דוקטורט בארכיאולוגיה

כללי

תיאור התכנית

עבודת הדוקטורט שלנו בארכיאולוגיה מציעה לך הזדמנות ללמוד ארכיאולוגיה ברמה מתקדמת באמצעות מחקר עצמאי.

תחום נושא הארכיאולוגיה מציע פיקוח מחקרי במגוון רחב של תחומים. תחומי המחקר שלנו נעו בין האוסטארכאולוגיה האנושית לבין אנתרופולוגיה משפטית לארכיאולוגיה הרומית, תרבויות קדומות וחברות עירוניות בים התיכון ובאירופה, העולם הביזנטי והעת העתיקה, ציידים-לקטים מאוחרים והתפשטות החקלאות באירופה, מונומנטים מגלתיים, ואת הארכיאולוגיה של סקוטלנד. תחומי מחקר אלה משלימים מומחיות מחקרית בתחומים אחרים הקשורים לבית הספר ולאוניברסיטה.

היקף המומחיות בבית הספר ובאוניברסיטה הרחבה מאפשר לנו לפקח על מגוון רחב מאוד של נושאים. לכל סטודנט מוקצים לפחות שני מפקחים, ומאפשרים לנו לשלב מומחיות תיאורטית, כרונולוגית ומשמעתית בצוות הפיקוח. יש לנו גם קשרים קרובים עם ארגונים חיצוניים, כגון המוזיאונים הלאומיים של סקוטלנד והיסטורית סקוטלנד, ויכולים לכלול שותפים חיצוניים בצוותי פיקוח.


מבנה התוכנית

עבודת הדוקטורט היא חלק ניכר ממחקרים עצמאיים אשר תורמים למצב הידע הקיים בתחום. תוכנית הדוקטורט מיועדת לקחת שלוש שנים במשרה מלאה או שש שנים במשרה חלקית. הדוקטורט נבחן על ידי הגשת תזה של עד 100,000 מילים ועל ידי בדיקה בעל פה.

תלמידי הדוקטורט עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הממונה עליהם, שהם מומחים מוכרים בתחום הלימוד. כל תלמידי הדוקטורט ממשיכים בתכנית מותאמת אישית של הכשרה למחקר שהוסכם עם הממונה עליהם. פרטים מלאים על ההדרכה שאנו מספקים זמינים על דפי ההדרכה שלנו. כמו כן מעודדים את תלמידי הדוקטורט לחלוק את מחקריהם עם סטודנטים לתואר שני אחר באמצעות סדנאות וסמינרים, ולקחת חלק פעיל בחיי המחקר של תחום הארכיאולוגיה, בית הספר והאוניברסיטה.


דרישות כניסה

אתה צריך תואר שני בהצטיינות 2: 1 ב משמעת רלוונטית תואר מוסמך רלוונטי עם ציון כולל של לפחות 65%, או המקבילה הבינלאומית.

אנו עשויים לשקול גם את בקשתך אם יש לך ניסיון מקצועי רלוונטי; אנא פנה למפקח הפוטנציאלי שלך לפני שתגיש בקשה.

כישורים בינלאומיים

בדוק אם הכישורים הבינלאומיים שלך עומדים בדרישות הכניסה הכלליות שלנו:

שפה אנגלית

כל המועמדים חייבים לקבל את אחד הכישורים הבאים כעדות ליכולתם בשפה האנגלית:

  • סטודנט לתואר ראשון או לתואר שני, שנלמד והעריך באנגלית ברוב המדינות דוברות אנגלית כפי שהוגדרו על ידי אשרות ויזות בבריטניה
  • IELTS: סה"כ 7.0 (לפחות 6.0 בכל מודול)
  • TOEFL-iBT: סה"כ 100 (לפחות 20 בכל מודול)
  • PTE (A): סה"כ 67 (לפחות 56 בכל אחד מהקטעים "מיומנויות תקשורתיות")
  • CAE ו- CPE: סה"כ 185 (לפחות 169 בכל מודול)
  • טריניטי ISE: ISE III עם לעבור בכל ארבעת המרכיבים

מעלות לימד והעריכו באנגלית חייב להיות לא יותר משלוש שנים בתחילת התוכנית לתואר שלך. בדיקות שפה חייב להיות לא יותר מאשר בת שנתיים בתחילת התוכנית לתואר שלך.

אם כישורי השפה שלך עומדים רק בחלק התחתון של הדרישות, המרכז להוראת אנגלית בשפה האנגלית מפעיל מספר קורסים באנגלית למטרות אקדמיות.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The School of History, Classics and Archaeology at the University of Edinburgh is one of the great world centres for the study of the human past. The School comprises the three subject areas of Histor ... קרא יותר

The School of History, Classics and Archaeology at the University of Edinburgh is one of the great world centres for the study of the human past. The School comprises the three subject areas of History, Classics and Archaeology, together with the Centre for the Study of Modern Conflict, the Scottish Centre for Diaspora Studies and the Centre for Medieval and Renaissance Studies. קרא פחות