דוקטורט בהנדסה כימית

כללי

תיאור התכנית

טכנולוגיה להנדסה כימית

טכנולוגיה להנדסה כימית מתמקדת בטיפול, ניתוח, ניטור, תכונות ועיבוד של מגוון רחב של חומרים כמו כימיקלים, תרכובות, משחות, נגזרות נפט, עפרות כרייה, תרופות, מוצרי גז ועוד. תגובות כימיות ותכונות נבדקות בקנה מידה קטן ומוחלות אז על מסגרות תעשייתיות בעולם האמיתי. הנדסה כימית כוללת חילופי כימיקלים בין חומרים כאשר חומרי גלם הופכים למוצרים. הוא גם חוקר את טיב התגובות הכימיות וכרוך בהזמנה ותכנון אופטימיזציה של תהליכים וציוד, פתרון בעיות ופתרון בעיות.

אחריות

תפקידי ליבה של מהנדס כימאי או טכנאי כוללים חומר גלם וניתוח מוצר סופי, אבטחת איכות, מחקר ופיתוח, מכירות ושירותים טכניים, ייצור ובקרת תהליכים.

ביל אוקספורד / Unsplash

University of Johannesburg "העתיד. התחדד מחדש. " הוא לא סתם ביטוי קליט

המוסד עובר את ההובלה ברחבי אפריקה בחשיבה המהפכה התעשייתית הרביעית, ומדמיין מחדש את העתיד עבור כל התחומים 4IR הוא גל התיעוש הבא שעלינו להבין ולעצב כדי לבנות את עתידה של מדינה זו - ושל יבשת אפריקה - כל כך ראוי לעשיר. 4IR לא עוסק רק ברובוטיקה ואוטומציה; מדובר בקידום החברה להעצמת אנשים והעלאת דורות.

ככל שהעולם מתקדם אל המהפכה התעשייתית הרביעית, כך גם ג'יי-ג'יי עם "חינוך 4IR" - מכניס חשיבה וטכנולוגיה של 4IR לתוכנית הלימודים על פני קורסים שונים ומשתמש בטכנולוגיות חדשניות של למידה מעורבת. המשמעות היא שבוגרי UJ מוכנים טוב יותר לחבק את עתיד העסקים והתעשייה שכן AI ו- 4IR ממלאים תפקיד גדול יותר באופן בו אנו חיים ועובדים.

University of Johannesburg , חובתנו לחבק ולנווט את מנהיגי העתיד של ארצנו בגאווה ובאומץ דרך המורכבות הבלתי נתפסת של 4IR, כך שהם יוכלו לנצל את מלוא מלוא יכולותיהם ולהביא מחר טוב יותר. מנהיגים עתידיים כמוך! כאן אנו מנהלים שיחה אמיצה; דוחף ועיצוב עיצוב של מחר חדש. כאן אנו נוקטים פעולה ובונים את העולם החדש.

תנאי כניסה וקריטריוני בחירה:

תואר שני מאושר בהנדסה או תואר מאושר דומה ברמת תואר שני או NQF ברמה 9 שווה ערך. קבלה סופית לתכנית תוענק רק לאחר הצגת מוצלח של סמינר מחקר שישה חודשים לאחר ההרשמה. נושאי המחקר חייבים להתקבל ולאישור גם על ידי המפקחים בפקולטה ולבסוף על ידי הסנאט או הוועד המנהל של הסנאט של האוניברסיטה.

משך התכנית:

  • משרה מלאה: שנתיים
  • משרה חלקית: 3 שנים

פרטי קשר:

שם: גב 'דודו קני / טלפון: 011 559 2109 / דוא"ל: febehd@uj.ac.za

עדכון אחרון: May 2020

אודות בית הספר

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... קרא יותר

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. קרא פחות