קרא את התיאור הרשמי

הוועדה הבין דוקטורט ב תרבות ואמנות (DIAC) הוא תוצאה של שילוב של מאמצים האקדמי באוניברסיטאות ציבוריות באזור המרכז המערבית של ANUIES שבו אוניברסיטאות המשתתפות: האוטונומית אוניברסיטת אגואסקליינטס; גוודלחרה; גואנחואטו Michoacan של סן ניקולא דה הידאלגו. זה נוצר עבור ההיווצרות של מומחים מיומנים בניתוח, מחקר והפצת התרבות ואמנות מאזורים מקומיים ואזוריים של מקסיקו כדי ההשתקפות המתאימה והכרחית בנושאים אלה ממד גלובלי. למרות מוצע כאובייקט יסוד של תרבות ואמנות אמריקאי מחקר לטינית, הם אינם נכללים בכל דרך הקישורים באזור גיאוגרפי זה יש עם מערכות תרבותיות אחרות.

אודות אמנות (ותחומים ספציפיים שלה, מספרות ועד תיאטרון, מן אמנויות הבמה כמו מחול לקולנוע, ממסורות שבעל פה ואת המורשת התרבותית של אמנות האוונגרד ועיצוב) ותרבות (ב במובן הרחב והמקיף ביותר, כלומר, כמו איפור אנוש בחברה) הוא הכרחי יותר מחקר שיטתי לא כדי להקים אגודות יותר קריטי, יותר מתחשב, על ההבנה כי תופעות אמנותיות ותרבותיות, פלגיו השונים, הן אובייקט רלוונטי plurisignificativo להיחקר מפרספקטיבות תיאורטיות שונות באוניברסיטאות במקסיקו.

תכנית לתואר שני זה מספקת את הקהילה האקדמית המתרגלת של אמנות ותרבות, מקום של מצוינות מדעית לאימונים לתואר התמקד מחקר להעמיק את הניתוח של אירועים תרבותיים ואמנותיים בסביבה תחומית היתרי דחיפת עבודת צוות.

התכנית מכוונת מחקר וניתוח של אמנות ומורשת תרבותית (מוחשית ובלתי מוחשית), לוקח את המורשת התרבותית האמנותית כמערכת של יצירת ביטויים של זהות, אידיאולוגית ותהליכים אסתטיים.

יש DIAC מורים במשרה מלאה 20 בסיסיים אקדמית ליבה עם 70% של חברי מערכת החוקרים הלאומיים (SNI) רמות א 'וב', משולבים לתוך חמש שורות של דור ויישום של הידע (LGAC): מחקרים אמנות ותרבות חברתיות; ניתוח של שיח אמנותי; אמנות פלסטית; אמנויות במה ומורשת תרבותית.

יש דוקטורט בין-זה זמן מקסימאלי ארבע שנתי מסירות במשרה מלאה מיועד אנשי מקצוע בתחום האמנות, מדעי חברה או מדעי רוח.

מבנה הלימודים שלה מורכב משלושה אזורי אימונים:

 • בסיסי שטח מורכב מחומרי ליבה משותפים עבור תאורית ההיווצרות ומתודולוגיה.
 • תחום התמחות מודולים אינטנסיבית הסמכה חצי שנתית, עם מחקר אופציה נשאר מרוכז בעבודת מחקר דוקטורט גישה.
 • Particularizing סמינרי מחקר למימוש התזה. מתבצע באמצעות פעילויות למידה עצמאיות של דוקטורנטים תחת פיקוחו של יועצי במאי תזה שלה, עם מליאה כל סוף הסמסטר כדי להאכיל את התקדמות.

מטרת קורס

רופאי רכבת עם יכולת תיאורטית והמתודולוגיות מוצקות פרספקטיבה רבה תחומית transdisciplinary להבנה וניתוח של תופעות אמנותיות ותרבותיות.

מטרות ספציפיות

 • לפתח ולהפיץ מיוחד, מעודכן ומדען בתחומי התרבות וההאמנות כחוקרים ומורי ידע ומצוין.
 • צור משאבי אנוש מוסמכים ואתיים עם תחושה חברתית ביקורתית עמוקה, עם משמעת עבודה, לייעץ, ישירים ולהעריך פרויקטי מחקר תזות בתחומי הניתוח של אמנות ותרבות.
 • לקדם את הפיתוח של מתודולוגיות וקווים החדשים של מחקר רלוונטיים ועקביים עם המציאות החברתית של המדינה, בתחומי ניתוח, הכשרה, התמחות, שדרוג, ייצור, ופיתוח של אמנות ותרבות.
 • צור באיכות מקצועית ומדעית בתחום המחקר של מוצרי אמנות והתרבות.
 • עזרה לאחד הגופים האקדמיים המיוחדים בתחומים של מחקר וניתוח של אמנות ותרבות.

פרופיל בוגר

ידע

יש ידע של ארבע שיטות של ניתוח איכותי של יצירות אמנותיות שפותחו במאה העשרים, שכל אחת מהן מדגישה היבטים שונים: א) לימוד העבודה עצמה; ב) ניתוח הקשרים בין אמנות ומוצרי תרבות אחרים; ג) זיהוי הגורמים המתרחשים באמנות, על ידי החברה כי היא ההקשר ההסטורי הספציפי שלה ייצור, ו ד) זיהוי הקשרים בין אמנות, אידיאולוגיות ותאוריות של אמנות תרבות. אשר תספק את היכולת לבצע הצעות מחקר ויסודותיה התיאורטיות והמתודולוגיות.

זה יהיה מסוגל ליישם מתודולוגיות וידע שעלה בתחומים אחרים, הניתוח של חפצי אמנות, ואת בעיות היבטים ספציפיים של אמנות, כלומר, אתה יכול לשחק בהקשר transdisciplinary.

מיומנויות

היכולת להעריך את התרומות שנעשו בתחום ניתוח אמנותי עד היום הזה כדי לפתוח קווים חדשים של מחקר שרלוונטיים והכרחי, הן ביחס מושאי המחקר, כמו לגבי מתודולוגיות טכניות אנליטיות מיושם.

תוכל להציע, לתאם ולנהל פרויקטי מחקר שנערכו על ידי צוותות בין-תחומיים, מתן ביתר עומק והבנה של תופעות ויצירות אמנות המהוות מושאי המחקר שלהם.

ההצעה ולבצע מחקרים חדשניים, עם רמה גבוהה של מקצוענות כדיסציפלינה מדעית, מעורבת תחושה עמוקה קריטית להנמקה נכונה אימות של תוצאות.

גישות וערכים

עליהם להיות בעלי מודעות ברורה של התפקיד שאמנות משחקת בחברה, הספציפית שלהם כמוצר תרבותי, פונקציות הסטוריות ואת חשיבותו וחיוניותו של הפיתוח, ההפצה ושימורה.

תנאי קבלה

 • הוא השלים והגן התזה שלו או עבודה כתובה receptional שני באמנויות לתואר שני, מדעי החברה או מדעי הרוח.
 • לאחר יותר מ 80 (או שווי ערך) במחקרים של התואר האחרון השיג ממוצע.
 • יש ניסיון אקדמי או מקצועי בתחומים הקשורים לתכנית או להיות נאום.
 • להדגים ניסיון במחקר, אשר אמור להיות נתמך על ידי גרסה דיגיטלית משלוח של התזה שלך או העבודה הכתובה receptional השני.
 • זמין עבור לימודיהם במסירות במשרה מלאה ומחויב להגיש מכתב לבצע אותם ולהשלים אותם; בנוסף, צוות צריך להיות מכתב מוסדי IES או דומה המעידים על כך.
 • לאשר את הראיון כי ייושם על ידי נציבות הכנסה.
 • בדוק מאסטרינג בשפה שאינה בכוח ספרדית (אנגלית TOEFL 450 או שווה ערך בצרפתית, גרמנית, איטלקית או פורטוגזית).
 • EXANI III לאשר החלת Ceneval, עם מינימום של 900 נקודות.
 • הגשת פרויקט מחקר מקורי עבור פיתוח והשלמה בתוך התקופה המרבית של שמונה סמסטרים (שש מינימום) המרכיבים את תכנית DIAC.
 • מחויבות אמנה להציג תזה לתואר שני תוך תקופה מקסימלית של ארבע שנים ממועד ההצטרפות.
שפת ההוראה של התוכנית:
ספרדית

ראה עוד 7 תוכניות שמוצעות על ידי Universidad Autonoma de Aguascalientes »

This course is Campus based
Start Date
July 2019
Duration
4 שנים
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
July 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

July 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date