קרא את התיאור הרשמי

דוקטורט באנתרופולוגיה ושינוי חברתי

אנתרופולוגיה ושינוי חברתי היא חטיבת בוגרים קטנה וחדשנית עם דגש מיוחד על מלגות אקטיביסטית, מחקר מיליטנטי ושינוי חברתי. הגישה הייחודית שלנו למתודולוגיה של המחקר האתנוגרפי מפשלת מחסומים מסורתיים בין מחקר לבין אקטיביזם פוליטי, בין גורמים מבחוץ לבין חוקרים חיצוניים, ובין חוקרים וגופים. אתנוגרפיה היא כלי ליצירת "התנאים שאנו מתארים". אנו עוסקים בתהליך של מחקר משותף כדי לחקור חלופות קיימות ואפשרויות לשינוי חברתי.

התלמידים לומדים כיצד ליישם את הנוהג של פעולה ישירה על תהליך המחקר עם תמיכה של סגל מוכשר. יצאנו ליצור את התנאים שאנו מתארים כאשר המחקר שלנו מתחיל לגלם את הערכים של העולם שאנחנו רוצים ליצור.

על התוכנית

התוכנית שלנו מארחת באופן קבוע הרצאות, כנסים וסדנאות בנושאים שונים של צדק חברתי, המפגיש בין חוקרים, פעילים ואמנים, מקומיים ובינלאומיים כאחד. לתוכנית יש חותמת ספרים משלה - קאירוס - עם מוציאים לאור בעיתונות. אנתרופולוגיה ושינוי חברתי מזוהה עם Benemérita Universidad Autonoma במקסיקו, ולכן תלמידים דוברי ספרדית יכולים להמשיך את לימודי הדוקטורט שלהם שם. המחלקה שלנו היא גם חברה ברשת ה- HAU של תיאוריה אתנוגרפית, רשת בינלאומית של מרכזי מחקר ומחלקות אנתרופולוגיה

הדוקטורט כולל שנתיים של קורסים, בתוספת בחינות ועבודת הדוקטורט. התלמידים יכולים להמשיך בתכנית במשרה חלקית בהתייעצות עם היועץ האקדמי שלהם.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 7 תוכניות שמוצעות על ידי California Institute of Integral Studies »

עדכון אחרון: March 27, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
בקשת מידע
תכנית חלקית
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Sep 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

Sep 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date