דוקטורט בהנדסה אזרחית

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

מרכז המחקר יתייחס לאתגרים הגדולים של תחום ההנדסה האזרחית, תוך התבססות על שיתופי פעולה בינלאומיים חדשים ומתפתחים. תמיכה כספית כדי לעמוד באתגרים אלה תרכוש באמצעות יוזמות פנימיות של האוניברסיטה (עבור תשתיות ומתקנים משופרים) ומימון חיצוני ממענקים ממשלתיים, מארגוני צדקה ותמיכה תעשייתית ישירה.

המחקר יעסוק באתגרים הגדולים של אנרגיה, פחמן, מים נקיים, תשתיות; לחקור קיצוניות ולהגדיר גבולות חדשים. תחומי המחקר העיקריים כוללים:

  • אנרגיה מתחדשת
  • מערכות מי תהום וסביבה
  • גיאוטכניקה
  • תשתית חכמה ומבנים בעלי ביצועים גבוהים
  • חומרים חסכוניים באנרגיה

מצב הלימוד / משך

ההרשמה היא על בסיס משרה מלאה או חלקית, בהנחיית צוות פיקוח הממונה על ידי האוניברסיטה. אתה צפוי להגיש את התזה שלך בתום שלוש שנים של רישום במשרה מלאה לתואר דוקטור, או שנתיים עבור MPhil (או חלקית במשרה חלקית).

מידע מחקרי

מחקר משויך

האופי הדינמי של מחקר זה כבר המפתח להצלחה של CERC למשוך מימון משמעותי מ מועצות מחקר בבריטניה, משרדי ממשלה וסוכנויות. CERC שנוצר £ 11.5m בהכנסות מחקר חיצוני במהלך האחרון אקסלנס מחקר מסגרת (REF2014) 5 שנים תקופה.

המרכז לחקר הנדסה אזרחית (CERC) הוא מרכז בין-לאומי מוביל, המאפשר למדענים ומהנדסים מכל תחומי החקירה האזרחית לעבוד על מחקרים מגוונים, אך משלימים.

תכונה מיוחדת של CERC הוא מגוון רחב ומגוון של נושאים מחקר להיות נחקר על ידי סטודנטים וצוות במרכז.

קריירה לקוחות פוטנציאליים

מבוא

לקבלת מידע נוסף על הזדמנויות לקריירה ב Ph.D. נא ליצור קשר עם הפקולטה להנדסה ומדעי הטבע, צוות הגיוס של הסטודנטים בכתובת askEPS@qub.ac.uk.

היועצים שלנו - בהתייעצות עם בית הספר - ישמחו לספק מידע נוסף על אזור המחקר שלך, לקוחות פוטנציאליים הקריירה ואת יישום המחקר שלך.

דרישות כניסה

בוגר

הדרישה האקדמית המינימלית להתקבל לתואר לתואר שני היא בדרך כלל תואר שני תואר שני תואר ראשון מן בריטניה או ROI הוא ספק, או הכשרה מקבילה מקובלת על האוניברסיטה. מידע נוסף ניתן לקבל על ידי פנייה לבית הספר.

סטודנטים בינלאומיים

לקבלת מידע על שווי ההסמכה הבינלאומי, בדוק את המידע הספציפי עבור ארצך.

דרישות שפה אנגלית

ראיות של ציון IELTS * 6.5, עם לא פחות מ 5.5 בכל רכיב (* נלקח בתוך 2 השנים האחרונות) נדרש.

סטודנטים בינלאומיים המבקשים להגיש מועמדות לאוניברסיטת המלכה בלפאסט (ועבורם אנגלית אינה שפתם הראשונה) חייבים להיות מסוגלים להפגין את מיומנותם בשפה האנגלית כדי להפיק תועלת מלאה ממסלול הלימודים או המחקר שלהם. אזרחים שאינם אזרחי EEA חייבים גם לספק את דרישות ההגירה של בריטניה והגירה (UKVI) לדרישות הגירה לאנגלית.

אם אתה צריך לשפר את כישורי השפה האנגלית שלך לפני שאתה נכנס לתוכנית תואר זה, INTO המלכה של אוניברסיטת בלפסט מציעה מגוון של קורסים בשפה האנגלית. קורסים אינטנסיביים וגמישים אלה נועדו לשפר את יכולתך באנגלית להתקבל לתואר זה.

  • אנגלית אקדמית: קורס אינטנסיבי לאנגלית ולימודי מיומנויות ללימודים מוצלחים באוניברסיטה
  • Pre-sessions אנגלית: קורס אינטנסיבי קצר אנגלית אקדמית לסטודנטים החל תוכנית לתואר באוניברסיטת המלכה של בלפסט ומי צריך לשפר את האנגלית שלהם.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Faculty of Engineering and Physical Sciences spans disciplines that impact lives today and will shape our future. Our international mix of staff and students make up a vibrant community that is ho ... קרא יותר

The Faculty of Engineering and Physical Sciences spans disciplines that impact lives today and will shape our future. Our international mix of staff and students make up a vibrant community that is home to some of the most innovative and globally significant research and teaching. It works where industry and research meet, providing the platform to spin out research into commercial opportunities and engage with industry on cutting-edge research with real-world projects such as the work with Wrightbus to produce the cleanest hybrid bus technology that powers the London Routemaster, or the pioneering work in The Institute of Electronics, Communications and Information Technology, securing our digital future through their Centre for Secure Information Technologies. קרא פחות