דוקטורט בכלכלה

כללי

קרא עוד על תוכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

עם מלגה במשרה מלאה במרכז הבוגרים DIW

מוסד

המכון הגרמני למחקר כלכלי (DIW Berlin) הוא אחד ממכוני המחקר הכלכלי המובילים בגרמניה. אנו מכון עצמאי ללא כוונת רווח העוסק במחקר כלכלי, שירות וייעוץ מדיניות. בנוסף לשיתוף פעולה הדוק עם אוניברסיטאות בברלין ובברנדנבורג, אנו פעילים גם ברשתות אקדמיות בינלאומיות.

עמדה

דוקטורנט לכלכלה

מרכז הבוגרים DIW (GC) במכון הגרמני למחקר כלכלי מברך על בקשות של סטודנטים לתארים מתקדמים מכל רחבי העולם להירשם לתוכנית הדוקטורט המובנית שלו בכלכלה.

מטרתו של מרכז הבוגרים DIW היא לספק לסטודנטים לדוקטורט מצטיינים סביבת מחקר ומבנה הכשרה שיפתח את כישרונותיהם באופן מופתי. זה מספק להם הבנה מעמיקה של תהליכים כלכליים וחברתיים תוך שהוא מאפשר להם ליישם את הידע שלהם בסביבת המחקר המקצועית של אחד ממחשבי הכלכלה המובילים בגרמניה.

מרכז הבוגרים מציע תוכנית בת 5 שנים של הכשרה מעמיקה בכלכלה המובילה לתואר דוקטור. מאחת האוניברסיטאות בברלין. התלמיד יעבור תוכנית לימודים ברמה גבוהה ויקבל הכשרה בעבודה במחלקות המחקר של DIW Berlin. מחקרי הסטודנטים צריכים להתמקד בנושאים תיאורטיים ו / או יישומיים בתחום הכלכלה ומדעי החברה. גם לחינוך וגם למחקר ב- GC יש מרכיב אמפירי חזק. הדוקטורט ההשכלה כוללת גם התמחות ממומנת במוסדות יוקרתיים, כמו קרן המטבע הבינלאומית, הבנק העולמי ומשרדים.

לאחר סיום ההצלחה של התוכנית התלמידים יגישו מספר מאמרים לכתבי עת מדעיים. הם יקבלו תעודה המאשרת השתתפות יחד עם תואר דוקטור.

מרכז הבוגרים של DIW מציע ארבע שנות מימון ומשלם מלגה סטנדרטית של 1,200 € לחודש. לאחר סיום השנה הראשונה, דוקטורנטים מוקצים למחלקות המחקר של המכון. תפקידי מחקר מוצעים בהתאם להיקף פרויקטי המחקר הנמצאים בעבודה.

דרישות

על המועמדים להיות בעלי תואר שני או תעודה בכלכלה על מנת להגיש מועמדות לתכנית להכשרה כלכלית. תארים מתחומים קשורים אחרים (כגון הנדסה אזרחית, סטטיסטיקה או מדעי החברה הכמותיים) עשויים למלא דרישות לתכנית אם למבקש יש רקע מספיק בכלכלה.

מועמדים ששפת האם שלהם אינה אנגלית חייבים להפגין בקיאות בשפה האנגלית אלא אם כן הם מחזיקים בתואר מאוניברסיטה במדינה דוברת אנגלית או יכולים לתעד לפחות שנה של לימודים באוניברסיטה דוברת אנגלית. ראיות מספיקות לשליטה טובה באנגלית הן ציון גבוה במבחני TOEFL או IELTS. הכרת גרמנית אינה דרישה הכרחית ליישום מוצלח, אך התלמידים מוזמנים ללמוד ולשפר את כישוריהם.

מועד אחרון להגשת בקשה: 15 בפברואר 2021.

הליך הגשת בקשה ומידע נוסף: https://www.diw.de/en/diw_01.c.619412.en/graduate_center.html

קשר: דניאלה סנטמרו

קצין בקשות

מרכז בוגרים DIW

דוא"ל: gradcenter@diw.de

טלפון: +49 30 89789-547

עדכון אחרון: נוב 2020

אודות בית הספר

DIW Berlin conducts socially relevant research in line with international standards, engages in knowledge transfer, and supports young researchers. The institute also contributes significantly to the ... קרא יותר

DIW Berlin conducts socially relevant research in line with international standards, engages in knowledge transfer, and supports young researchers. The institute also contributes significantly to the expansion of the national and international research data infrastructure in the social and economic sciences. DIW Berlin is a member of the Leibniz Association and operates exclusively for non-profit scientific purposes. קרא פחות