דוקטורט בכימיה פיסיקאלית

כללי

תיאור התכנית

כימיה פיסיקלית

קיצור: DPAP_FCH_4

יחידת הקורס: דוקטורט

סגל: הפקולטה לכימיה

שנת לימודים: 2020/2021

תואר שניתן: Ph.D.

הסמכה המוענקת: Ph.D. בתחום "כימיה פיסיקלית"

רמת ההסמכה: דוקטורט (מחזור 3)

דרישות כניסה ספציפיות

הקבלה לפקולטה לכימיה מותנית בסיומה של תוכנית הלימודים לתואר שני באותו תחום או בנושא. התנאים המוקדמים הבסיסיים להתקבל הם: עניין ויכולת עבודה מדעית, הכרת השפה האנגלית ותיעוד לימודים טוב מאוד שהושג בתכנית לתואר שני (ממוצע ציון הציון של כל הבחינות שעברו בדרך כלל אינו עולה על 2.0).

תוצאות למידה מרכזיות

התואר השני בתואר שלישי. תוכנית הלימודים בכימיה פיזית מסוגלת לנסח באופן עצמאי את הבעיה המדעית, לתכנן את ההשערה לפיתרון ולבצע עבודות ניסיוניות ותיאורטיות לאישורה. במקביל, הוא מסוגל להעריך ביקורתית את המידע המדעי שפורסם ולהציג תוצאות ניסוי גם בשפה האנגלית.

ניסיון עבודה

ניסיון בעבודה אינו חלק מתוכנית הלימודים הסטנדרטית.

בחינת מצב סופי

התלמיד צפוי להפגין ידע תיאורטי מעמיק בתחום עבודת המחקר שלו וידע ומומחיות בתחום הלימודים, כולל יסודות מתודולוגיים של עבודה מדעית. תוכנו מבוסס בעיקר על נושא תוכנית הדוקטורט ותכנית הלימודים האישית של הדוקטורנט; כימיה פיזיקלית עושה נושא חובה. על פי המלצת המנחה התלמיד בוחר שני נושאים נוספים; תוכנו והיקפו של בחינת הדוקטורט של המדינה מאושרים על ידי מועצת המחלקה (הוראות תקנות הלימוד והבדיקה של ה- BUT).
הדיון בנושא עבודת המחקר מבוסס על המאמר שהוגש על ידי הדוקטורט מהווה חלק בלתי נפרד מבחינת הדוקטורט הממלכתית. מאמר זה אמור להכיל הערכה ביקורתית של הממצאים הנוגעים לנושא עבודת המחקר, הגדרת המטרות הצפויות של עבודת המחקר ומאפייני השיטות שנבחרו.

מסלול לימוד

במהלך שנה א ', 2. ו -3'. הסודנטים לתואר שלישי. תכנית הלימודים בכימיה פיזיקלית נבחנות במינימום 3 בחינות ממקצועות אשר אושרו על ידי המועצה המדעית של הדוקטורט תכנית. בחינות אלו מעורבות בתכנית לימודים פרטנית לאחר התייעצות עם היועץ. במקרים מיוחדים הסטודנט יכול להיבחן במקצועות של דוקטורט אחר. תכניות שהוסמכו בפקולטה לכימיה, בפקולטות לאוניברסיטה הטכנית בברנו או באוניברסיטאות אחרות. נושא ההתקדמות בכימיה פיזיקלית הוא חובה לכל התלמידים בתואר שלישי. תכנית לימודים כימיה פיזית. במהלך השנה א ', ב' ו -3 'מבצעים התלמידים גם את עבודת הניסוי הקשורה לתואר שלישי. תזה. בסוף השנה השלישית, לאחר שעברו את כל הבחינות שנקבעו, התלמידים עוברים את הבחינה הממלכתית. 4. השנה מוקדשת לסיום עבודות ניסוי, הערכת תוצאות שהושגו וכתיבת דוקטורט. תזה. בסוף שנת 4. הדוקטורט. סטודנטים מגישים תואר שלישי תזה להגנה.

פרופילים תעסוקתיים של בוגרי עם דוגמאות

ההתמחות מכשירה אנשי מקצוע אשר יוכלו להשתתף בפעילויות מדעיות ומחקריות מוסמכות ביותר, המבוססות על תהליכים פיזיקלים-כימיים, כלומר במחלקות באוניברסיטה, במחלקות האקדמיה למדעים, במכוני מחקר, אך גם במרכזי מחקר תעשייתי. הבוגרים מוכנים לעבודה יצירתית עצמאית בתחום הכימיה הפיזית. בשל מגוון רחב של יישומים מעשיים של כימיה פיזיקלית, הבוגרים יכולים למצוא תעסוקה לא רק במחקר פיזיקלי וכימי, אלא כמעט בכל ההתמחות הקשורה לכימיה או כימיה.

גישה למחקרים נוספים

אף אחד

תקנות בחינה, הערכה ודירוג

דרישות סיום הלימודים

בחינת מצב סופית, עבודת דוקטורט

מצב הלימוד

לימודים במשרה מלאה, לימודים משולבים

מנחה תכנית

רכזת מחלקת ECTS

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Brno University of Technology (BUT) is the largest technical/engineering university in the Czech Republic (21 000 students, 8 faculties, 3 university institutes) and one of the leading teaching and re ... קרא יותר

Brno University of Technology (BUT) is the largest technical/engineering university in the Czech Republic (21 000 students, 8 faculties, 3 university institutes) and one of the leading teaching and research universities in central Europe. For more information you can contact directly our international student ambassadors - https://www.vutbr.cz/en/study-options/degree-studies-en/ambassadors קרא פחות