דוקטורט בביוטכנולוגיה (DBT)

כללי

תיאור התכנית

הדוקטורט בביוטכנולוגיה שואף:

 • הכשר מדענים המסוגלים לייצר ידע חדשני כדי לבסס טכנולוגיות מתקדמות הרלוונטיות לתחום הביוטכנולוגיה, בדגש מיוחד על תחומי המזון והתרופות ומדעי החיים.
 • להכשיר מנהיגים או משתפי פעולה בתחומי המחקר הנזכרים בקבוצות מחקר לאומיות ובינלאומיות.


בפרט, התוכנית מבקשת להכשיר חוקרים:

 • עצמאי, עם מיומנויות, ידע ומיומנויות לזהות הזדמנויות, לפתח ולכוון פרויקטים רלוונטיים רלוונטיים עבור הפיתוח הביוטכנולוגי של מקסיקו.
 • מוכר בזכות יכולתו ליצור ידע ולקדם פתרונות טכנולוגיים בתחום הביוטכנולוגיה למרכזי מחקר, המגזרים: פרודוקטיביים, חינוכיים, אקדמיים וחברתיים.
 • מסוגל ליצור קשר עם המגזר היצרני, כך שפירות המחקר מתורגמים לטכנולוגיות, תהליכים ומוצרים משופרים המניעים את התפתחותה של המדינה.
 • מסוגל ליצור, להפיץ ולהעביר ידע בצורה אתית עם תחושה גבוהה של אחריות ומחויבות חברתית.

יתרונות

מורים

תוכנית לימד על ידי פרופסורים עם תואר דוקטור וניסיון מקצועי של בית הספר להנדסה ומדעים של Tecnológico דה מונטריי.

הסמכות

לתוכנית זו יש הסמכה והכרה ממוסדות לאומיים ובינלאומיים כגון:

 • תוכנית מוכר על ידי לאומי בוגר מוסמך איכות (PNPC) של CONACyT.
 • ועדת האוניברסיטאות של איגוד בתי הספר והאוניברסיטאות של דרום ארצות הברית (SACS).
 • Tecnológico דה מונטריי הוא מוכר על ידי ועדת האוניברסיטאות של איגוד בתי הספר והאוניברסיטאות של דרום ארצות הברית להעניק תארים מקצועיים תארים אקדמיים של אדונים ודוקטורט. צור קשר עם ועדת המכללה ב 1866 דרום ליין, Decatur, גאורגיה 30033-4097, או להתקשר (1) 404-679-4500 (1) 404-679-4500, לשאלות על הסמכה Tecnológico דה מונטריי.
 • לאומי לתואר ראשון לתואר איכות (PNPC) של המועצה הלאומית למדע וטכנולוגיה (CONACyT).
 • הכרה בתוקף הרשמי של מזכירות החינוך הציבורי של מקסיקו.

מודל חינוכי

ההשתתפות הפעילה של התלמידים בחינוך המקצועי והאישי מקודמת באמצעות למידה פרטנית ושיתופית. מודל זה גם מאפשר לתלמיד לבנות את הידע שלהם בהדרכת מורים מומחים בתחום המקצועי ובהוראה.

אני מכוונת

הדוקטורט בביוטכנולוגיה מיועד ל:

 • בוגרי תוכניות הקשורות למדעי הכימיה-ביולוגיה, כגון ביוכימאים, כימאים, ביולוגים, רופאים ומהנדסים בתחומי הביוטכנולוגיה, האגרונומיה, המזון, הכימיה והרוקחות

על המועמד להיות:

 • רקע אקדמי מעולה, הפיקוד על שפה שנייה (אנגלית), ויש לו ייעוד כחוקר בכל תחומי הידע המקודמים על ידי תוכנית הדוקטורט.
 • זמינות במשרה מלאה כדי להשתתף בתוכנית, מיומנויות תקשורת בכתב ובעל פה בספרדית ואנגלית, עניין ומיומנויות מחקר.
 • קיבולת של תקשורת בכתב ובעל פה, עניין בפיתוח עבודת מחקר, ומסירות מלאה לעבודה משולבת של למידה בכיתה ובמעבדה.

בוגרי הדוקטורט בביוטכנולוגיה הם מדענים המסוגלים לייצר ידע ביולוגי חדשני על מנת לבסס טכנולוגיות חדשניות בתחום המזון והתרופות, וכן להבין תופעות בסיסיות בתחום מדעי החיים. בקבוצות מחקר לאומיות ובינלאומיות, יש להם פוטנציאל לפעול כמנהיגים או משתפי פעולה בתחומים כגון: nutraceuticals, ביו-פרמצבטיקה, ביואינפורמטיקה, ביו-פרופסורים, סרטן, מדעי הלב וכלי הדם, ביולוגיה של תאי גזע, מכשירים ביו-רפואיים, ביופיסיקה, אימונולוגיה ומטבוליזם, בקרב אחרים

את תוצאות תגליותיהם יש לבורר כדי להתפרסם ב: קונגרס, מאמרים, כתבי עת או פטנטים. העברת ידע זו, כמו גם כל ההישגים המקצועיים שלך, חייבים לעמוד בסטנדרטים המשפטיים, האתיים והרשמיים.

בוגר תכנית זו יוכל:

 • להבין את היישום של מדעי יסוד ושיטות מחקר בתחומי הביולוגיה התא, פיזיולוגיה, ביוכימיה הנדסה ביו-מעבד.
 • שימוש במיומנויות מחקר, כולל מחקר translational, חשיבה ביקורתית, נוהלי בטיחות במעבדה, תכנון ניסיוני.
 • עיצוב ניסויים, מתוך זיהוי של בעיות לפרשנות התוצאות.
 • ניתוח קריטי של תוצאות ונתונים באמצעות כלים סטטיסטיים מתקדמים, כגון ביואינפורמטיקה ואחסון נתונים וניהול.
 • לתקשר ביעילות בעל פה ובכתב עם עמיתים: mentors, חוקרים, החברה ואת נותני החסות.
 • לקבל החלטות עם קריטריונים מדעיים ועם חשיבה ביקורתית בתרגול שלהם כחוקר בעקבות ההוראות המשפטיות, אתיקה ותקנות ממשלתיות רשמיות.

תחומי מחקר

שלושת קווים של הדור ויישום הידע (LGAC) הוגדרו על פי האבולוציה של התוכנית האקדמית ועל הצרכים האימונים של חוקרים ברמה הלאומית והבינלאומית. שלושת הקווים האלה הם:

 1. ביוטכנולוגיה ומזון נוטריגנומי,
 2. הנדסה ביו-מעשית 3) ביוטכנולוגיה פרמצבטית וביו-רפואית.


כיום המטרה הכללית של התכנית היא כי בוגרי הדוקטורט בביוטכנולוגיה מאומנים כמדענים המסוגלים לייצר ידע חדשני על מנת לבסס טכנולוגיות חדשניות הרלוונטיות לתחום הביוטכנולוגיה, תוך שימת דגש על תחומי המזון, התרופות, הביו-פרוייקטים וההנדסה. מדעי החיים. מה עולה בקנה אחד עם עבודת המחקר שמתפתחת בקווים המוזכרים לעיל. נוסף על כך, קבוצות המחקר האסטרטגיות (GIEE) המקושרות לתכנית האקדמית מקדמות את פיתוח נושאי המחקר בשלושת קווי הידע המוזכרים לעיל.

פרודוקטיביות אקדמית

תוצאות מחקרו של התלמיד, אשר מתפתח במהלך התכנית, מוצגות בקונגרסים לאומיים ובינלאומיים. באותו אופן, ידע זה מגולם במאמרים מדעיים שפורסמו בכתבי עת מדעיים צמודים, בקשות לפטנטים ומוצרים מדעיים אחרים. מספר המאמרים הממוצע של תלמידי התכנית במועד הסיום גדול מ -2.5 מאמרים לתלמיד. ב 6 השנים האחרונות הממוצע של מאמרים מדעיים צמודים שפורסם מדי שנה על ידי הפרופסורים של הגרעין האקדמי הבסיסי גדול מ 3 מאמרים לכל פרופסור.

עדכון אחרון: May 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

El Tecnológico de Monterrey es una institución de carácter privado, sin fines de lucro, independiente y ajena a partidos políticos y religiosos. Fue fundado en 1943 gracias a la visión del empresario ... קרא יותר

El Tecnológico de Monterrey es una institución de carácter privado, sin fines de lucro, independiente y ajena a partidos políticos y religiosos. Fue fundado en 1943 gracias a la visión del empresario mexicano Eugenio Garza Sada. Cuenta con 31 campus y 21 sedes y oficinas de enlace internacional. Su objetivo es formar líderes con espíritu emprendedor, sentido humano y un alto nivel de competitividad. קרא פחות
מונטריי , בואנויסטה , העיר מקסיקו , זאפופן , מורליה , פואבלה סיטי , העיר מקסיקו , סנטיאגו דה קוארטרו , טולוקה , ארגנטינה אונליין , בוליביה און ליין , צ'ילה ברשת , קולומביה און ליין , קוסטה ריקה אונליין , אקוודור אונליין , אל סלבדור און ליין , גואטמלה און ליין , הונדורס ברשת , ניקרגואה אונליין , פנמה און ליין , פרגוואי און ליין , פרו מקוון , הרפובליקה הדומיניקנית ברשת , אורוגוואי אונליין , ונצואלה און ליין , פורטו ריקו (ארה"ב) ברשת , בואנוס איירס , לה פז , סנטיאגו , קאלי , קרטחנה , סאן חוזה , גואיאקיל , קיטו , סן סלבדור , אנטיגואה גואטמלה , טגוסיגלפה , יוסטון , מנגואה , העיר פנמה , אסונסיון , לימה , מחוז אורנג , סנטו דומינגו , מונטווידאו , קראקס , Irapuato , ליאון , סן לואיס פוטוסי , צ'יוואווה , סיודאד חוארז , Coahuila , Saltillo , טמפיקו , אגואסקליינטס , סיודאד אוברגון , Culiacán , הרמילו , Zacatecas , טקסטלה גוטיירס , Cuernavaca , פצ'וקה , Córdoba , בוגוטה , מדלין , Bucaramanga + 65 יותר פחות