דוקטורט בהיסטוריה

כללי

תיאור התכנית

הדוקטורט בהיסטוריה מציע לך את ההזדמנות ללמוד היסטוריה ברמה מתקדמת באמצעות מחקר עצמאי.

הדוקטורט הוא תואר המחקר העיקרי שלנו. גודלה של המחלקה להיסטוריה של אדינבורו והיקף המומחיות העומדת לרשותנו על ידי הצוות שלנו, אומר שאנחנו יכולים להציע פיקוח לפרויקטים מחקריים במגוון רחב של תחומים. יש לנו ריכוז מחקר חזק בהיסטוריה הסקוטית, ההיסטוריה האמריקנית, ההיסטוריה הגלובלית והלאומית, ההיסטוריה האירי, ההיסטוריה האינטלקטואלית, ההיסטוריה של ימי הביניים, ועמיתים שיכולים לפקח על נושאים המשתרעים על פני אלפי שנים וחמש יבשות. לחוג להיסטוריה יש קשרים חזקים עם עמיתים במקום אחר באוניברסיטה עם מומחיות מחקרית בדיסציפלינות קשורות, החל בקלאסיקה, ארכיאולוגיה ותולדות האמנות לפוליטיקה וכלכלה.

היקף מומחיות המחקר בבית הספר ובאוניברסיטה הרחבה מאפשר לנו לפקח על מגוון רחב מאוד של נושאים. לכל סטודנט מוקצים לפחות שני מפקחים, ומאפשרים לנו לשלב מומחיות משמעתית, כרונולוגית, ואם מתאימה, בצוות הפיקוח. יש לנו גם קשרים קרובים עם ארגונים חיצוניים, כגון המוזיאונים הלאומיים של סקוטלנד, ויכולים לכלול שותפים חיצוניים בצוותי פיקוח.


מבנה התוכנית

עבודת הדוקטורט היא חלק ניכר ממחקרים עצמאיים אשר תורמים למצב הידע הקיים בתחום. תוכנית הדוקטורט מיועדת לקחת שלוש שנים במשרה מלאה או שש שנים במשרה חלקית. הדוקטורט נבחן על ידי הגשת תזה של עד 100,000 מילים ועל ידי בדיקה בעל פה.

תלמידי הדוקטורט עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הממונה עליהם, שהם מומחים מוכרים בתחום הלימוד. כל תלמידי הדוקטורט ממשיכים בתכנית מותאמת אישית של הכשרה למחקר שהוסכם עם הממונה עליהם. לימודי הדוקטורט בהיסטוריה מספקים הכשרה בסיסית במיומנויות המחקר הדרושות לפריחה ברמת הדוקטורט ומעבר לכך, באמצעות קורס ליבה בסמסטר א ', מיומנויות מקצועיות להיסטוריונים, ועידה שנתית של סטודנטים לתואר שלישי בסמסטר ב'. כל תלמידי הדוקטורט בבית הספר נהנים גם מהכשרה בבית הספר ובאוניברסיטה בכל תחומי המחקר והמיומנויות המקצועיות.

סטודנטים לתואר שלישי מעודדים לשתף את התלמידים במחקר אחר עם סדנאות וסמינרים, ולקחת חלק פעיל בחיי המחקר של תחום המקצועות ההיסטוריים, ביה"ס והאוניברסיטה באמצעות קבוצות המחקר והמרכזים שלנו ובאמצעות סדנאות מובילות סטודנטים וסמינרים. קבוצות המחקר הנוכחי כוללות מדעי הרוח הדיגיטליים; היסטוריה אינטלקטואלית; תרבות חומרית; היסטוריה עולמית וטרנס-לאומית; היסטוריה של מדע, רפואה וטכנולוגיה; היסטוריה כלכלית וחברתית; היסטוריה פוליטית; היסטוריה אירית; ומחקרים עתיקים וביזנטיים מאוחרים. יש לנו גם שלושה מרכזי מחקר: המרכז לחקר ההיסטוריה המודרנית והעכשווית; לימודי ימי הביניים ורנסנס; והמרכז הסקוטי ללימודי התפוצות.


דרישות כניסה

אתה צריך תואר שני בהצטיינות 2: 1 ב משמעת רלוונטית תואר מוסמך רלוונטי עם ציון כולל של לפחות 65%, או המקבילה הבינלאומית.

אנו עשויים לשקול גם את בקשתך אם יש לך ניסיון מקצועי רלוונטי; אנא פנה למפקח הפוטנציאלי שלך לפני שתגיש בקשה.

כישורים בינלאומיים

בדוק אם הכישורים הבינלאומיים שלך עומדים בדרישות הכניסה הכלליות שלנו:

שפה אנגלית

כל המועמדים חייבים לקבל את אחד הכישורים הבאים כעדות ליכולתם בשפה האנגלית:

  • סטודנט לתואר ראשון או לתואר שני, שנלמד והעריך באנגלית ברוב המדינות דוברות אנגלית כפי שהוגדרו על ידי אשרות ויזות בבריטניה
  • IELTS: סה"כ 7.0 (לפחות 6.0 בכל מודול)
  • TOEFL-iBT: סה"כ 100 (לפחות 20 בכל מודול)
  • PTE (A): סה"כ 67 (לפחות 56 בכל אחד מהקטעים "מיומנויות תקשורתיות")
  • CAE ו- CPE: סה"כ 185 (לפחות 169 בכל מודול)
  • טריניטי ISE: ISE III עם לעבור בכל ארבעת המרכיבים

מעלות לימד והעריכו באנגלית חייב להיות לא יותר משלוש שנים בתחילת התוכנית לתואר שלך. בדיקות שפה חייב להיות לא יותר מאשר בת שנתיים בתחילת התוכנית לתואר שלך.

אם כישורי השפה שלך עומדים רק בחלק התחתון של הדרישות, המרכז להוראת אנגלית בשפה האנגלית מפעיל מספר קורסים באנגלית למטרות אקדמיות.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The School of History, Classics and Archaeology at the University of Edinburgh is one of the great world centres for the study of the human past. The School comprises the three subject areas of Histor ... קרא יותר

The School of History, Classics and Archaeology at the University of Edinburgh is one of the great world centres for the study of the human past. The School comprises the three subject areas of History, Classics and Archaeology, together with the Centre for the Study of Modern Conflict, the Scottish Centre for Diaspora Studies and the Centre for Medieval and Renaissance Studies. קרא פחות