קרא את התיאור הרשמי

דוקטורט בכלכלה - במלגה במשרה מלאה במרכז DIW בוגר

מי אנחנו
המכון הגרמני למחקר כלכלי (DIW ברלין) הוא אחד ממכוני המחקר הכלכלי המובילים בגרמניה. אנחנו מכון העוסק במחקר כלכלי, שירות וייעוץ מדיניות עצמאי, ללא כוונת רווח. בנוסף לשיתוף פעולה הדוק עם אוניברסיטאות בברלין וברנדנבורג, אנחנו גם פעילים ברשתות אקדמיות בינלאומיות.

מטרת מרכז בוגר DIW היא לספק דוקטורנטים מצטיינים עם סביבת מחקר ומבנה אימונים שיפתחו את כישוריהם באופן מופתי. הוא מספק להם הבנה עמוקה של תהליכים כלכליים וחברתיים תוך שהיא מציעה להם את ההזדמנות ליישם את הידע שלהם בסביבת המחקר המקצועית של אחד מצוותות החשיבה כלכלית המובילות בגרמניה.

מי אנחנו מחפשים
מרכז DIW הבוגר (GC) במכון הגרמני למחקר כלכלי מברך יישומים מסטודנטים לתארים מתקדמים מאוד מוכשרים מרחבי העולם להירשם לתכנית הדוקטורט שלה המובנה בכלכלה.

מה שאנחנו מציעים
מרכז הבוגר מציע תכנית של 4 שנים של ההכשרה מעמיקה בכלכלה המובילה לתואר דוקטור מאחת האוניברסיטאות של ברלין. התלמיד לעבור תכנית לימודים קורסים ברמה גבוהה ולקבל הכשרה במקום העבודה במחלקות המחקר של DIW ברלין. המחקר של הסטודנטים צריך להתמקד בנושאים עיוניים ו / או ליישם בתוך הכלכלה ומדעי חברה קשורה. שני החינוך והמחקר בGC יש מרכיב אמפירי חזק. החינוך לתואר שלישי כולל גם התמחות ממומן במוסדות יוקרתיים, כגון קרן המטבע הבינלאומית, הבנק העולמי ומשרדים.

לאחר שסיים בהצלחה את תלמידי התכנית יהיה הגיש מספר המסמכים לשיפוט כתבי עת מדעית. הם יקבלו תעודה המאשרת את השתתפות יחד עם תואר דוקטור.

מימון
מרכז בוגר DIW מציע ארבע שנים של מימון ומשלם מלגה סטנדרטית של 1200 € לחודש. לאחר שסיים את השנה הראשונה, דוקטורנטים מוקצים למחלקות המחקר של המכון. עמדות מחקר מוצעות בהתאם לכמות של פרויקטי מחקר תחת עבודה.

דרישות
מועמדים חייבים להחזיק תואר שני או תעודה בכלכלה על מנת להגיש בקשה לתכנית ההכשרה הכלכלית. תארים מתחומים אחרים קשורים (כגון הנדסה אזרחית, סטטיסטיקה או מדעי חברה כמותי) יכולים גם למלא את הדרישות לתכנית אם המבקש יש רקע מספיק בכלכלה.

מועמדים שהשפה אינו אנגלית להפגין שליטה בשפה אנגלית, אלא אם כן הם מחזיקים תואר מאוניברסיטה במדינה דוברת אנגלית או יכולים לתעד לפחות שנה אחת של לימודים באוניברסיטה דוברי אנגלית. ראיות מספיקות לשליטה טובה באנגלית היא ציון גבוה במבחני TOEFL או IELTS. ידע של גרמני הוא לא דרישה הכרחית ליישום מוצלח, אבל תלמידים מוזמנים ללמוד ולשפר את כישוריהם.

המועד האחרון של יישום: 31 במרץ, 2017. הליך בקשה ופרטים נוספים, נא להציג כאן.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית
This course is Campus based
Start Date
Oct 2019
Duration
4 שנים
תכנית מלאה
Price
- באופן מלא במימון
Deadline
בקשת מידע
Subject to change
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Oct 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
בקשת מידע
Subject to change

Oct 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
בקשת מידע
Subject to change
End Date