מטרת תכנית הדוקטורט הבינלאומית הזו היא להכשיר דור חדש של חוקרים בעלי שם עולמי ליישם גישות של הנדסה וביוטכנולוגיה על עיבוד מזון על ידי מתן אפשרות להעביר ולהחליף ידע עם מרכזי מחקר ותעשיות לאומיים ובינלאומיים.

תיאור הקורס

התוכנית לשלוש שנים מתמקדת בעיקר במחקרים הנוגעים לייצור מזון ראשוני, הקמה וניהול, כמו גם באימות תהליכי מזון, ויישום טכניקות אומיקה לתנאי ואפיון עיבוד מזון ומוצרי מזון, עם דגש מיוחד על מזון מותסס. המאפיינים העיקריים של הדוקטורט הם גישה מדעית בין תחומית והשתתפות מדענים בעלי שם בינלאומי בוועדה המדעית.

אם הצטיינת בהשכלה גבוהה, דוקטורט זה יאפשר לך להמשיך את הקריירה שלך באקדמיה בסביבה מעוררת, רב לשונית, עם עמיתים חוקרים ממגוון רחב של רקע תרבותי ושוני. במהלך הקורס תשיג את הכישורים הנדרשים לביצוע פרויקטים מחקריים חדשניים ומתודולוגיים וקפדניים ומתקדמים. לשם כך תידרשו לתכנן פרויקט מחקר מקורי תחת פיקוחו של מרצה איטלקי ו / או זר, לבלות לפחות חצי שנה במרכז מחקר זר ובעל שם ובמקביל לפתח את היכולת לעבוד באופן עצמאי שניהם ובצוות.

דוקטורט בינלאומי זה פותח מספר הזדמנויות קריירה . לאחר שתקבל את הדוקטורט, תוכל להמשיך בפעילות המחקר שלך באקדמיה, במרכזי מחקר ציבוריים או פרטיים, בתעשיות מזון מובילות, או כיועץ עסקי בתחומי המחקר הספציפיים בתוכנית.

במבט ראשון

 • משך הקורס: 3 שנים
 • הקורסים ייערכו באנגלית
 • מקום: 10 בלימודים 2 ללא מלגה
 • הקמפוס: Bozen-Bolzano
 • שכר לימוד: 163,50 € בשנה

מבנה הקורס

הדוקטורט מכסה את תחומי המחקר של עיבוד מזון כאחד ממוקדי הפקולטה. הנדסה וביוטכנולוגיה הן גישות התפוקה הגבוהות למדע עיבוד המזון. עם קבלת התוכנית לאחר הליך בחירה ציבורית, תידרשו לתכנן פרויקט מחקר ולכתוב תשקיף עם המנחה שלכם, כולל מטרת הפרויקט שלכם והצעדים הנחוצים ליישוםו. לעיתים תידרש לעדכן את הצעדים בהתחשב בהתקדמות עבודתך ובפיתוחים האחרונים בתחום המחקר שלך.

שהותך לפחות שישה חודשים במרכז מחקר זר היא חובה ותידרש לפרסם או להגיש לפרסום לפחות שלושה מאמרים בכתבי עת בינלאומיים שנבדקו על ידי עמיתים . במהלך התוכנית לשלוש שנים, תידרשו להשתתף באופן קבוע בשיעורים ובסמינרים שתוכננו במיוחד לתואר שלישי. סטודנטים.

שלבי הדוקטורט

Ph.D. תוכנית מורכבת מחמישה שלבים, אשר בסופו של דבר 2, 6, 12, 24, 36 חודשים, בהתאמה.

 • במהלך שלב א ' תגדיר את תכנית המחקר שלך, גם בהכנת טיוטת התשקיף.
 • במהלך שלב 2 , תוכלו להגדיר את פרויקט המחקר שלך בפירוט רב יותר על סמך הספרות הרלוונטית.
 • במהלך שלב 3 , תתחיל את העבודה שלך במעבדה החלים את הגישה שהוגדרה עבור הפרויקט שלך.
 • במהלך שלב 4 , תמשיך את המחקר שלך, תוכלו לתכנן את השהייה בחו"ל, ואתה תהיה צפוי להתחיל הכנת כתבי יד לפרסום בכתבי עת ביקורת עמיתים.
 • בשלב הסופי - שלב 5 - תשלים את עבודתך, את הוצאת כתבי היד שלך ואת עבודת הדוקטורט שלך.

עבודת שדה בחו"ל

במשך שלוש שנות הדוקטורט. התוכנית, תידרש להתחייב לפרויקט המחקר שלך במשרה מלאה. השהות שלך במרכז מחקר החוץ הנודע לפחות 6 חודשים חובה. זו תהיה הזדמנות לגוון את חוויית המחקר שלך, על ידי ביצוע מחקר בהקשרים מגרה מאוד תחרותי, החלפת רעיונות עם חוקרים אחרים, ובכך, רשת עם עמיתים בינלאומיים.

יישום

על מנת להתקבל לדוקטורט. תכנית, תצטרך להשיג בעבר 300 נקודות זכות (כלומר, תואר ראשון ושני) ולהתאמן אקדמי רלוונטי, רקע תרבותי רלוונטי, או ניסיון מקצועי רלוונטי הקשור במוקד הדוקטורט. תכנית. יהיה עליכם לאשר את מיומנותכם באנגלית ברמה B2 ולהיחשב כשירים במהלך הליך הבחירה הציבורית.

שפת ההוראה של התוכנית:
 • אנגלית

ראה עוד 6 תוכניות שמוצעות על ידי Free University of Bozen-Bolzano »

עדכון אחרון: אוקטובר 19, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
אוק 2020
Duration
3 שנים
תכנית מלאה
Price
164 EUR
שכר הלימוד: 163,50 אירו לשנה.
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
אוק 2020
מועד אחרון להגשת בקשה

אוק 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date