דוקטורט בהנדסת חשמל

כללי

תיאור התכנית

שִׂיחָה

עבור קבלת סטודנטים לתכניות לימודים באוניברסיטה (דוקטורט) לתארים מתקדמים לרכישת התואר האקדמי דוקטור למדעים בתחום מדעי ההנדסה בשנת הלימודים אקדמית 2020/21:

במקצועות הנדסת חשמל למודולים

  • אלקטרונית ומערכות מידע
  • חשמל מערכות חשמל טכנולוגיות חדשות

מספר התלמידים שהתקבלו: 10.

על ידי בחירת קורסים בהנחיית המנחה שלו, כל סטודנט יכול להתאים את התוכנית לתחומי המחקר שלו. תוכניות לימודים באוניברסיטאות (דוקטורט) לתואר שני מקבלות מועמדים לתארים הבאים: מהנדס בוגר, תואר שני בהנדסה או תואר שני במדעי ההנדסה (בתחומי הנדסת מכונות, אדריכלות ימי, הנדסת חשמל ומדעי המחשב). התוכנית פתוחה גם בפני מועמדים בעלי תואר בתחומים קשורים, ובמקרה זה יתכן שהם יצטרכו לעבור בחינות בקורסי השלמה. מועמדים חייבים לסיים תוכנית לימודים לתארים מתקדמים באוניברסיטה עם 300 נקודות זכות הכוללת את החלק הראשון בתכנית, או תוכנית לימודים לתואר ראשון באוניברסיטה של לפחות 4 שנים. מועמדים שזכו בתואר ממוסד חינוך זר נדרשים לצרף החלטה מרשות מוסמכת על הכרת התואר הזר.

בקשות לקבלה יוגשו University of Rijeka, Faculty of Engineering , Vukovarska ulica 58, 51000 רייקה, קרואטיה, עד 2. אוקטובר 2020. עם הגשת מועמדות, יוזמנו מועמדים לראיון לוועדה שמונתה על ידי הפקולטה מועצה (מתוכננת בין ה -5 ל 12. באוקטובר). הקבלה לתכנית מאושרת על ידי מועצת הפקולטה.

ההרשמה תתבצע בין התאריכים 2 עד 6 בנובמבר 2020.

השיעורים יחלו ב- 15 בנובמבר 2020.

המבקשים נדרשים להגיש את הטופס הבא בטופס הבקשה PDS-1:

- מילא טופס Vitae Curriculum PDS-2

- עותק מאושר של התואר מהתכנית שסיימה בעבר, עם מסמך רשמי המכיל ציונים שהתקבלו בבחינות ותזה בוגר וציון ממוצע

- שתי המלצות בטופס ההמלצה PDS-3

- אישור פיקוח ממפקח פוטנציאלי ותוכנית קורות חיים של המפקח ורשימת פרסומים

- תעודת לידה ותעודת אזרחות

- שימו לב מהישות המשפטית בה מועסק המבקש, באומרו כי היא תכסה את שכר הלימוד של המבקש, או הצהרה מצד המבקש כי הוא או היא יכסה את שכר הטרחה

- טופס תוכנית מחקר בר קיימא של הדוקטורט, חתום על ידי המנחה (PDS-15).

כדי לקבל אישור פיקוח, על המועמדים קודם כל לדבר עם ראש המודול ועם המנחה הפוטנציאלי, אשר חייב לעמוד בתנאי המפקחים בהתאם לסעיף 18 של תקנות הפקולטה להנדסה בתכניות לימודים לתואר שלישי.

שכר הלימוד לסמסטר הוא 7.500,00 HRK, בהתאם להחלטה המיוחדת על גובה הפיצוי הכספי.

כל המידע הנוגע לשיחה, תכניות לימודים באוניברסיטה (דוקטורט), תקנות על תכניות לימודים, טפסים וכו ', ניתן להשיג בלשכת רשומות הסטודנטים באופן אישי או בטלפון, בטלפון: ++ 385 51 651 410, או בדף האינטרנט http://www.riteh.uniri.hr/iw/education/postgraduate-doctoral-study/.

עדכון אחרון: May 2020

אודות בית הספר

The tradition of Higher Education in Rijeka dates back as far as 1627, whereas the first milestone of the systematic education of engineering personnel in this area is laid by the displacement of the ... קרא יותר

The tradition of Higher Education in Rijeka dates back as far as 1627, whereas the first milestone of the systematic education of engineering personnel in this area is laid by the displacement of the Navy Academy from Trieste to Rijeka in 1854. קרא פחות