דוקטורט בבלשנות אנגלית

כללי

תיאור התכנית

התכנית ללימודי דוקטורט בבלשנות אנגלית מפתחת את הידע של הסטודנטים בתחומים לשוניים ומכינה אותם לפעילות מחקרית עצמאית, בעיקר בתחומי התחביר הפונקציונלי, פרגמטיקה, סוציולינגוויסטיקה, סגנונות ולימודי תרגום. התלמידים מתוודעים לשיטות של מחקר לשוני, אותם הם מיישמים לאחר מכן בהכנת עבודת הדוקטורט שלהם.

יעד בוגר

בוגרי התכנית ללימודי דוקטורט בבלשנות אנגלית מוצאים עבודה בתפקידים בתחום מדעי הרוח הדורשים מהמחזיק להשתמש בחשיבה ביקורתית עצמאית ולהיות מסוגלים להפגין ידע במגוון רחב של נושאים לשוניים וסוציו-תרבותיים. הם מועסקים כחוקרים, כמורים באוניברסיטה, כעורכים, כמתרגמים, ובתפקידים בכירים בארגונים הפועלים בתחומי מדעי הרוח.

אפשרויות לימוד

לימודים יחידים

לא נקבע כמובן

לימודים יחידים עם התמחות

לא נקבע כמובן

דרישות קבלה

לא צריך לבוא לברנו באופן אישי כדי להיבחן במבחן הכניסה. התוצאה של תהליך הקבלה תלויה באיכות המסמכים שאתה מספק. אלה יוערכו על ידי ועדת הקבלה ותקבלו הודעה על התוצאות באמצעות דואר אלקטרוני.

תנאי קבלה

מומלץ לבחור ולפנות למפקח לפני שתשלח את בקשתך. למידע נוסף לחץ כאן .

 1. הגשת בקשה אלקטרונית במערכת המידע של אוניברסיטת מסריק.
 2. הגשת שלושה מכתבי המלצה.
 3. הגשת עותק של המועמדים עבודת תואר שני (באנגלית). אם הדבר אינו זמין, יש לספק סיכום בשפה האנגלית של התזה יחד עם מדגם מינימלי של עשרים עמודים מהכתיבה האקדמית או המלומדת של המועמד באנגלית. בוגרי אוניברסיטת מסריק אינם צריכים להגיש עותק, מכיוון שתזותיהם זמינות לוועדת לימודי דוקטורט דרך מערכת המידע של אוניברסיטת מסריק.
 4. הגשת תמלול (ים) של לימודי אוניברסיטה / מכללה, אשר חייב לכלול:
  • תאריכים שבהם ביקרת במוסד / ים.
  • כותרות קורסים ובחינות שסיימת והציונים שקיבלת.
 5. הגשת הצעת מחקר לתואר דוקטור (באנגלית).
 6. הגשת הצהרת מוטיבציה ללמוד תואר דוקטור בשפה האנגלית באוניברסיטת מסריק (באנגלית).
 7. הגשת קורות חיים אקדמיים (באנגלית).
 8. להפגין מיומנויות בשפה האנגלית ברמה C2 של מסגרת ההתייחסות האירופית המשותפת לשפה על ידי הגשת אחת מהתעודות הבאות (לא בת יותר משנה בעת הגשת הבקשה):
  • ציון אקדמי של IELTS של 8.0 ומעלה.
  • תעודת בקיאות בקיימברידג 'באנגלית עם סימון A או B.
  • TOEFL iBT ציון של 110 ומעלה.
  • בוגרי מכללות או אוניברסיטאות הממוקמות במדינות דוברות אנגלית (כגון בריטניה, אירלנד, קנדה, ארצות הברית, אוסטרליה, ניו זילנד והמדינות דוברות האנגלית של הקריביים, אפריקה ואסיה) אינן צריכות להגיש ציוני מבחנים.
 9. קבל המלצה חיובית מלימודי הדוקטורט בשפה האנגלית, המבוססת על הערכה מורכבת של החומרים המפורטים בנקודות לעיל.
 10. בנוסף, כל המועמדים בעלי תארים זרים (למעט כמפורט להלן) חייבים להגיש את התואר השני לצורך הכרה רשמית על ידי משרד החינוך, הנוער והספורט של צ'כיה. מכיוון שתהליך זה ("נחיר") יכול לארוך מספר חודשים, מומלץ שהמבקשים יגישו ניירת זו במקביל לבקשתם. מועמדים ללא הכרה רשמית זו אינם רשאים להירשם לאוניברסיטה. הוראות מפורטות ניתן למצוא כאן .
 • בעלי תארים מאוניברסיטאות הממוקמות במדינות עימן יש צ'כיה הסכם להכרה דו צדדית בתארים ותארים אקדמיים (נכון לעכשיו: גרמניה, הונגריה, פולין וסלובניה), אנא ראה כאן .
 • בעלי תארים מאוניברסיטאות הממוקמים בסלובקיה צריכים לבצע את ההוראות המפורטות כאן .
יישום

צור את בקשתך כאן .

מועדי יישום

1 בינואר - 30 באפריל להרשמה לסמסטר הסתיו.
1 ביולי - 31 באוקטובר להרשמה לסמסטר האביב.

מועד הגשת בקשה מורחב לצריכת סתיו 2020 (סמסטר א 'מקוון)

1 במאי - 31 באוגוסט

המסמכים המפורטים לעיל בתנאי הכניסה נדרשים להיות מסופקים בצורה דיגיטלית ומצורפים לבקשה המקוונת עד ה -30 באפריל (ה- 31 באוגוסט) או ה- 31 באוקטובר .

עדכון אחרון: אוג 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The Faculty of Arts is one of the four founding Masaryk University faculties. From the very beginning, the faculty has focused on developing both traditional humanities-oriented disciplines (i.e. hist ... קרא יותר

The Faculty of Arts is one of the four founding Masaryk University faculties. From the very beginning, the faculty has focused on developing both traditional humanities-oriented disciplines (i.e. history, philosophy, classical philology and Slavonic, Germanic and Romance philologies) as well as areas comprising new directions in university instruction and research, e.g. sociology, psychology, art history, and musicology. קרא פחות