דוקטורט בחשמל

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

בית הספר להנדסת חשמל, הנדסת חשמל ומדעי המחשב (EEECS) נועד לשפר את האופן שבו אנו משתמשים בטכנולוגיה בתחומי התקשורת, שירותי הבריאות, אבטחת מידע ותחומים רבים אחרים הקשורים.

מחקר חלוצי הוא נשמת אפה של בית הספר, והוא מעיד על תרגיל הערכת המחקר האחרון (RAE), שבו למעלה מ -80% ממחקרו של בית הספר נמדדו כמצויינים בעולם או מובילים בעולם.

בתוך בית הספר, יש לנו מספר מרכזי מחקר מומחים, כולל מכון מחקר גלובלי, המתמחה ב- Cyber Security, Wireless and Data Science, המכון לאלקטרוניקה, תקשורת ומידע (ECIT) והמרכז למערכות ייצור אינטליגנטיות ואוטונומיות.

בית הספר כיום יש מעל 100 Ph.D. סטודנטים מ -40 מדינות ברחבי העולם, ולכן נהנה מהיתרונות הרבים שמביאים לקהילת המחקר שלו. Ph.D. מלגות לסטודנטים מלגות ומלגות. הן MPHil ו Ph.D. תוכניות לספק לתלמידים שלנו הזדמנות לרכוש הכשרה מקיפה בטכניקות מחקר.

מצב הלימוד / משך

ההרשמה היא על בסיס משרה מלאה או חלקית, בהנחיית צוות פיקוח הממונה על ידי האוניברסיטה. אתה צפוי להגיש את התזה שלך בתום שלוש שנים של רישום במשרה מלאה לתואר דוקטור, או שנתיים עבור MPhil (או חלקית במשרה חלקית).

חשמל

הסמכות מקצועיות

ECIT מפגיש, בבניין אחד, קבוצות מחקר מוכרות בינלאומיות המתמחות בתחומים מרכזיים של טכנולוגיה דיגיטלית ותקשורת מתקדמת.

קישורים לתעשייה

CSIT מפגיש מומחי מחקר בתחומים משלימים כגון אבטחת מידע, מערכות אבטחת רשת, מערכות אבטחה מאופשרות אלחוטית, מערכות מעקב חכמות; ומשמש נקודת התייחסות לאומית להעברת ידע בתחומים אלה.

כוח חשמלי וחקר מערכות אנרגיה מתמקדים בבעיות הקשורות למקורות אנרגיה מבוזרים ושילובם ברשתות כוח. אשכול הוא חבר של IET כוח האקדמיה הוא משתף פעולה מרכזי על כל האי מחקר אנרגיה.

SoCaM מוקדש לתכנון של פעילויות אלחוטיות ואלקטרוניות מתקדמות, משולבות, מהירות גבוהה בזוגות מתקדמים, מערכות על גבי שבב, אותות ומערכות ועיבוד אותות דיגיטלי, וכן עבור תקשורת אלחוטית מסוג Gigabit / sec.

קריירה לקוחות פוטנציאליים

מבוא

לקבלת מידע נוסף על הזדמנויות לקריירה ב Ph.D. נא ליצור קשר עם הפקולטה להנדסה ומדעי הטבע, צוות הגיוס של הסטודנטים בכתובת askEPS@qub.ac.uk.

היועצים שלנו - בהתייעצות עם בית הספר - ישמחו לספק מידע נוסף על אזור המחקר שלך, לקוחות פוטנציאליים הקריירה ואת יישום המחקר שלך.

מבנה הקורס

Ph.D. מוענק למחקר מקורי בנושא שנבחר על ידי התלמיד. דוקטורט. מחקרים עשויים להתבצע על מלא (3 שנים) או במשרה חלקית (6 שנים) בסיס.

סטודנטים למחקר מתמנים למפקח ראשי ומשני שינחה אותם במחקרם.

דרישות כניסה

בוגר

הדרישה האקדמית המינימלית להתקבל לתואר לתואר שני היא בדרך כלל תואר שני תואר שני תואר ראשון מן בריטניה או ROI הוא ספק, או הכשרה מקבילה מקובלת על האוניברסיטה. מידע נוסף ניתן לקבל על ידי פנייה לבית הספר.

סטודנטים בינלאומיים

לקבלת מידע על שווי ההסמכה הבינלאומי, בדוק את המידע הספציפי עבור ארצך.

דרישות שפה אנגלית

עדותו של ציון IELTS * 6.0, עם לא פחות מ 5.5 בכל רכיב (* נלקח בתוך 2 השנים האחרונות) נדרש.

סטודנטים בינלאומיים המבקשים להגיש מועמדות לאוניברסיטת המלכה בלפאסט (ועבורם אנגלית אינה שפתם הראשונה) חייבים להיות מסוגלים להפגין את מיומנותם בשפה האנגלית כדי להפיק תועלת מלאה ממסלול הלימודים או המחקר שלהם. אזרחים שאינם אזרחי EEA חייבים גם לספק את דרישות ההגירה של בריטניה והגירה (UKVI) לדרישות הגירה לאנגלית.

אם אתה צריך לשפר את כישורי השפה האנגלית שלך לפני שאתה נכנס לתוכנית תואר זה, INTO המלכה של אוניברסיטת בלפסט מציעה מגוון של קורסים בשפה האנגלית. קורסים אינטנסיביים וגמישים אלה נועדו לשפר את יכולתך באנגלית להתקבל לתואר זה.

  • אנגלית אקדמית: קורס אינטנסיבי לאנגלית ולימודי מיומנויות ללימודים מוצלחים באוניברסיטה
  • Pre-sessions אנגלית: קורס אינטנסיבי קצר אנגלית אקדמית לסטודנטים החל תוכנית לתואר באוניברסיטת המלכה של בלפסט ומי צריך לשפר את האנגלית שלהם.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Faculty of Engineering and Physical Sciences spans disciplines that impact lives today and will shape our future. Our international mix of staff and students make up a vibrant community that is ho ... קרא יותר

The Faculty of Engineering and Physical Sciences spans disciplines that impact lives today and will shape our future. Our international mix of staff and students make up a vibrant community that is home to some of the most innovative and globally significant research and teaching. It works where industry and research meet, providing the platform to spin out research into commercial opportunities and engage with industry on cutting-edge research with real-world projects such as the work with Wrightbus to produce the cleanest hybrid bus technology that powers the London Routemaster, or the pioneering work in The Institute of Electronics, Communications and Information Technology, securing our digital future through their Centre for Secure Information Technologies. קרא פחות