דוקטורט בבית Berlin School of Economics

כללי

תיאור התכנית

עם מלגה במשרה מלאה ממכוני המחקר המובילים בברלין

מאז שנת 2019 מאוחדות שלוש תכניות מצליחות: תכניות הדוקטורט BDPEMS והמרכז לתארים מתקדמים ב- DIW, יחד עם תוכנית הקריירה של ה- PostDoc BERA. המוסדות החברים שלהם הקימו את Berlin School of Economics (BSE), תוכנית לפיתוח קריירה ברלין.

מבוא לתוכנית

ה- BSE מחפש סטודנטים לתארים מתקדמים מרחבי העולם להירשם לתכנית המובנית שלה Ph.D. בכלכלה וכן באחד משלושת המסלולים של BSE בלימודי עסקים: דוקטורט. בחשבונאות , Ph.D. במימון , ודוקטורט. בניהול .

ה- BSE מעניק לסטודנטים מצטיינים קהילת מחקר תוססת, מרושתת אינטנסיבית, ומבנה הכשרה שיפתח את כישוריהם בשילוב ייחודי של מחקר אקדמי ויישומי ברמה גבוהה. במהלך שלב הקורס של שלושה סמסטרים, הסטודנטים מעמיקים את הידע שלהם בתיאוריה כלכלית, כלכלה יישומית, כלכלה, ומדיניות כלכלית. במהלך שלב המחקר שנמשך שלוש שנים החל מהסמסטר השלישי, הסטודנטים כותבים את עבודת הדוקטורט שלהם תוך הזדמנות ליישם את הידע שלהם בסביבת המחקר המקצועית הניתנת באוניברסיטאות בברלין ובמכוני מחקר כלכלי. בנוסף לקורסים ופיקוח על התיזה דרך הפקולטה ל- BSE, מרצים אורחים ידועים מוזמנים באופן קבוע לערוך קורסים בלוק או כיתות אמן.

כחלק מתוכניות ה- BSE, סטודנטים יכולים להשתתף בהתמחות או לערוך שהות מחקר באוניברסיטאות. מארחי עבר לביקורים מורחבים כאלה כוללים את קרן המטבע הבינלאומית, הבנק העולמי, ה- OECD, בית הספר לכלכלה בטולוז, אוניברסיטת קולג 'לונדון, אוניברסיטת ברקלי קליפורניה ורבים אחרים. יתרה מזאת, הסטודנטים יציגו את מחקריהם בסדנאות וכנסים רבים וישתתפו בקורסים ובסמינרים שנערכו על ידי מומחים בינלאומיים מובילים. הדוקטורט השכלה כוללת גם סדנאות מיומנויות מדעיות המסייעות בהכנות לשלב מחקר מוצלח ולשוק העבודה בסיום התוכנית.

דוקטורט. הסטודנטים יקבלו מימון למשך התקופה הצפויה של ארבע שנים. לשלב הקורס המימון הוא על בסיס קצבה, ואילו המימון לשלב המחקר ניתן בדרך כלל באמצעות תעסוקה באחד המוסדות החברים ב- BSE: DIW ברלין, ESMT, האוניברסיטה החופשית ברלין, בית הספר לממשל Hertie, Humboldt Universität Zu ברלין, האוניברסיטה הטכנית ברלין, WZB המרכז למדעי החברה ברלין.

לאחר סיום התוכנית בהצלחה, הסטודנטים יקבלו תואר דוקטור מאחת האוניברסיטאות בברלין.

דרישות

מועמדים צריכים להיות בעלי תואר שני בכלכלה או לימודי עסקים. אפשרויות המסלול המהיר הן:

  • זמין עבור מועמדים שעדיין בדרך לתואר שני. מועמדים מקורבים;
  • תחומים (כגון הנדסת תעשיה, סטטיסטיקה או מדעי החברה הכמותיים) עשויים להתמלא אף הם;
  • דרישות אם יש להם רקע מספיק בכלכלה או לימודי עסקים.

מועמדים ששפת האם שלהם אינה אנגלית חייבים להפגין מיומנות בשפה האנגלית אלא אם כן הם בעלי תואר מאוניברסיטה במדינה דוברת אנגלית או יכולים לתעד לפחות שנה של לימודים באוניברסיטה דוברת אנגלית. עדויות מספיקות לפיקוד טוב של

אנגלית היא ציון גבוה של TOEFL או IELTS. הכרת הגרמנית איננה דרישה הכרחית ליישום מוצלח, אך התלמידים מעודדים ללמוד ולשפר את כישוריהם. המועמדים נדרשים גם להיבחן במבחן ה- GRE.

כיצד להגיש מועמדות: בקשות יתקבלו החל מה- 15 בנובמבר 2019 ואילך ויכולות להגיש רק דרך פורטל הקבלה של BSE.

עדכון אחרון: אוק 2019

אודות בית הספר

BERA is a network of seven research institutions in Berlin dedicated to promoting the careers of postdoctoral researchers in economics and adjacent fields. In its five focus areas Recruitment, Researc ... קרא יותר

BERA is a network of seven research institutions in Berlin dedicated to promoting the careers of postdoctoral researchers in economics and adjacent fields. In its five focus areas Recruitment, Research, Networks, Guidance and Skills, BERA offers a wide program to support its members in gaining further qualifications and develop their careers. קרא פחות