דוקטורט בכלכלה

כללי

תיאור התכנית

דוקטורט בכלכלה

משך זמן רגיל: 3 או 4 שנים (במשרה מלאה)

מקום: הונג קונג

עם 13 סגל אקדמי קבוע, המחלקה לכלכלה גדולה על ידי סטנדרטים של Lingnan. כל חבריה מחזיקים דוקטורט מהאוניברסיטאות המובילות בעולם, וכעת הוא סופר עם חוקר בעל שם עולמי בכלכלה בינלאומית, פרופסור מארק רוזנצווייג כפרופסור מן החוץ היוקרתי שלו (תקופות ההוצאות של שבועיים אצלנו מדי שנה). פרופ 'רוזנצווייג הוא פרופסור פרנק אלטשול לכלכלה בינלאומית ומנהל המרכז לצמיחה כלכלית באוניברסיטת ייל. המחלקה לכלכלה חרגה מעל משקלה על המחקר, משום שהיא מדורגת בין שתי המחלקות הגבוהות ביותר בכלכלה בהונג קונג בתרגיל האחרון להערכת מחקר (2006) שנערך על ידי ממשלת הונג קונג, עם ציון עצום של 94.13% ממוצע 76.72% עסקים וכלכלה באוניברסיטאות של הונג קונג בכלל. לא פחות חשוב לתלמידי המחקר שלנו, המחלקה מארחת מחרוזת קבועה של חוקרים מובילים מרחבי העולם לביקורים קצרים וסמינרים.

המחקר והמומחיות של מחלקת הכלכלה כוללים תחומים רחבים של תיאוריה כלכלית ועבודה אמפירית ומדיניות - בכלכלה בינלאומית, פיננסים וסחר, מדיניות תחרות, שוקי עבודה, מדיניות דיור ובריאות, כלכלה סביבתית, בעיות הזדקנות וכלכלת אוכלוסייה. פרסומיהם של אנשי הצוות במחלקה לכלכלה הופיעו בכתבי העת המובילים בכלכלה ופיננסים כמו Econometrica, Journal of Financial Economics, Journal of Financial and כמותי, Journal of The Economic Theory, סקירת מחקרים כלכליים, סקירה כלכלית בינלאומית, כתב עת כלכלי, ביקורת כלכלית אירופאית, כתב העת לכלכלה ציבורית, רנד ג'ורנל לכלכלה ועיתון לכלכלה בינלאומית.

שיטות יישום

מועמדים רשאים לבקש קבלה לתכנית הדוקטורט בשתי דרכים כדלקמן:

1. החל על תוכניות דוקטורט באמצעות תוכנית הונג קונג PhD Fellowship Scheme (HKPFS)

מועמדים מצטיינים ומבריקים עשויים לבקש קבלה דרך HKPFS עד ה -2 בדצמבר 2019 (הונג קונג שעה 12:00 בצהריים) . למענקי המלגה תוענק מלגה עם קצבה חודשית בסך 25,800 דולר *, ויתרה על מלוא שכר הלימוד עבור שנת הלימודים הראשונה שלו. עדיין ניתן לשקול סטודנטים המגישים בקשה ולא מקבלים את המלגה למקומות הדוקטורט הרגילים בלינגנן.

($ 1 = HK $ 7.8).

(* תעריף לשנים 2019-20, בכפוף לבדיקה שנתית)

כדי להגיש בקשה לקבלה, אנא הגש בקשה ראשונית למערכת הקבלה של ה- RGC בכתובת www.rgc.edu.hk/hkphd בתקופה שבין 1 בספטמבר ל -2 בדצמבר 2019 (שעה הונג קונג 12:00 בצהריים) . לכל מועמד יקצה מספר הפניה. לאחר מכן נדרש המבקש להגיש בקשה מלאה ישירות למערכת האלקטרונית של לינגנן בכתובת www.ln.edu.hk/admissions/applyonline לפני 2 בדצמבר 2019 (שעה הונג קונג 23:59) . יישומים מאוחרים לא ייחשבו.

2. החל על תוכניות PhD ישירות

מועמדים יכולים גם לבקש קבלה לתכניות הדוקטורט על ידי פנייה ישירה לאוניברסיטה. בדרך כלל סטודנטים במשרה מלאה יקבלו סטודנטים לתארים מתקדמים. הסטודנטים לתארים מתקדמים לתואר שלישי יהיו 17,390 דולר לחודש *.
* יוגדל ל- HK $ 17,730 לחודש לאחר אישור המועמדות. (שיעור לשנים 2019-20, בכפוף לבדיקה שנתית)

האוניברסיטה מזמינה בקשות החל מה -1 בנובמבר 2019 עד ה- 24 בינואר 2020 . מועמדים רשאים להגיש בקשה באופן מקוון דרך www.ln.edu.hk/admissions/applyonline. לפרטים, בקרו באתר www.LN.edu.hk/reg/info/pgrad.

תנאי קבלה כללית

 1. מועמד להרשמה למועמדות לתואר דוקטורט צריך בדרך כלל:
  א. בעל תואר שני המוענק על ידי מוסד להשכלה גבוהה המוכרת למטרה זו על ידי האוניברסיטה; אוֹ
  .ב בעלי תואר ראשון רלוונטי בהצטיינות ראשונה או שנייה או ברמה מקבילה, ונרשמו לתכנית לימודים לתואר שני במוסדות להשכלה גבוהה מוכרים לפחות שנה אחת, ויש להם ראיות להישגים מחקריים; אוֹ
  c. קיבלו הכשרה מקבילה של) א (או) ב לעיל; אוֹ
  ד. סיפקו ראיות משביעות רצון להישגים אקדמיים ומקצועיים.
  הערה: בוגרי תואר ראשון עם הכשרה מוכחת במחקר או ניסיון עשויים להתקבל ישירות ללימודי דוקטורט רק בנסיבות חריגות. בדרך כלל מועמד ללא תואר שני לא יתקבל ללימודי דוקטורט והוא / היא צריכה להירשם כסטודנט MPhil במקרה הראשון.
 2. בנוסף לאמור לעיל, מבקש שתוארו אינו ממוסד שלישוני בהונג קונג או מדינה דוברת אנגלית צריך להשיג ציון מינימלי של 550 (מבחן מבוסס נייר) או 79 (מבחן מבוסס אינטרנט) במבחן של אנגלית כשפה זרה (TOEFL), או ציון תזמורת של 6.5 ומעלה במערכת הבינלאומית לבחינת שפה אנגלית (IELTS), או ציון שווה ערך במבחן מוכר, או כישירות שווה כדי להוכיח את מיומנות השפה שלו להיחשב כל מקרה לגופו. המועמדים נדרשים למלא דרישות נוספות, אם בכלל, שנקבעו על ידי התוכניות אליהן הם פונים לקבלת קבלה.
  [הערה: לגבי כישורי IELTS ו- TOEFL להתקבל לצריכה 2020-21 ואילך, האוניברסיטה מקבלת רק תוצאות שנמצאות בתקופת התוקף, כלומר. שנתיים, מרגע הגשת בקשת הקבלה לקבוצת הצריכה הספציפית.]
 3. על מנת להתקבל ללימודי דוקטורט של Lingnan דרך ה - HKPFS, קבע ה - RGC כי עבור מועמד מאוניברסיטה שאינה אנגלית, אלא אם כן הוא מספק הוכחה לכך שאנגלית היא שפת ההוראה עבור כל הקורסים לקבלת ההסמכה של הכניסה שלו / שלה תוכנית PhD המוצע (ים), הוא / היא נדרשת לצרף תוצאות הציון של TOEFL או IELTS ביישום דוקטורט. דרישה זו (הגשת חובה של תוצאות ציון TOEFL / IELTS) יכולה להיות פטורה עבור מועמדים שמחקרי הדוקטורט שלהם מוצעים באופן ספציפי בשפה לא אנגלית, כגון סינית. עם זאת, המבקשים עדיין צריך לעמוד בדרישות השפה של האוניברסיטה כאמור בסעיף 2 לעיל.

דרישות קבלה ספציפיות לתוכנית

במקום ציוני ה- TOEFL ו- IELTS, המועמד יכול להגיש תוצאות מהבחינת הכישורים של ה- SAT, GRE, GMAT, חבר במכון לבלשנים (MIL), או במכללת אנגלית (CET) של הרפובליקה העממית של סין, או הכשרה מקבילה להוכיח את בקיאותו בשפה אשר תישקל על בסיס מקרה לגופו.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, wh ... קרא יותר

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, when our forerunner, the Christian College in China, was founded in Guangzhou, and to 1967, when the institution, as Lingnan College, was re-established in Hong Kong. In 2015, Lingnan University was named as one of the “Top 10 Liberal Arts College in Asia” by Forbes. קרא פחות