דוקטורט ביחסים עסקיים

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

ד"ר Ph.D. תוכנית בתחום יחסי עבודה ומשאבי אנוש (IRHR) היא תוכנית בין-תחומית המקנה לסטודנטים תעסוקה כמכללה אקדמית או אוניברסיטאית או למשרות מחקר. תוכנית IRHR מיועדת לאנשים שרוצים:

 • ללמוד את עולם העבודה בכלכלה הגלובלית הדינמית שלנו, כולל כיצד היחסים התעסוקתיים משפיעים על ארגונים, עובדים וחברה
 • עבודה עם חוקרים מובילים, מומחים ארציים ובינלאומיים מוכרים במגוון רחב של נושאים ביחסים תעשייתיים ובמשאבי אנוש
 • להיות חוקרים מובילים. התלמידים לומדים כיצד לעצב, לנהל ולפרסם מחקר קפדני בכתבי עת מדעיים כגון האקדמיה לניהול Journal , האקדמיה למנהל סקירה , תעשייתי יחסי עבודה סקירה , יחסי תעשייה , ו Journal of Applied Psychology , בין היתר.
 • לפתח מיומנויות הוראה על ידי עבודה כעוזרי הוראה והוראת הקורסים שלהם.

מטרות למידה לתלמידים

 1. להשיג יכולת מסובכת, יכולת מחקר, מנהיגות ביחסים תעשייתיים ובמשאבי אנוש
 2. לעסוק ולנהל מחקר מקורי
 3. היכונו להיות אנשי מקצוע בקריירה הדורשים הכשרה ברמה הגבוהה ביותר במדעי החברה, העוסקים בנושאים הקשורים ליחסים תעשייתיים ומשאבי אנוש

דרישות תואר

תוכנית הלימודים ב- IRHR דורשת מכל התלמידים:

 1. להשלים שלוש סמינרים הליבה
 2. בחר שדה עיקרי של משאבי אנוש או עבודה, עבודה וחברה, שבו ייקחו חמישה קורסים
 3. או לבחור שדה משני שבו שלושה קורסים יילקח, או לקחת שלושה מבחני בחירה אם לא נבחר שדה משני
 4. להשלים ארבעה סטטיסטיקה ושיטות מחקר קורסים
 5. להשלים תזה של מאסטר
 6. להשלים עבודת הדוקטורט
 7. להשתתף בפרסמינאר, המורכב מצגות של סגל SMLR, חוקרים חיצוניים, ודוקטורט. סטודנטים

סטודנטים יכולים לקחת קורסים לדוקטורט בפרינסטון, קולומביה, ניו יורק, קוני, פורדהאם, ניו סקול או סטוני ברוק במסגרת לימודיהם, באמצעות הקונסורציום הבין אוניברסיטאי שבו משתתפת Rutgers.

מתווה קורס

קוּרס

סמינר ביחסים תעשייתיים

16: 545: 611 או שווה ערך מאושר - Yr. 1 או 2

3

סמינר בתחום משאבי אנוש: קרנות מאקרו

16: 545: 612 או שווה ערך מאושר - Yr. 1 או 2

3

סמינר בהתנהגות ארגונית

16: 545: 618 או שווה ערך מאושר - Yr. 1 או 2

3

שדה ראשי: או

1. משאבי אנוש *, או

2. עבודה, עבודה וחברה **

שנים. 1 -3

15

שדה משני: או

1. משאבי אנוש *,

2. עבודה, עבודה וחברה **

3. מותאם אישית, או

4. אין שדה משני, עם 9 נקודות זכות של בחירה שאושר על ידי הבמאי.

שנים. 1 -3

9

שיטות מחקר

16: 545: 613 או שווה ערך - Yr. 1 או 2

3

סטטיסטיקה I

15: 291: 515 או שווה ערך. חייב להיות דוקטורט קורס רמה Yr. 1

3

סטטיסטיקה II

15: 291: 625 או שווה ערך. חייב להיות דוקטורט קורס רמה Yr. 1
או 2.

3

סטטיסטיקה מתקדמת או מתודולוגיה

16: 545: 616 או 16: 545: 701, 702 או שווה ערך. הסכמה של
גראד. דירקטור נדרש. - Yr. 2 או 3

3

תזה לתואר שני

16: 545: 701 - Yr. 2 או 3

6

אשראי פרוזמינרי

16: 545: 610 - שנים. 1-3

3

תזה דוקטורט

16: 545: 702 - שנים. 4-5

18 = 72 תזה

תזה לתואר שני

במהלך השנה השנייה בתכנית, התלמידים משלימים פרויקט מחקר אמפירי בהנחיית ועדת תזה של שלושה אנשים. חבר או חבר סגל של סגל בוגר סמ"ל יכול לשמש כיו"ר הוועדה ולכוון את פרויקט המחקר. יש צורך בהגנה משביעת רצון של התזה. בדרך כלל, ההגנה בעל פה מתוזמנת כמו מצגת ב Proseminar. ההגנה פתוחה לציבור ויש להודיע עליה לפחות שבועיים מראש. עם סיום התזה והגנה בעל-פה ו -30 נ"ז של קורסים (מתוכם 6 ניתן לקבל זיכיונות מחקר להשלמת התזה), הסטודנט מוענק לתואר שני במדעים ולהיות זכאי להשתתף בבחינות ההסמכה.

בחינת הסמכה

מבחני ההסמכה מעריכים את הידע של התלמידים ואת יכולתם לסנתז, את התיאוריה והשיטות הנלמדות בקורסים הנדרשים והקורסים שלהם ובתחומי הלימוד המקצועיים שלהם. הוא מכסה את ספרות ה- IRHR הנחשבת כבסיס שעליו מבוססת הקריירה של הסטודנט ומחקריו העתידיים, וכן את שיטות המחקר וטכניקות ניתוח הנתונים הרלוונטיות לתחום ההתמחות הנבחר של התלמיד. הבחינה מוצעת פעמיים בשנה, בחודשים ינואר ומאי (או במועד המוסכם על ידי הוועדה המייעצת של התלמיד והממונה). הפורמט הוא לקחת הביתה, עם 48 שעות להשלמת. בדרך כלל, התלמידים מקבלים את בחינת ההסמכה בחודש דצמבר של השנה השלישית שלהם. בחינת ההסמכה מדורגת ויש לאשר אותה על ידי לפחות ארבעה מחברי סגל ההוראה של IRHR. תלמידים שנכשלו בבחינה חייבים לקחת אותה תוך ארבעה חודשים. לאחר שעבר את בחינת ההסמכה, סטודנטים מועמדים לדוקטורט. מועמדות.

מַסָה

סטודנטים השלימו עבודת הדוקטורט שלהם בשנים הרביעית והחמישית. על ועדת הדוקטורט לעמוד בראש חבר סגל ההוראה של IRHR ולכלול לפחות שלושה סגל אחר. לפחות חבר אחד בוועדה חייב להיות מחוץ לפקולטה לתואר שני ב - IRHR. חברים מחוץ Rutgers עדיפים. כל התלמידים להציג ולהגן על הצעות הדוקטורט שלהם בפורמט סמינר. ההגנה על ההצעה פתוחה בפני כל סגל המעוניינים ודוקטורט. סטודנטים, אם כי רק חברי הוועדה מצביעים על הקבלה של ההצעה. ההגנה הפומית הסופית מתרחשת עם השלמת עבודת הדוקטורט. ההגנה פתוחה לציבור ויש להודיע עליה לפחות שבועיים מראש.

מעורבות במחקר

התלמידים צפויים להיות מעורבים באופן פעיל במחקר לאורך כל הזמן הם נרשמו לתוכנית. כדי להקל על זה, התלמידים מוקצים ליועץ מחקר עם כניסתם לתוכנית. סטודנטים רשאים לשנות את יועץ המחקר שלהם, בהסכמה הדדית, בתום השנה הראשונה שלהם ובכל עת לאחר מכן. יועצי המחקר מספקים הערכות שנתיות של פעילויות המחקר של התלמידים, ויש צורך בביצועים טובים כדי שהסטודנטים יישארו במצב טוב בתכנית וימשיכו לקבל סיוע כספי.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Rutgers' School of Management and Labor Relations (SMLR) is the leading source of expertise in the world of work, building effective and sustainable organizations, and the changing employment relation ... קרא יותר

Rutgers' School of Management and Labor Relations (SMLR) is the leading source of expertise in the world of work, building effective and sustainable organizations, and the changing employment relationship. The school is comprised of two departments—one focused on all aspects of strategic human resource management and the other dedicated to the social science specialties related to labor studies and employment relations--with faculty from a wide variety of disciplinary backgrounds. קרא פחות