"ל אינם מתקבלים.

עדכון אחרון: נוב 2020

אודות בית הספר

Charles University (CU) was founded in Prague in 1348 by the Holy Roman Emperor Charles IV and belongs among the oldest, largest and most prestigious universities in the world. Charles University is c ... קרא יותר

Charles University (CU) was founded in Prague in 1348 by the Holy Roman Emperor Charles IV and belongs among the oldest, largest and most prestigious universities in the world. Charles University is currently ranked among the top 2% of the world´s universities in Shanghai University’s Academic Ranking of World Universities. It is the number one university in Eastern Europe according to the The Webometrics Ranking of World Universities. קרא פחות