דוקטורט בחומרים מתקדמים ובמדעי הננו

כללי

תיאור התכנית

חומרים מתקדמים וננו-מדעיים

CEITEC BUT מציעה לך תוכנית לימודים ייחודית בין המוסדות, אשר באופן כללי מבוססת על תוכניות המחקר של פרויקט CEITEC. נכון לעכשיו, תוכנית דוקטורט אחת זמין - מתקדם חומרים ננו. תוכנית זו מבוססת על שיתוף פעולה של שתי אוניברסיטאות ומכון מחקר אחד - Brno University of Technology , מסריק האוניברסיטה ואת המכון לפיסיקה של חומרים של האקדמיה למדעים של הרפובליקה הצ'כית.

תוכנית החומרים המתקדמים והמדע מורכבת משני תחומים:

  • ננוטכנולוגיות ומיקרו-טכנולוגיות מתקדמות
  • חומרים מתקדמים

ננוטכנולוגיות ומיקרו-טכנולוגיות מתקדמות

על אודות

המחקר מתמקד בתחום של ננוטכנולוגיה המכסים חומרים ומבנים להיות מנוצל ביישומים nanoelectronic ו nanophotonic. המחקר כולל הכנה, אפיון וניתוח של תכונות של ננו המאפשר יישום פעיל של העקרונות הקובעים את המאפיינים הייחודיים הספציפיים של ננו. תשומת לב ישולמו במחקר לתוך 2 ננו-מבנים OD המיוצרים בשיטות ליטוגרפיות (מלמעלה למטה) ושיטות מארגנות (מלמטה למעלה). המחקר ישקול ננו-מבנים מוליכים למחצה, ננו-מבנים מגנטיים ומתכתיים, ננו-צינורות וננו-פיברים, מולקולות על-גבייות וחומר ננו-אלקטרוני על קצה חוק מור וכו '.

עבודת הדוקטורט

את עבודת הדוקטורט נושאים המוצעים בתוך מתקדם Nanotechnologies ו Microtechnologies תוכנית המחקר תואמות את מטרות המחקר ואת מטרות המחקר של קבוצות מחקר אלה: ייצור ו אפיון של ננו, Nanodevices חכם, אפיון אופטו של ננו, מבנים רנטגן CT ו- nano CT, מיקרו ו Nanotribology, פיתוח שיטות ניתוח ומדידה, Biophotonics ניסיוני, תחבורה מגנטית נכסים, מאפיינים פונקציונליים של ננו, בטכנולוגיות פלזמה סינתזה וניתוח של ננו.

חומרים מתקדמים

על אודות

התוכנית של חומרים מתקדמים מתמקדת מתקדמים (פונקציונלי מבנית שיפוע, nanostructural וחכם) חומרים קרמיים, פולימרים, מתכות, וחומרים מרוכבים. המחקר הבסיסי מתמקד בשיטות מתקדמות של סינתזה (או הכנה) של חומרים מתקדמים וחומרים מרוכבים רב-תכליתיים עם מטריצות פולימריות, קרמיות, סיליקטיות או מתכיות, אפיון המבנים שלהם על קשקשים ממדיים שונים וכימות יחסי מבנה-פונקציה על רמות המבנה השונות . מחקר משולב בתחומי חומרי קרמיקה מתקדמים, חומרים מרוכבים פולימריים וחומרים מרוכבים מתכתיים מתמקדים ביישומים ברפואה, הנדסת חשמל, הנדסת חשמל, הנדסה, כימיה והנדסת בניין.

עבודת הדוקטורט

את עבודת הדוקטורט נושאים המוצעים בתוך מתקדם Nanotechnologies ו Microtechnologies תוכנית המחקר תואמות את מטרות המחקר ואת היעדים של קבוצות המחקר הבאות: ייצור ואפיון של ננו, Nanodevices חכם, אפיון אופטו של ננו, מבנים רנטגן מיקרו CT ו ננו CT, מיקרו ו Nanotribology, פיתוח שיטות ניתוח ומדידה, Biophotonics ניסיוני, תחבורה מגנטית נכסים, פונקציונלי נכסים של ננו, בטכנולוגיות פלזמה ו סינתזה וניתוח של ננו.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Brno University of Technology (BUT) is the largest technical/engineering university in the Czech Republic (21 000 students, 8 faculties, 3 university institutes) and one of the leading teaching and re ... קרא יותר

Brno University of Technology (BUT) is the largest technical/engineering university in the Czech Republic (21 000 students, 8 faculties, 3 university institutes) and one of the leading teaching and research universities in central Europe. For more information you can contact directly our international student ambassadors - https://www.vutbr.cz/en/study-options/degree-studies-en/ambassadors קרא פחות