דוקטורט בדידקטיקה של כימיה

כללי

תיאור התכנית

מאפייני המחקרים

מטרת הלימודים של הדוקטורט דידקטיקה של כימיה היא להכין מומחים כדי לשפר את איכות החינוך הכימי בצ'כיה בהתאם לצרכים החברתיים הנוכחיים ובהתאם לתוכניות החינוכיות של מדינות אירופאיות מתקדמות המבוססות על תוצאות מחקר מדעי. תוכנית הדוקטורט מתמקדת בהכנת מומחים בתחום תיאוריה של החינוך הכימי, בהתאם לידע הנוכחי של כימיה, פדגוגיה, פסיכולוגיה, סוציולוגיה, אינפורמטיקה ותחומים אחרים. זוהי תוכנית ללא התמחות.


תיאור קריטריונים לאימות והערכה

דיון בעל פה בעבודה הכתובה וביחד עם הבקשה שהוגשה לפרויקט המחקר. בבחינת הקבלה, על המבקש להוכיח ידע רלוונטי בכימיה דידקטית, כימיה, דיסציפלינות פדגוגיות-פסיכולוגיות, מידע ואוריינות לשונית (אימות ידע באנגלית או שפת עולם אחרת) ותנאים מוקדמים לעבודה מחקרית (אימות ידע מעמיק יותר של הנושא , אשר המועמד רוצה ללמוד דוקטורט).

קריטריונים הערכה: המבקש יכול לקבל מקסימום של עשר נקודות, מספר הנקודות עבור הקבלה ללמוד מקבל לפחות שבע נקודות.


תנאי כניסה

הקבלה ללימודי הדוקטורט מותנית בהשלמה מוצלחת של תכנית לימודים לתואר שני.

שיטת אימות:


סיכוי קריירה

Ph.D. מעניקה השכלה משולבת המאפשרת לבוגריה, הודות לשכלתם הגבוהה, לבצע פעילויות רעיוניות ומחקריות בתחום החינוך הכימי. Ph.D. בוגרי המחקר יהיו מוכנים לעבודות המדעיות, הפדגוגיות והניהוליות בתחום זה. הם יוכלו להתבטא במכללות הדידקטיות של המכללות, במכוני המחקר של משרד החינוך העוסקים בבעיות הבעייתיות של החינוך הכימי, בבתי הספר התיכוניים כמורים כימיים בעלי הכשרה גבוהה, במקומות העבודה העוסקים במורה נוסף הכשרה, ובמוסדות ובאירועים בינלאומיים ובינלאומיים המתמקדים במחקר הארצי והבינלאומי בתחום הכימיה או החינוך המדעי.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Faculty of Education is one of seventeen faculties associated under the umbrella of the Charles University in Prague. Its primary goal is to train teachers and other pedagogical personnel for all ... קרא יותר

The Faculty of Education is one of seventeen faculties associated under the umbrella of the Charles University in Prague. Its primary goal is to train teachers and other pedagogical personnel for all types of schools and school systems, at various levels of study (Bachelors and Masters) and forms. קרא פחות