דוקטורט בביואינפורמטיקה וגנטיקה

כללי

תיאור התכנית

ביולוגיה, ביוטכנולוגיה, מדעי החיים כבר בפיתוח מהיר מאז 2000. כדי להתמודד עם הנתונים המיוצרים, טכנולוגיית המחשב נדרשת בשל כמות מופרזת של נתונים. רוב הטכניקות האחרונות בשימוש ב- DNA, RNA וחלבון מבוסס מחקר נתמך על ידי ביואינפורמטיקה ומדעי המחשב. מדעי המחשב מציעים עידן חדש למדעי הביולוגיה. לדוגמה, גוש הבניין של התא, חלבונים מעוצבים ב -3 D באמצעות מחשב; זה מאפשר זיהוי מהיר ויעיל של אינטראקציות מולקולריות Pathways התמרה Pathways . באופן דומה, מוטציות ברצף הגנטי ניתן לזהות די מהר באמצעות טכנולוגיית המחשב. מאז ההתפתחויות האחרונות בביולוגיה חישובית הפחיתו את העלות והאיצו את תהליכי המחקר, כולל פיתוח התרופה, מחקרים בתחום הסיליקו מבוקשים מאוד בתעשייה.

המדענים הצעירים בעלי דוקטורט. מהמחלקה שלנו יהיה רקע חזק על ביולוגיה מולקולרית וגנטיקה, לנתח את הנתונים הביולוגיים באמצעות ביואינפורמטיקה כלים, לפתח כלים, אלגוריתמים, עיצוב מועמדים סמים באמצעות ביולוגיה חישובית טכניקות כגון מודלים מולקולריים סימולציות. תוכנית זו דומה באופן הדוק למדע בסיסי, למדע טרנסלציוני וליישומים במגזר.


מידע על התוכנית

התוכנית דורשת כתיבת תזה. החינוך הוא 100% באנגלית.


למה לבחור תוכנית זו?

הטכנולוגיה הגנטית והמחשבים המתקדמת יצרה את צרכי עיבוד הנתונים האינטנסיביים והציעה סביבה שבה ניתן לייצר ביולוגיה בסיליקו. יישומים מהפכניים פותחו ומתפתחים. ביואינפורמטיקאים מבוקשים בעולם; כדי לענות על צרכים כאלה ולפתח יישומים. צורך זה צפוי לגדול עוד יותר בתחום הרפואי בקרוב.

Kadir Has University התוכנית בביואינפורמטיקה וגנטיקה שנוסדה במסגרת המכון למדע היא התוכנית היחידה לביואינפורמטיקה ולג'נטיקה בטורקיה. עם קבלת תוכנית לימודים מקבילה עם אוניברסיטאות ידועות ומכובדות ברחבי העולם, הדוקטורט שלנו. מטרות התוכנית להעלות מדענים יש אינטראקציות בינלאומיות חזקות תמיד מעודכן עם המדע החדשני. התכנית מציעה חינוך בסטנדרטים מדעיים גלובליים, מספקת סמינרים, תוכניות חילופי ופרוייקטים משותפים, במטרה לגייס תלמידים לתחרות עולמית.

התלמידים שלנו, שקיבלו חינוך נאות על כימיה, ביולוגיה מולקולרית וביולוגיה חישובית יחזיקו את היתרון בתחום התחרותי. לדוגמה, הם לא רק ללמוד כיצד לנתח את הנתונים חומצה גרעין, כיצד מודל חלבון, אלא גם את התכונות הכימיות של חומצות גרעין וחלבונים, ואת השפעתם על התורשה. הבוגרים שלנו יהיו צעד אחד קדימה, עם היתרונות של החזון הגדול שלהם.

במחלקה שלנו, המחקר והחינוך נשמרים באיזון. Ph.D. התכנית מנוהלת על ידי מדענים צעירים ופעילים, המכוונים ופועלים בפרויקטים לאומיים ובינלאומיים, בסביבה של תקנים גלובליים וערכים אוניברסליים. בהקשר זה, אנו מקדמים בברכה דוקטורט. מועמדים שאינם הקהל הפסיבי, אלא המדען הדינמי לתרום למדע.


איך זה אפקט תוכנית הקריירה שלי?

ענף חינוך אחד שיינתן במהלך לימודי הדוקטורט. היא גנטיקה. חינוך זה כולל טכניקות גנטיות קלאסיות ומודרניות. הסניף השני של החינוך הוא ביולוגיה חישובית וביואינפורמטיקה. שני המדעים האלה, צעירים מאוד, הם הדור של נתונים ביולוגיים בסיליקו, ואת התהליך של נתונים ביולוגיים סיליקו, בהתאמה. התלמידים שלנו יסיימו את השכלתם, יקבלו קורסים בביולוגיה של התא, גנטיקה של בני אדם, כימיה רפואית, עיצוב תרופות מבניות, סימולציה מולקולארית, כימיה קוונטית, סטטיסטיקה ותכנות.

כיום, חברות התרופות המובילות בעולם מפעילות פרויקטים ענקיים בתחום הביואינפורמטיקה ומחקר הגנטיקה. המגזר החדש המתפתח דורש מספר גדול של חוקרים. הבוגרים שלנו יכולים להמשיך את הקריירות שלהם הן באקדמיה והן בחברות פרטיות. הם יהיו בעלי מומחיות בין-תחומית, שיש להם גנטיקה מוצקה ברקע, ויטפלו ביעילות בנתונים ביולוגיים, והם יכולים ליישם זאת בתחומי הרפואה, הכימיה, הביוטכנולוגיה, החקלאות, האנרגיה ותחומים דומים.


תהליך הבקשה

Kadir Has University , "ביואינפורמטיקה וגנטיקה". תכנית עם תזה מקבלת סטודנטים מטורקיה ומחוצה לה, בעלת תואר שני (MS) במדע הקשור (ביולוגיה, ביולוגיה מולקולרית וגנטיקה, ביוטכנולוגיה, כימיה, הנדסה כימית, מדעי המחשב וכו '). החינוך כולו באנגלית. אין לנו דוקטורט. ללא כתיבת תזה.

על המועמדים למלא את טופס הבקשה המקוון ולהביא את המסמכים המבוקשים יחד עם קורות החיים שלהם (CV) ומכתב הצהרת המטרה (SOP) באופן אישי או לשלוח באמצעות מטען ל "Kader Has Üniversitesi, Cibali Kampüsü". המועמדים שיעברו את הבחירה הראשונית יוזמנו לראיון (יכול להתבצע גם באינטרנט). מועמדים בעלי נסיון מעבדה וכל תרומה לפרסומים מעודדים במיוחד.

אנו מציעים סוגים שונים של מלגות, כולל מלגה מלאה, בהתאם MPA GPA (ממוצע ציונים של המורה), אנגלית המוטיבציה.

מידע על המוסד

ביואינפורמטיקה וגנטיקה. התוכנית הוקמה במסגרת בית הספר למוסמכים למדע והנדסה, והתלמידים הראשונים התקבלו בשנת הלימודים תשס"ז. הבוגרים הראשונים יקבלו את הדוקטורט שלהם. תואר בקרוב.

ההסמכה הוענקה / רמת ההסמכה

עם השלמת הלימודים בהצלחה, הסטודנטים יקבלו תואר שלישי במדעים בביואינפורמטיקה ובגנטיקה (מסגרות הכישורים באזור אירופה להשכלה גבוהה) QF-EHEA: רמה 3, מסגרת הכישורים האירופית (EQF): רמה 8)

דרישות קבלה

מבקשי התכנית נדרשים להחזיק בתואר M.Sc. תואר ו -55 לפחות בקטע הכמותי של אנשי אקדמיה ובחינות הכניסה לבחינות הבגרות (ALES) ו -65 בחינה בשפה הבין-לאומית (YDS או YDS). דרישת ה- ALES אינה רלוונטית לסטודנטים בינלאומיים. מבחני שפות בינלאומיות (TOEFL, וכו ') מקובלים על כל המועמדים על פי שוויון המידה כפי שנקבע בתקנות המועצה להשכלה גבוהה. המועמדים הממלאים דרישות אלה מתראיינים. (מידע מפורט: http: //. הבינלאומי KHAS .edu.tr / 26 / בוגר-תוכניות)

הכרה בלימודים קודמים

סטודנטים עשויים להיות פטורים מכמה מהקורסים לתואר שני שעלו בתכנית שנלמדה בעבר, אם הם לא נספרו לתואר כבר, לאור תקנות הפטור Kadir Has University

דרישות סיום הלימודים

הסטודנטים נדרשים להשלים בהצלחה את תוכנית הלימודים המקובלת על ידי הסנאט, המקבילים ל -90 נקודות זכות ECTS בסך הכל; כלומר, קורסים עם ממוצע מינימלי של נקודת ציון ממוצעת של 3.00 / 4.00 ודוקטורט. תזה.

הגדרת התוכנית

המטרה החשובה ביותר של ביואינפורמטיקה היא להבין את המערכות המורכבות של אורגניזמים חיים באמצעות שיטות חישוביות מתמטיות ומספריות, אשר יסייעו למצוא שיטות טיפול וריפוי למחלות ובסופו של דבר להגביר את איכות החיים. הכלי החשוב ביותר שלה הוא טכנולוגיית המחשב ומאחר טכנולוגיית המחשב מתקדמת כל כך מהר, הופעתה של ביואינפורמטיקה הופך בלתי נמנע. במיוחד, על מנת לנתח את רצפי הדנ"א המעתיקים בגנום האנושי, נדרשות שיטות סטטיסטיות וכן טכנולוגיית מחשב. בעוד שהמידע על המערכת הביולוגית גדל במהירות עם ההתקדמות הטכנולוגית הנוכחית, גם הצורך בכלים חישוביים משופרים לעיבוד ולנתח את הנתונים הזמינים גדל. תוכנית הביולוגיה החישובית והביואינפורמטיקה מבקשת לסגור את הפער הזה.

תוצאות התוכנית

  1. כדי להיות מסוגל לזהות את המבנה של מולקולות אורגניות, כדי להיות מסוגל לדמיין ולהציג על ידי גרפיקה בפירוט.
  2. היכולת למצוא את האינטראקציה בין מבנים וקינטיקה של האנזים של המולקולות האורגניות, ולהשתמש באינטראקציה זו לתכנון מתקדם של תרופות ולהקצאת פעילות סמים.
  3. היכולת לבצע מודלים מולקולריים וסימולציה דינמית של המערכת הביולוגית באמצעות נתונים סטטיסטיים, פיזיקה, ביואינפורמטיקה ושיטות ביולוגיות חישוביות ו / או שפות תכנות.
  4. להבין את היכולת להמשיג ביולוגיה תאית מתקדמת, מבנה גנטי, תורשה, גנום, מנגנונים אבולוציוניים וביולוגיה של מערכות.
  5. כדי להיות מסוגל לחקור את הבעיות המדעיות בביולוגיה חישובית וביואינפורמטיקה; היכולת לעצב ניסוי, לערוך ניסוי, לאסוף נתונים, לנתח נתונים, לקבל את התוצאות ולפרש, באופן עצמאי, או כחלק מקבוצה.
  6. כדי להיות מסוגל לעקוב אחר ההתפתחויות בביואינפורמטיקה ובגנטיקה עם נקודת מבט קריטית; הרגל לעקוב אחר ההתקדמות ומודעות לחינוך לאורך החיים.
  7. המודעות והאחריות בנושאים מקצועיים, סביבתיים ואיכותיים.
  8. ליכולת לתקשר בנושאים מדעיים, בעל פה ובכתב, באנגלית.

פרופילים תעסוקתיים של בוגרים

בוגרי תוכנית זו יוכלו להשתמש בטכנולוגיית המחשב העדכנית ביותר על מנת לפתור בעיה לגבי מערכת ביולוגית ויכולת חשיבה מתמטית. לפיכך, הזדמנויות שונות לקריירה בתחומים שונים אפשריים עבור הבוגרים שלנו, כגון חברות ביוטכנולוגיה, מחלקות RD של חברות תרופות, מעבדות מחקר גנטי, מעבדות לחקירה פלילית, חקלאות, מעבדות מחקר של בתי חולים, אקדמיה, אנרגיה וסביבה.

הערכה שאלונים

שאלון שאלון שביעות רצון

שיתוף פעולה בינלאומי

תוכניות Exchange עם אוניברסיטאות אמריקאיות, אירופאיות ואסיאתיות צפון שונים ארסמוס (13 אוניברסיטאות בתשע מדינות) תוכניות (ראה http:. // www KHAS .edu.tr / en / international2 / הבינלאומי-תוכניות / העיקרי-page.html)

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Kadir Has University (KHU) was founded in 1997, in Istanbul. The university, with its five faculties of Engineering and Natural Sciences, Economics and Administrative Sciences, Communication, Law and ... קרא יותר

Kadir Has University (KHU) was founded in 1997, in Istanbul. The university, with its five faculties of Engineering and Natural Sciences, Economics and Administrative Sciences, Communication, Law and Fine Arts, as well as its several vocational schools, is dedicated to becoming a leader in educational and cultural fields in Turkey, as well as establishing itself as an international center for research and scientific development. קרא פחות