דוקטורט בחינוך

כללי

קרא עוד על תוכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

תואר דוקטור אתרי מזורז בחינוך

האם כבר זכית לתואר שני במדעים בחינוך? אם אי פעם תרצה להתקדם לקריירה בשכר גבוה בחינוך, עליך להיות בעל תואר זה ברזומה שלך. אבל זה לא אומר שאתה צריך לעצור שם.

בתי ספר ותאגידים הם שני המעסיקים הגדולים ביותר של אנשי מקצוע בתחום החינוך. הם מקבלים אלפי בקשות עבודה מבעלי תואר שני מדי שנה. למרות שיש הרבה משרות נהדרות בתחום החינוך, אנשים רבים יותר פונים למשרות אלה. אלה אנשים שכולם תואר שני.

אם אתה רוצה להתבלט מקהל המועמדים האחרים לעבודה, עליך להיות דוקטור לחינוך. אין הרבה רופאים לחינוך כמו שיש תואר שני בחינוך. לכן, אם אתה מגיע למעביד עם תואר דוקטור לחינוך ברזומה שלך, אז בקשתך תינתן עדיפות.

כשאתה דוקטור לחינוך, זה אומר שיש לך תעודות לנהל בית ספר, אוניברסיטה או מחוז בית ספר שלם. כמובן שתצטרך לצבור ניסיון בעבודה כמורה או כפרופסור. אבל כשאתה עובד במעלה הסולם, אתה יכול למצוא את עצמך בתפקיד דיקן אוניברסיטאי או מנהל בית ספר מתישהו.

American International Theism University מציעה תכנית לימודים מתקדמת ומואצת המכשירה סטודנטים להיות רופאים בחינוך תוך 12 חודשים בלבד. אם כבר יש לך תואר שני בחינוך, אתה כמעט קרוב לסוף ההכשרה שלך. פשוט המשך עוד קצת, ותהפוך לרופא לפני שתדע.

כל הקורסים והתארים שלנו מוסמכים על ידי שירות ההסמכה לבתי ספר בינלאומיים, מכללות ואוניברסיטאות. מוסדות חינוך רבים ברחבי העולם מכירים את הארגון הזה. תואר דוקטורט עם הסמכה של ASIC יוכיח ערך רב בעת הגשת מועמדות למשרות בחינוך לאחר סיום הלימודים.

הקורסים שעליך לעבור כוללים: תולדות החינוך האמריקאי, תיאוריות למידה, גלובליזציה וחינוך, טכנולוגיה בחינוך, יסודות החינוך מרחוק, מנהיגות חינוכית, שיטות מחקר בחינוך, משאבי אנוש בחינוך ונושאים בחינוך מיוחד.

לאחר שתסיים קורסים אלה, יהיו לך כל הכלים החשובים הדרושים להתמודדות עם כל עמדת מנהיגות בחינוך. זה מה שבתי ספר ותאגידים רוצים לראות ביישומים של אנשים. אם אתה יכול להוכיח למעסיקים שיש לך את הכישורים האלה, אז הם ירצו להעסיק אותך מיד.

American International Theism University היא אחת האוניברסיטאות המוסמכות בעולם המציעה תוכניות לתואר דוקטור במחיר סביר דרך האינטרנט. לא זו בלבד, אלא שהן גם תכניות לימודים מואצות. זה אומר שאם אתה רוצה להרוויח את התואר הדוקטורט שלך בתוך 12 חודשים במקום 24 חודשים, אתה יכול לעשות זאת. זה רק ידרוש ממך להיות סטודנט מקוון במשרה מלאה באוניברסיטה שלנו.

משתלמות היא גורם מניע נוסף מדוע סטודנטים רבים כל כך בוחרים להמשיך את תואר הדוקטורט שלהם באוניברסיטת American International Theism University . שיעור שכר הלימוד הוא 7,350 $ לכל תוכנית הדוקטורט.

כאשר אתה מחשיב שרוב האוניברסיטאות גובות 30,000 עד 100,000 $ עבור תארים הדוקטורט שלהן, אתה מקבל כאן מציאה אמיתית. החלק הטוב ביותר הוא שהתארים שלנו מוסמכים, ולכן הם מחזיקים ערך רב באותה מידה כמו תארים דוקטורט אחרים מאוניברסיטאות יקרות יותר.

142862_pexels-photo-3762806.jpeg

שיעורים נדרשים

 • EDUD 810 - ההיסטוריה של החינוך האמריקאי
 • EDUD 870 - גלובליזציה וחינוך
 • EDUD 895 - תיאוריות למידה
 • EDUD 920 - טכנולוגיה בחינוך
 • EDUD 930 - יסודות החינוך מרחוק
 • EDUD 950 - שיטות מחקר בחינוך
 • EDUD 960 - משאבי אנוש בחינוך
 • EDUD 971 - סוגיות בחינוך המיוחד
 • EDUD 973 - מנהיגות חינוכית
 • EDUD 979 - משפט חינוך ואתיקה
 • EDUD 1000 - פרויקט / עבודת גמר

מידע קורס

AITU מציעה תוכניות חינוכיות המכשירות את התלמידים לקראת ייעודים דתיים כשרים, אנשי מקצוע או אנשי צוות במשרד. התוכניות הלא דתיות שלנו כוללות ייעוץ, תיאיזם, חינוך, מינהל עסקים, מוזיקה, אמנות, תקשורת מדיה או עבודה סוציאלית.

 • אורך התואר: עד 3 שנים
 • תנאים מוקדמים: תואר שני בחינוך או תחום קשור.
 • שכר לימוד: 7,350 דולר
 • זמני סיום הקורס: 6-15 שבועות לכל קורס
עדכון אחרון: נוב 2020

אודות בית הספר

AITU offers only educational programs that prepare students for religious vocations as ministers, professionals, or laypersons in ministry, counseling, theism, education, administration, music, fine a ... קרא יותר

AITU offers only educational programs that prepare students for religious vocations as ministers, professionals, or laypersons in ministry, counseling, theism, education, administration, music, fine arts, media communications, or social work. קרא פחות