Read the Official Description

סקירה כללית על המחקר

בית הספר לגיאוגרפיה הוא מרכז מוביל של הוראה ומחקר לתארים מתקדמים.

דוקטורט הוא הצורה המתקדמת ביותר של לימודי המשך. הוא מוענק על סיום מוצלח של מחקר בפיקוח, בדיקה מילולית ותזה הסופית.

תחומי המחקר בגיאוגרפיה כוללים:

גיאוגרפיה תרבותית והיסטורית

מעוצב על ידי, ועיצוב, התפתחויות רחבות יותר באמנויות, מדעי הרוח והחברה

 • תרבויות של נוף
 • "נשיונל ההיסטורי של אימפריה, איכות סביבה ובריאות
 • היסטוריה של ידע גיאוגרפי וסביבתי

עולמות כלכליים

ניתוח מתמשך של תופעות כלכליות בגלובליזציה בת זמננו בגיאוגרפיה ובמדעי החברה

 • כסף
 • ידע
 • גופים
 • ערך

סביבה וחברה

התמקדו בנושאי ממשק סביבתי-חברתי בהקשרים גיאוגרפיים שונים ובקשקשים

 • ניהול כפרי קיימא עירוני ארץ
 • חקלאות, מזון וייעור
 • השימוש וניהול בר קיימא של מים
 • בריאות ואיכות הסביבה

Geosciences

מחקר מוביל במערכות כדור הארץ וסביבה על פני טווח של סולמות מרחביים וזמניים; דפוסי חקר ותהליכים בתוך הביוספרה, האווירה, ההידרוספרה והליתוספירה כדי ליצור מסקנות לגבי שינוי העבר, ההווה והעתיד

 • יוגאוגרפיה
 • שחזור סביבתי
 • אינפורמטיקה
 • משאבי מים

התלמידים שלנו משולבים מאוד במחקר שלנו, תורמים בכל תחומי הפעילות ומשקפים את ההיקף הבינלאומי של עבודתנו.

עובדות מפתח

 • למעלה 50 ברחבי העולם עבור גיאוגרפיה של QS World University דירוגים לפי נושא 2017
 • 75% של תפוקת המחקר נחשבת למובילה עולמית או מצויינת ברמה בינלאומית במסגרת האחרונה של אקסלנס אקסלנס
 • 100% של בוגרי גיאוגרפיה מאובטחת עבודה או להמשיך ללמוד בתוך שישה חודשים של סיום הלימודים

מתקנים

מתקני בית הספר

בנוסף לשירותי ה- IT של האוניברסיטה, יסופקו לכם שטח שולחן העבודה והמחשב הנייד שלכם, ויהיה לכם גישה אל מתקני צילום וטלפון. בבית הספר יש גם מספר מתקנים מיוחדים, בהתאם לצרכים שלך או לאזור המחקר.

ספרייה

מניות ספריית Hallward כל פרסומי הפיזור הגיאוגרפיים המרכזיים וכתבי העת. מתקני ספרייתנו פתוחים שעות ארוכות וכוללים אזורים לעבודה קבוצתית פרט ולימוד שותק.

בית ספר למוסמכים

המייצג את הצרכים של סטודנטים לתואר שני בכל רחבי האוניברסיטה, את בית הספר למוסמך מספק מחקר ופיתוח מחקר עבור postgraduates וחוקרי הקריירה המוקדמים.

תהיה לכם גישה אל שטח ייעודי בפארק האוניברסיטה, הכולל תחנות מחשב, Wi-Fi, אזורי לימוד וחברה, ומתקני מטבח.

תמיכת מחקר

סמינרי מחקר

סטודנטים לתואר שני משולבים בקהילת המחקר של בית הספר באמצעות השתתפות בסמינרים מחקריים הניתנים על ידי דוברי אורחים, וסדנאות מחקר שניתנו על ידי חברי בית הספר. יש קבוצת מחקר לתואר שני פעילה בכל אחד מארבעת תחומי המחקר העיקריים של בית הספר.

תמיכת מימון

אתה תהיה מסופק עם מינימום שנתי מענק תמיכה של 500 ליש"ט והם מעודדים להגיש בקשה נוספת בבית הספר ואת האוניברסיטה מימון נוכחות בכנס.

הזדמנויות הוראה

סטודנטים בשנה השנייה והשלישית יכולים להגיש בקשה לבנות את חוויית ההוראה שלהם בתשלום על ידי מתן הדרכות לתואר ראשון. יש קורסי הדרכה על שיטות הוראה והוראה כפופה לזמינות ואינה מובטחת.

שירות לסטודנט

שירותי הסטודנטים מספקים מגוון של תמיכה ומידע כדי לשפר את חוויית התלמידים שלך. הם מהווים חלק מרשת מקיפה של שירותי האוניברסיטה הכוללת תמיכה אקדמית ומוגבלת, ייעוץ, תמיכה כספית ושירותי טיפול בילדים.

משרד בינלאומי

המשרד הבינלאומי מבטיח לסטודנטים מהאיחוד האירופי ומהארץ את כל המידע הדרוש להם כדי לחיות וללמוד בנוטינגהם. הוא מציע תוכנית קבלת פנים רק לפני תחילת השנה האקדמית.

מרכז אנגלית שפת החינוך

המועצה האקדמית לחינוך לשפה האנגלית, המוכרת על ידי המועצה הבריטית להוראת אנגלית בבריטניה, מספקת הכנה איכותית ותמיכה בשפה האנגלית וכן תוכנית חברתית לתלמידיה.

אגודת הסטודנטים

אגודת הסטודנטים היא מקור חשוב לתמיכה במרכז הסטודנטים לסטודנטים, וקצין מוסמך לתואר שני.

תכנית פיתוח של חוקר

בשיתוף פעולה הדוק עם בתי ספר עיוניים, צוות ההדרכה המסור של בוגר בית הספר לתרום סגל ספציפי תוכניות דוקטורט. הם מספקים הכשרה הליבה בקנה אחד עם הסטנדרטים שנקבעו על ידי המממנים העיקריים של בריטניה מחקר באמצעות תוכנית המחקר שלהם החוקר.

כמו גם לעזור לך לפתח את כישורי המחקר שלך, זה מציע לך הזדמנויות כדי לשפר את כישורי התקשורת שלך, לקוחות פוטנציאליים הקריירה, ניהול זמן ויזמות, כמו גם להיפגש ולעבוד לצד חוקרים מדיסציפלינות אחרות.

מצא מפקח

תקבלו שני מפקחים המתאימים לתחום שלכם. אנא ודא שיש לנו מפקח בעל עניין בתחום המחקר המוצע שלך לפני החלתו. פרטים למפקחי מחקר באוניברסיטה ניתן למצוא גם במחקר שלנו א 'עד ת'.

פרויקטים בודדים עשויים להיות מבוססים על אחד מנושאי המחקר או לעבור בין קבוצות מחקר, וסטודנטים עשויים להיות מפקחים שנלקחו מתוך יותר מקבוצה אחת.

קריירה

רבים מתלמידי הדוקטורט שלנו ממשיכים בתחום האקדמי, גם באוניברסיטת נוטינגהם או במקומות אחרים. בוגרי אחרים לאחרונה יש להמשיך לעבוד עבור ארגונים כגון הסוכנות איכות הסביבה, מרכז אקולוגיה הידרולוגיה, Experian, יערנות ועדת עסקים ושירותים עסקיים מקצועיים.

משכורות ושכר התחלתי ממוצע

100% של בוגרי בית הספר לגיאוגרפיה שהיו זמינים לעבודה עבודה מאובטחת או מחקר נוסף בתוך שישה חודשים של סיום הלימודים. £ 25,721 היה השכר הממוצע, עם הגבוה ביותר להיות £ 29,847. *

* היעדים הידועים של בוגרי בית במשרה מלאה 2015/16. משכורות מחושבים על בסיס חציון של אלה במשרה מלאה שילם תעסוקה בתוך בריטניה.

קריירה ופיתוח מקצועי

בין אם אתם מחפשים לשפר את סיכויי הקריירה שלך או לפתח את הידע שלך, תואר ראשון מאוניברסיטת נוטינגהאם יכול לעזור לקחת אותך לאן אתה רוצה להיות.

האוניברסיטה עטורת הפרסים קריירה שירות שירות מציעה תמיכה מומחה והדרכה תוך כדי ללמוד ולחיות לאחר שתסיים. הם יעזרו לכם לחקור ולתכנן את מהלך הקריירה הבא שלכם, דרך אירועים רגילים, מפגשי מיומנויות בהנהגת מעסיקים, הזדמנויות למשרות ודיונים אחד על אחד.

דרישות כניסה

מאסטרס (או שווה ערך בינלאומי) בדיסציפלינה רלוונטית, עם ממוצע של 60% ומעלה; (2) 1 (או שווה ערך בינלאומי) או כישורים מתאימים אחרים ו / או לפחות שנתיים של ניסיון מקצועי רלוונטי גם נחשב

דרישות שפה האנגלית

IELTS: 6.5 (לא פחות מ 6.0 בכל אלמנט)

Program taught in:
אנגלית

See 5 more programs offered by University of Nottingham - Faculty of Social Sciences »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 - 6 שנים
תכנית חלקית
תכנית מלאה
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
Application deadline

Sept. 2019