דוקטורט בכלכלה, רשתות וניתוח עסקי

כללי

תיאור התכנית

Lucca

2019/20 תוכניות דוקטורט בבית הספר IMT ללימודים מתקדמים alt = "לוקה

מועד אחרון לבקשות - 10 ביולי 2020 , 12 בערב CEST

מועמדות להתקבל כעת לתכניות הדוקטורט לשנת 2020/21 בבית הספר IMT ללימודים מתקדמים alt = "Lucca ( www.imtlucca.it), אחד מששת בתי הספר למצויינות באיטליה ואחד מבתי הספר לתארים מתקדמים הגבוהים ביותר באירופה על פי הסקר האחרון U-Multirank.

מועמדים בעלי מוטיבציה גבוהה מכל התחומים מוזמנים להגיש מועמדות לאחת מתוך 33 המלגות במימון מלא במסגרת שתי תכניות דוקטורט המשלבות כישורים מדעיים של כלכלה, הנדסה, מדעי המחשב, מדעי המוח ופסיכולוגיה התנהגותית, פיזיקה, מתמטיקה שימושית, סטטיסטיקה, היסטוריה ומדעים של מורשת תרבותית.

כלכלה, רשתות וניתוח עסקי היא אחת מארבע המסלולים הספציפיים לתחום המוצעים והיא נמצאת במסגרת תוכנית הדוקטורט "מדע מערכות". מסלול זה מספק למשתתפים ידע מוצק בשיטות אנליטיות מודרניות בכלכלה ובניהול. עם הגישה הרב-תחומית, המסלול הוא ייחודי בהפעלת אינטגרציה חזקה של מושגים, יסודות אנליטיים ומומחיות מעשית, לחנך את הדור החדש של כלכלנים, מדענים ואנשי מקצוע בעלי יכולות ייחודיות בניתוח, פרשנות וניהול של תהליכים חברתיים-כלכליים מורכבים מערכות.

הבוגרים יוכשרו להיות חוקרים ומקבלי החלטות באקדמיה, במדיניות ובתעשייה על ידי שילוב ידע בגבול של כלכלה, פיסיקה סטטיסטית, מחשבים ומדעי החברה עם השפה המאחדת של המתמטיקה והסטטיסטיקה. קשרים קרובים עם קבוצה נבחרת של חברות ומוסדות מספקים הזדמנות לנתח בעיות רלוונטיות, מניע טכניקות אנליטיות חדשות מפתרון בעיות מעשיות. הסטודנטים מעורבים בניתוח של נתונים ממדיים גבוהים בעולם האמיתי, בשיתוף עם חברות ומוסדות. במהלך הדוקטורט שלהם, מעודדים את התלמידים לבצע את המחקר שלהם עם יחידות המחקר של בית הספר .

לתלמידי ENBA יש גם אפשרות להשלים את התזה שלהם תחת פיקוח משותף (פעמיים תואר) עם KU Leuven או אוניברסיטת אליקנטה.

הקורסים מובילים על ידי חוקרים בעלי שם עולמי ומספקים לתלמידים את כל המיומנויות התיאורטיות ואת הכלים המתקדמים הנדרשים לצורך טיפול קפדני במספר רב של בעיות ניתוח, תכנון וניהול בתוך המסגרת הרחבה של ניתוח מערכות בתחומים כלכליים, חברתיים, פיזיים, טכנולוגיים ותרבותיים . צוות סגל וסטודנטים מתמחים יוצרים רשת המספקת הדרכה ותמיכה מרכזיים לאורך כל תכנית הדוקטורט. בעבודה צמודה עם הסגל, הן בכיתה והן בפיתוח המחקר, מגיעים התלמידים לרמות הגבוהות ביותר של הישגים לימודיים.

בוגרי דוקטורט IMT יוכלו להשתמש במיומנויות שרכשו במהלך לימודיהם כדי לזהות ולפתור בעיות מורכבות, לבחור את השיטה המתאימה ביותר או מכשיר לנצל כאשר מתקרבים בעיות אלה, גם בתחומים שאינם מחוץ לתחום המחקר העיקרי שלהם.

כל הסטודנטים מתגוררים במתחם סן פרנצ'סקו המשוחזר לאחרונה, קמפוס משולב במלואו במרכז ההיסטורי של העיר הטוסקנית היפה של אלט = "לוקה", כולל מתקני מגורים מחודשים, מזנון באתר, חדרי לימוד וחדר מגורים, הספרייה הממלכתית וחללי הפנאי החיצוניים, המעודדים סביבה תרבותית, מקצועית וחברתית ייחודית לתכנית הדוקטורט שלנו, בנוסף לסטודנטים ולסטודנטים חופשיים, יקבלו גם מלגת מחקר בהיקף של כ € 15,300 / שנה , המלגות במימון מלא עד ארבע שנים , עם אפשרות לסיים את השנה השלישית.

תוכניות הדוקטורט בבית הספר IMT מושך תלמידים מרחבי העולם, מתן סביבה בינלאומית באמת. אנגלית היא השפה הרשמית של בית הספר. בנוסף, לכל התלמידים תהיה הזדמנות לבלות תקופות בחו"ל במכוני מחקר, מעבדות או אוניברסיטאות, הן במסגרת ארסמוס והן באמצעות הסכמי ניידות אד-הוק.

רוב בוגרי ביה"ס לתואר שלישי במסגרות IMT הגיעו לתפקידים בולטים באקדמיה, במוסדות ממשלתיים, בחברות ציבוריות ופרטיות או במקצועות ברחבי העולם.

למידע נוסף על בית הספר, דרישות הקבלה וכיצד להגיש מועמדות, עיין https://www.imtlucca.it/he

מועד אחרון לבקשות - 10 ביולי 2020 , 12 בערב CEST

עדכון אחרון: אפר 2020

אודות בית הספר

IMT School for Advanced Studies Lucca is a public graduate school and research institute that focuses on the analysis of economic, societal, technological and cultural systems.

IMT School for Advanced Studies Lucca is a public graduate school and research institute that focuses on the analysis of economic, societal, technological and cultural systems. קרא פחות