דוקטורט בהיסטוריה צ'כית וצ'כוסלובקית

כללי

תיאור התכנית

מאפייני המחקרים

מטרת לימודי הדוקטורט היא להכשיר חוקרים מוסמכים בתחום ההיסטוריה הצ'כית והצ'כוסלובקית, שיהפכו לעיקרו של מחקר היסטורי נוסף. המחקרים מפתחים ידע מיוחד של דוקטורנטים ומספקים להם הבנה עמוקה יותר של ההתמחות שנבחרה. באמצעות הרצאות וסמינרים, סטודנטים לדוקטורט להכיר את הידע העדכני ביותר של המדע ההיסטורי, כמו גם המגמות הנוכחיות במתודולוגיה. מוקד לימודי הדוקטורט טמון בהצגת עבודת הדוקטורט הכתובה של עבודת המחקר המקורית על בסיס המקור המקורי. דוקטורט. התזה אמורה להרחיב את ממצאי המחקר הקודמים, ותלמידי הדוקטורט גם הוכיחו את היכולת להתמודד עם הנושא בשיטות נאותות וברמה הבינלאומית.


תיאור קריטריונים לאימות והערכה

מבחן קבלה

דיון על הצעת המחקר של המבקש. יש לשלוח את פרויקט המחקר יחד עם הבקשה למחלקה למדעים, הפקולטה לחינוך, אוניברסיטת קרל. על המבקש להוכיח את כישוריו לעבודה מדעית. יושם דגש על אוריינטציה של ההפקה המדעית של הנושא הנבחר, היכולת להטמיע חלקית את ההקשר ההיסטורי הכללי ולנסח מסקנות משלו. המועמדים להגיש את הפרויקט עד 10 עמודים כולל ביבליוגרפיה. נושא הפרויקט, הנבחר על ידי עצמם, בדרך כלל מתאים לנושא הכולל, אשר הם רוצים להמשיך במהלך לימודי הדוקטורט.

קריטריונים הערכה ידורגו מ 1 עד 10 נקודות, עם ציון מקסימלי של 10 ו ציון מינימלי של 7.


תנאי כניסה

הקבלה ללימודי הדוקטורט מותנית בהשלמה מוצלחת של תכנית לימודים לתואר שני.

שיטת אימות:


סיכוי קריירה

בוגר הדוקטורט לומד תוכנית צ'כית וצ'כוסלובקית מצוייד בידע תיאורטי ומעשי בתחום העבודה ההיסטורית, כלומר במחקרים מדעיים וכן בהוראת ההיסטוריה. מבחינה מקצועית, בוגרת אוניברסיטאות ובתי ספר תיכוניים, במוסדות מדעיים, מוזיאונים, גלריות ומוסדות תרבות אחרים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Faculty of Education is one of seventeen faculties associated under the umbrella of the Charles University in Prague. Its primary goal is to train teachers and other pedagogical personnel for all ... קרא יותר

The Faculty of Education is one of seventeen faculties associated under the umbrella of the Charles University in Prague. Its primary goal is to train teachers and other pedagogical personnel for all types of schools and school systems, at various levels of study (Bachelors and Masters) and forms. קרא פחות