דוקטורט בהנדסה כימית וביו-מולקולרית

כללי

תיאור התכנית

chem eng

התוכנית מוצעת על ידי המחלקה להנדסה כימית וביולוגית עם מוקדי המחקר הבאים ואת המדינה- of-the-art מתקנים, מתן לסטודנטים עם סביבה אידיאלית למחקר.

מוקדי מחקר

הנדסה כימית וביולוגית היא תחום הנדסי ומדעי מגוון. המחקר של המחלקה יכול להיות מסווג לחמישה תחומים עיקריים:

חומרים מתקדמים

חומרי ננו, גרפן, חומרים דו-ממדיים, זאוליטים, פולימרים חדשים, מרוכבים פולימרים, תהליך הרכבה עצמית של DNA, ממשקי פולימר ומשטחים וכן קרומי פולימר / קרמיקה. מחקרים מעמיקים נערכים בסינתזה ואפיון ננו-חומר, ריאולוגיה, זרימה לא ניוטונית, הובלת חום ומסה ובקרת תהליכים הקשורים לתהליך הזרקת הזרקה.

הנדסה Biomolecular

תכנון והנדסה ברמה מולקולרית של חומרים שמקורם בטבע ומלאכותי לרפואה משחזרת, משלוח תרופות וטיפול תרופתי, אסטרטגיות חישה חדשות ופלטפורמה אבחונית לנקודת טיפול, ביולוגיה סינתטית ומערכות, טכנולוגיית אומיקה וביואינפורמטיקה.

טכנולוגיות אנרגיה

טכנולוגיות אחסון והסבה של אנרגיה כולל תאי דלק, סוללות מתקדמות, תאים סולאריים, אלקטרוליזרים וקבלים-על. פעילויות המחקר העיקריות כוללות אופטימיזציה של מערכות אנרגיה, פיתוח חומרים מתקדמים ורכיבים קריטיים, הבנת מנגנוני תגובה ומודל / הדמיה.

הנדסה סביבתית

היווצרות זיהום אוויר והפחתה, דאודוריזציה של אוויר פנימי, חמצון קטליטי ומתקדם, אלקטרואקואגולציה ואלקטרוקסידציה, שיטות מתקדמות לטיפול בשפכים, פסולת מסוכנת וזיהום מיקרו, מזעור פסולת וטכנולוגיות נקיות יותר.

עיצוב המוצר והתהליך

תכנון אופטימיזציה, תהליכים כימיים, תהליכים ביוכימיים, גורל סביבתי ותחבורה, תופעות פני השטח ואפקטים. העיצוב של מוצרים בעלי ערך מוסף גבוה, כגון תוספי מזון ותרופות, הוא גם אזור מחקר פעיל.

מתקנים

במחלקה יש מכשור אנליטי מתקדם, כולל כרומטוגרף נוזלי בעל ביצועים גבוהים, כרומטוגרפי גז עם גלאי סלקטיבי של המסה, גלאי יינון להבה, ספקטרומטר פלזמה מצמד אינדוקטיבי, מנתח פחמן אורגני, ספקטרופוטומטר UV / גלוי, Raman ו- FTIR ספקטרומטרים, מדידת סריקה דיפרנציאלית, ראומטר נימי, ומכונת בדיקה אוניברסלית. בנוסף, לכל תחום מחקר יש מתקנים ספציפיים העומדים לרשותו.

המתקנים המרכזיים של האוניברסיטה מספקים תמיכה רלוונטית, כולל חנות תמיכה אלקטרונית, מאגר מכשור, חנות מכונות ומכון שירותי תכנון וייצור. יש גם מתקני מחשוב מתקדמים, כולל מחשב עיבוד מקבילי מאסיבי.

chem bio

דרישות קבלה

אני. תנאי קבלה כללית

מועמדים המבקשים להתקבל לתואר דוקטור צריכים להיות:

  • השיגה תואר ראשון עם רקורד מוכח של ביצועים יוצאי דופן ממוסד מוכר; או הציג ראיות לעבודה מספקת ברמה לתואר שני במשרה מלאה למשך שנה לפחות, או במשרה חלקית למשך שנתיים לפחות.

ii. תנאי קבלה באנגלית

אתה צריך למלא את דרישות השפה האנגלית עם אחד ההישגים הבאים מיומנות :

  • TOEFL-iBT: 80 #
  • TOEFL-pBT: 550
  • מבחן העברת נייר מתוקן TOEFL: 60 (סך כל הציונים לקטעי קריאה, האזנה וכתיבה)
  • IELTS (מודול אקדמי): ציון כולל: 6.5 וכל ציוני המשנה: 5.5

אם השפה הראשונה שלך היא אנגלית, ואת התואר הראשון שלך או הסמכה שווה הוענק על ידי מוסד שבו המדיום של ההוראה היה אנגלית, אתה תהיה ויתרו על מילוי הדרישות הנ"ל שפה אנגלית.

# מתייחס לציון הכולל בניסיון אחד בודד

לקבלת מידע נוסף על התוכנית, עיין ב- pg.ust.hk/programs

עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

Located at the Clear Water Bay of Hong Kong, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a research-focused institution that ranks first among top young universities in the world (Ti ... קרא יותר

Located at the Clear Water Bay of Hong Kong, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a research-focused institution that ranks first among top young universities in the world (Times Higher Education Young University Rankings, 2020). With an international outlook and global reputation, the university aims to be a leading university, both locally and internationally, through excellence in teaching and research. With the unprecedented demand for high-end talent in support of the development of Hong Kong and the world, The Hong Kong University of Science and Technology (Guangzhou) (HKUST(GZ)) will be set up in Nansha, south of Guangzhou, to synergize with its Clear Water Bay (CWB) counterpart, nurturing talents and facilitating collaboration amongst Hong Kong, the Guangdong-Hong Kong-Macao Greater Bay Area (GBA) and beyond on education, research and knowledge transfer. קרא פחות